Konferencijska Liga 2023/24

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Odgovori
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Dalmatian je napisao/la: 16 kol 2023, 11:47 Samo se ti tješi Kevine,jači smo od vas i PAOK-a,po atmosferi.
Sad će te dobiti stopera za koji dan koji je igrao u Hajduku 4 godine,i Srbin je.

Partizan je i ovako hrvatski klub,samo se vi grobari to stidite priznati😂(ustaški ste klub),dok smo mi Hajduk komunistički klub,vi ste čak više hrvatski klub nego npr mi i NK Rijeka (koja je puna Roma i Srba)
Hrvati su u Partizanu igrali veliku ulogu krajem 40-ih i 50 ih godina.
Čak je i Tuđman bio tamo obnašao funkciju
Pa Bobek vam je još najbolji strijelac u povijesti vašeg kluba.
Normalno da je Hajduk lider od bivših zemalja Juge po atmosferi i navijačima, takva podrška a titule nema već još malo 20 godina je za svaki respekt.
Verovatno ste i od PAOK-a bolji po tome, mada Grci imaju dobru podršku i navijače, videćemo sutra da li će ovi napuniti stadion.

Kakav je taj štoper, tu smo baš tanki?

Mi smo Franjevci, najjači smo najjači, ali izvini molim te ne možeš da nas svojataš, mi nismo samo Ustaše, nego i komunjare i bagra jugoslovenska, Balije, Šiptari i VMRO-vci, vaši smo samo 20-ak % 😭
I naravno da smo mi više hrvatski klub od Hajduka, kad su Hajduk osnovali Srbi, stadion se zvao "Poljana Kralja Petra", vi ste veći ćetnici i od cigana. 😂

slika
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Dalmatian »

Osvojili smo dvije godine zaredom kup.
Pa znam ja da su Srbi osnovali Hajduk,neki su čak o vjeru promijenili,al porijeklo ne mogu nikada.
Al zašto se stidiš priznati da su Hrvati igrali veliku ulogu u prije 60-70 godina.
Pa zašto se ti kao grobar stidiš to priznati,kao i većina navijača.

Al ajde bar je neko pametan napravio grafit Bobeku,koji je bio najveća ikona Partizana.
Hrvati su poslije Drugog svjetskog rata masovno prelazili u Partizan, po direktivi iz Beograda: Glaser, Brozović, Zlatko Čajkovski, Matekalo, Firm, Zebec, Kapetanović, Hmelina, kao i veliki Bobek...
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Dalmatian je napisao/la: 16 kol 2023, 19:25
Ma ok kup, diže se Hajduk, ali ovakva podrška a titule nema skoro 20 godina, grupnu fazu LE ste igrali još 2010. kada je Partizan LŠ. Dakle ovakva podrška, a slabi rezultati, to je za svaki respekt.

Nigde nisam ni napisao da se stidim, da se stidim ne bih voleo ovaj klub.
Partizan je nastao u Jugi, bio je pravi jugoslovenski klub, prvih 20-ak godina Hrvati su bili jako važan šraf u Partizanu, posle gotovo da ih nije ni bilo, ali su zato u Partizanu počeli da dolaze Albanci (najbolji igrači Prištine), Bošnjaci (to su uglavnom bili oni iz Srbije, dakle Sandžak) i naravno verovatno u najvećem broju Crnogorci.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Dalmatian »

Ma shvatio sam ja,to sam se ja sprdao i sam sam takav po prirodi,znam ja da je Partizan srpski,eto samo što smo mi bili važni prije 60-ak godina i dali smo doprinos.
Ovo za Hajduk i ja znam sam,suša u prvenstvu al zato imamo najveću podršku i to nas čini posebnima od svih klubova na Balkanu
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Dalmatian je napisao/la: 16 kol 2023, 20:08 Ma shvatio sam ja,to sam se ja sprdao i sam sam takav po prirodi,znam ja da je Partizan srpski,eto samo što smo mi bili važni prije 60-ak godina i dali smo doprinos.
Ovo za Hajduk i ja znam sam,suša u prvenstvu al zato imamo najveću podršku i to nas čini posebnima od svih klubova na Balkanu
Ne zaboravi da na Balkanu imaš i Grke (a tu imaš Olimpijakos, PAOK, AEK i Panatinaikos) i Turke (Galatasaraj i Bešiktaš, Fenerbahče je valjda u azijskom delu.)
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Dalmatian »

