Payback 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Ovo je za nedelju dana i biće teški filler, a najavljeno je:

1. Becky Lynch vs. Trish Stratus - Steel Cage match
- Nisu dobile mesto na SS, tako da su i sami potvrdili koliko im je bitan ovaj program, neka Becky pobedi pa da više završe sa ovim (ne znam da li su imale još neki meč na nekom Rawu), tako bi bile 1:1, a to može da znači da će imati još jedan susret... Bilo kako bilo nema veze, ovde je ishod jasan, Becky će svakako izaći iz ovog feuda kao pobednik što je i jedino pravo rešenje, a Zoey se malo šlepa uz Trish, koja će verovatno da ode kad je Becky dobije. Becky su maknuli od titule još od početka godine i videćemo do kada će je držati dalje, ne verujem da to ide do WM, ali ko će ga znati.

2. Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Shinsuke Nakamura
- Filler izazivač za Rollinsov labavi reign sa midcard likovima za world titulu koja je bliža midcard tituli... Cody naravno ima momentum, ali i ako dobijemo Rollins-Cody za istu i to bi otegnuli do WM, a šta da Cody i Rollins rade do tada...

3. Rhea Ripley (c) vs. Raquel Rodriguez
- Rhein reign je teško sranje, jer tek sad dobija pravu protivnicu, oni filleri sa Zelinom i Natalyom i preskakanje SS govore koliko joj je reign nebitan. Dakle, iz tog razloga bi kod prve veće prepreke morala da odbrani titulu, Becky će verovatno da otegne priču sa Trish i na sledećem PPV-u, za Survivor Series možda dobijemo neki tim Becky vs Rhea ili tako nešto, a Rhea ima još neke protivnice koje mogu da joj malo uozbilje reign, kao npr. Liv i Shayna. Teško će izgubiti titulu pre WM, odnosno, mislim da joj je sa Raw rostera samo Becky pretnja.

4. Rey Mysterio (c) vs. Austin Theory
- Theory uopšte nije ništa specijalno napredovao, tako da me ne bi čudilo da nastavi da igra vruće krompiriće sa US titulom. Očekujem heel turn Santosa na Reyu, a taj feud može biti i za US titulu ukoliko ostane kod Reya. Međutim, možda je bolje da Theory vrati titulu, Santos bi zasmetao Reyu i posle bi turnao, pa bi nakon dobijenog feuda nad Reyom mogao da stane u red za US titulu. Sada imamo LA Knight-a koji bi bio najbolje rešenje, mada on sada šara i po Rawu (ne verujem da ima šanse za WHC titulu, ali možda odluče da on skine IC titulu Guntheru, što bi bilo efikasnije od osvajanja US titule.

5. LA Knight vs. The Miz
- Već sam gore govorio o LA Knightu, ovde će samo upisati jednu pobedu koja realno i nema nikakvu specijalnu težinu sem što je PPV pobeda, ali dobiti Miza ne znači više ništa... LA posle ovoga ide na neku titulu (najrealnija opcija je US), a Miz nastavlja u svom stilu...
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Ni slučajno rastavljati LWO.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 28 kol 2023, 10:49 Ni slučajno rastavljati LWO.
I meni je malo rano za to.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Eli Drake
Rank 4
Rank 4
Postovi: 68
Pridružen/a: 25 kol 2023, 07:52
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Eli Drake »

Los PPV niti jedan dobar mec.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 10:59 Los PPV niti jedan dobar mec.
Pa dobro kao što reče KO, ovo je realno filler PPV.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Eli Drake
Rank 4
Rank 4
Postovi: 68
Pridružen/a: 25 kol 2023, 07:52
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Eli Drake »

Dynamite 7 je napisao/la: 28 kol 2023, 11:11
Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 10:59 Los PPV niti jedan dobar mec.
Pa dobro kao što reče KO, ovo je realno filler PPV.
Trebali bi ukinuti ovakve ppv
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 11:30
Dynamite 7 je napisao/la: 28 kol 2023, 11:11
Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 10:59 Los PPV niti jedan dobar mec.
Pa dobro kao što reče KO, ovo je realno filler PPV.
Trebali bi ukinuti ovakve ppv
Nije valjda da te baš nijedan meč ne zanima :D .
A La Knight vs Miz? Pošto bih po tvom nadimku zaključio da si fan LA Knighta.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Eli Drake
Rank 4
Rank 4
Postovi: 68
Pridružen/a: 25 kol 2023, 07:52
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Eli Drake »