Znam i to,od turskih klubova mi je drag Bešiktaš i to kad je bio Slaven Bilić tamo pošto mi je Slaven Bilić najdraži hrvatski trener.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Jovaaaaanović! 💪

Čovek bez koga bi imali još jedno sramno ispadanje u Evropi jer nas je spasio potpunog debakla u Azerbejdžanu, još jednom junak utakmice kod poslednjeg penala i sa još par sjajnih intervencija tokom utakmice. 👏
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dramatična završnica ali Partizan je ipak bolja ekipa.
Ako žele dalje moraju puno bolje protiv Nordsjelanda.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 18 kol 2023, 00:34 Dramatična završnica ali Partizan je ipak bolja ekipa.
Ako žele dalje moraju puno bolje protiv Nordsjelanda.
Zapravo je Partizan ovde bio jako dobar, ali Sabah je opet imao šanse, dakle nismo ih zgazili kao oni nas u Azerbejdžanu.

Nordsjeland će biti zajeban, prošle godine su se čitavu sezonu borili za titulu i na kraju ih Kopenhagen valjda sustigao, vidim da su i sada dobro startovali.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

Dalmatian je napisao/la: 16 kol 2023, 20:08
3:0 i 2 komada od Partizanovog deteta... 😜
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Dalmatian »

Zapet ćete i vi od Nordsjaellanda u zadnjem kolu😂😂😂.Izbacili su FCSB(najtrofejniji rumunjski klub)
Ma gledao sam Hajduka,poslije sam prebacio na Partizan i gledao produžetke i penale (ono je bila baš završnica za Infarkta).
Poslije na YouTubeu sam gledao ona dva gola u regularnom dijelu,Natkho je genijalno izveo slobodnjak.
Drago mi je da je Rijeka prošla dalje,a ponajviše Partizan koji je osvijetlio obraz nas Hrvata jer zna se da je Partizan veći hrvatski klub od ova dva kluba😂.
To je ipak Franjevački klub.
.kao što sam ti rekao prije tjedan dana,nije da će me ovo pogoditi,znao sam i ja da nas je čekalo teško gostovanje,i bilo je tako,imali smo mi svojih šansi,al nismo ih pametno iskoristili kao Grci,a mogli smo.
Prvi gol iz penala je baš bilo naivno od naše strane.
Bio korner za Grke,došla lopta do Odidja Ofoe i on budala trči s loptom i ovaj PAOK-ov igrač mu uzme loptu i šta preostaje Ofoi nego da ga amaterski sruši u kaznenom prostoru.Ta budala je jednostavno kad mu je lopta došla u noge,mogao nabit loptu u tri pičke materine.Ovako su ovi to pametno iskoristili.
Ta glupost je odlučila tijek utakmice,zaslužena je pobjeda.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Sherpa »

Hajduk opet flop, najveći problem je što su opet teško nastradali. Pali bez zabijenog gola u europi.

Osijek je imao -4 (gdje je u prvoj utakmici turcima dosuđen nepostojeći penal, jedan gol iz tranzicije nakon čistog faula, i jedan iz zaleđa - al UEFA ne forsira VAR u ovoj fazi). No jučer su igrali ko da imaju šanse stići taj rezultat. Čak i kad su primili nisu stali. Na kraju nisu uspjeli, al su pokazali stav s kojim navijači mogu biti ponosni (za razliku od prve utakmice)

Rijeka rutinski
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la TheViper »

Nezapamcena bruka Partizana. Bez Jovanovica ovo bi bilo 10:0.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la KOMANIA »

TheViper je napisao/la: 24 kol 2023, 20:42 Nezapamcena bruka Partizana. Bez Jovanovica ovo bi bilo 10:0.
Nije sve ni do Jovanovića, oni su promašili možda 5 zicera koje ovaj ne bi mogao da odbrani, a još je on odbranio dosta toga.

U skorijoj istoriji verovatno najveća rezultatska sramota, ali imao je Partizan slične debakle ranije pre 20-ak godina (Dinamo Zagreb, Slavija Prag, Rapid Beč, Makabi Petah Tikva...) i to vrlo redovno sa Tumbom.

Antić jedan od najgorih igrača koje sam gledao u Partizanu...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Konferencijska Liga 2023/24

Post Postao/la Sherpa »

Rijeka pala u završnici, aktivan rezultat za uzvrat

Uz lidiju bačić to je to
slika
Odgovori