Dynamite 7 je napisao/la: 28 kol 2023, 11:36
Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 11:30
Dynamite 7 je napisao/la: 28 kol 2023, 11:11
Eli Drake je napisao/la: 28 kol 2023, 10:59 Los PPV niti jedan dobar mec.
Pa dobro kao što reče KO, ovo je realno filler PPV.
Trebali bi ukinuti ovakve ppv
Nije valjda da te baš nijedan meč ne zanima :D .
A La Knight vs Miz? Pošto bih po tvom nadimku zaključio da si fan LA Knighta.
Bespotreban feud 🤣 trebao je osvojiti titulu
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dalmatian »

@KOMANIA
A Priestovo moguće keširanje ne spominješ :D
Mada znam da će Rollins dobit Nakamuru,jer sumnjam da će oni dat shinskeu pobjedu koliko god je on dobar wrestler i davno zaslužuje bit World prvak.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dalmatian je napisao/la: 28 kol 2023, 15:57 @KOMANIA
A Priestovo moguće keširanje ne spominješ :D
Mada znam da će Rollins dobit Nakamuru,jer sumnjam da će oni dat shinskeu pobjedu koliko god je on dobar wrestler i davno zaslužuje bit World prvak.
Ne vidim ga čak ni sa WHC titulom, očekujem bezuspešan cash in, to lako mogu uraditi da mu Balor zasmeta, eventualno uspešno keširanje na IC tituli...
Srozali su MITB na niske grane i od Ambrose-a 2016. pa na ovamo bilo je previše neuspešnih keširanja (Corbin, Strowman, Theory) ili davanje MITB-a likovima kojima nije potreban (Lesnar, Strowman), a uz to Theory kešira na US tituli, Otis izgubi kofer od Miza koji ima sraman reign, tako da u globalu jedino je Big E pristojno prošao, ali to je bio školski primer midcardera koji osvoji titulu i posle se samo sroza niz card...

Naravno, kod žena su sva keširanja bila uspešna, ali mi se tu nije dopalo što su previše forsirali keširanje iste večeri kada i osvoje MITB ili eventualno na sledećem Rawu, te IYO koja je keširala takođe ubrzo. Jedino je Carmella dugo nosila kofer, a tako nešto je ponekad potrebno.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja mislim da bi Priest mogao cashirati na Rollinsovoj tituli ona nije predstavljena kao nešto nedostižno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 kol 2023, 01:42 Ja mislim da bi Priest mogao cashirati na Rollinsovoj tituli ona nije predstavljena kao nešto nedostižno.
Naravno, ali pre bih rekao da će bezuspešno keširati ili eventualno uspešno na IC...
Rollins/Cody je možda plan, a i pre bih rekao da tu možda vidimo Gunthera (koji za nekih nedelju dana obara rekord i verovatno uskoro gubi titulu) ili McIntyre-a.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Joj ne na Intercontinental, meni je jednostavno keširanje na midcard titulu bezveze.
Rollinsa i Codyja ne trebaju još dugo spajati, 3 vezana poraza (jedan kad je Cody povrijeđen) nisu bila toliko davno tad je Seth spaljen i teško se oporaviti od toga i opet graditi feud.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 kol 2023, 02:55 Joj ne na Intercontinental, meni je jednostavno keširanje na midcard titulu bezveze.
Rollinsa i Codyja ne trebaju još dugo spajati, 3 vezana poraza (jedan kad je Cody povrijeđen) nisu bila toliko davno tad je Seth spaljen i teško se oporaviti od toga i opet graditi feud.
Naravno da ne podržavam keširanje na midcard titulama, samo ne vidim da to nije realno posle prošlogodišnjeg, posebno jer Priest nije neko ko će biti main eventer, već je u godinama, da je nešto mlađi mogao bi povremeno da ispliva u me, bolji je od Corbina definitivno, ali ni da je u mlađim danima ne bi trebao da bude konstantni main eventer.

Rollins/Cody feud je problem, koliko god da ti ne voliš Cody-a pokušaj to da shvatiš i na ovaj način: neko ko je toliko građen kao Cody ne bi trebalo da ponovo ispuši za world titulu, jer onda bi potpuno izgubio auru važnog lika, a opet sa druge strane Rollins-u poraz ne bi smetao da nema onu seriju od 3 poraza od Cody-a. Dakle to je po meni problem, iz feuda ne bi bilo dobro da nijedan od njih dvojice izađe kao gubitnik.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Pa onda ne trebaju ni bookirati taj feud kao što sam rekao.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori