SummerSlam 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 06 kol 2023, 16:22 LA Knightu dat da dobije Romana, trebali su mu skinut titulu prije godinu i pol

Ovo je baš embarrassing
Biće dobro ako mu daju US titulu, bolje da ga uopšte ne guraju na Reignsa zbog popularnosti kako bi samo ispušio.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la SwitchBlade »

Hangman98 je napisao/la: 07 kol 2023, 13:57 Jimmy i Solo su "no one" kao i Jaqen H'ghar :mrgreen:

Allow it fam. Ista fora s Codyjem koji je koristio stepenice što je bilo potpuno protuzakonito s obzirom na okolnosti. Logika 0 bodova.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 06 kol 2023, 18:08 Lolčina.
Lik koji je bratu otvorio oči, lik koji je u timu sa bratom pobedio Romana, sada turns nad svojim bratom kako bi Roman ostao šampion. Kakva glupost i koliko ovo nema smisla, to je strašno. Booking level Jovana Jeremić.
Sada očekuju da im prodje već vidjena priča. Znaš brate, sve vreme sam tvoja senka, ti si ovo, ti si ono, hajde da zajedno propadnemo.
Bolje da je Roman ovo čisto dobio.


Drew je zvanično pukao i mislim da mu više nema mesta u vrhu.


Rollins ništa posebno kao šampion, bukvalno ulazi u feudove koji se razvlače.
Pa da, sada će ići na foru ovaj je ljubomoran, bla, bla, bla... I ajde da je Jey skinuo titulu sa Reignsa pa da ovaj turns i da se bore za nešto, ovako će ovo proći i šta onda, da bauljaju sami u singles vodama ili ih opet ujediniš i pređeš preko svega... Usosi nisu smeli da se razdvajaju nikada, pre bih bio za raspad New Day-a njima je potrebna neka svežina.

Pa šta si ti ovde očekivao, neće sada prekinuti Gunther-ov reign mesec dana do rekorda. Imaju podlogu za rematch i tada može McIntyre da uzme titulu, jer je i za samog Gunthera najbolje da mu titulu skine neko ko ima malo kredibiliteta. Ja mislim da će i biti tako i ne mislim da je McIntyre pukao, a u vrhu se lagano može vratiti, WHC titula nije daleko od IC, po meni je definitivno bliža njoj nego WWE tituli.

Rollins drži B world titulu koja je na nivou one WHC titule od 2011. do 2013. Čak ni na Rawu titula i Rollins nisu u prvom planu, već Cody i Lesnar, Rollins je jasno pozicioniran iza Reignsa, Codya i Lesnar, što naravno nije dobro za titulu, još kad je u feudu sa jebenim JD-om, meni je bukvalno Gunther-McIntyre meč bio važniji, jer Balor nema kredibiliteta... I onda dolazimo do nove stope retardiranosti, zato što 4 lika iz JD-a ne mogu da smisle plan kako da sjebu ovoga i da Balor lepo uzme titulu, a Priest drži MITB i ne treba da žuri, sada čekamo da Balor sjebe njega kod cash in-a i da dodatno pokopaju MITB. Ako ne može uspešan cash in na Reignsu, pa dajte ljudi na ovoj jebenoj Bi titulu... I da, ovde i Rhea izgleda loše, titula joj je u drugom planu, ne brani je na SS, a kad je brani onda su joj protivnice jebena Zelina i Natalya, dok druga titula izgleda daleko bolje jer se za nju bore Asuka, Charlotte, Bianca, Iyo kešira...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 07 kol 2023, 03:09 Daaaaaaaaaaaaaaa ☝️☝️☝️.
Aaaaaaannnnnddddddd ssssstiiiiilllll!!!

JIMMY IKONETINO!
Nisi normalan 😝
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 07 kol 2023, 10:36 Bloodline fatal 4 way :pray: .
Sada idu dve fillerčine od PPV-ova, posebno Fastlane u oktobru, ajde od ovog Paybacka možda i bude nešto jer je Reigns na Paybacku i uzeo titulu, pa poguraju PPV i ovaj tu brani titulu, mada možda preskoči oba. Možda tek kasnije nešto na SurvivorSeriesu...
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Opet ovaj proslavlja neke pobjede po internetu...

Bože sačuvaj.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 07 kol 2023, 18:41 Opet ovaj proslavlja neke pobjede po internetu...

Bože sačuvaj.
☝️☝️☝️.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 07 kol 2023, 18:43
Markovic619 je napisao/la: 07 kol 2023, 18:41 Opet ovaj proslavlja neke pobjede po internetu...

Bože sačuvaj.
☝️☝️☝️.
Imaš Dyni onaj deo u pesmi Ko to kaže, ko to laže "I opet će, i opet će, ako bude sreće!" 😂
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Master of darkness »

Markovic619 je napisao/la: 07 kol 2023, 18:41 Opet ovaj proslavlja neke pobjede po internetu...

Bože sačuvaj.
Zašto ne bi slavio? Njegov omiljeni wrestler je pobedio u Main Eventy drugog najbitnijeg dogadjaja u WWE i čovek je proslavio na forumu za wrestling. Njegov ukus, njegova stvar. Jedino ako bi trebao po vama da kuka, a svi znamo da bi lagao time, samo da bi se prilagodio nekome ko mu ne odgovara po mišljenju. Shvatam šta hoćeš reći, ali ima itekako smisla što ovo piše.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24592
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Maki »

Ja sam fino rekao Sami je ovo trebao na Maniji uzeti.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la AleksaVP »

Jebiga, veliki Cody je morao da završi priču, koja smejurija. 🤣
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24592
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Maki »

A na kraju ni on ništa nije postigao. Ovaj feud sa Lesnarom je bio abnormalno glup.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Hangman98 »

AleksaVP je napisao/la: 08 kol 2023, 11:12 Jebiga, veliki Cody je morao da završi priču, koja smejurija. 🤣
Al' je i zavrsi :mrgreen:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Summerslam recenzija:

Ricochet vs Logan Paul- Meč koji me najmanje zanimao (uz Ronda vs Shayna). Imao sam utisak da ne gledam normalan meč sa pravom psihologijom nego obično nasumično izvođenje raznih poteza u fazonu "vidi šta ja mogu". Logan će izvući par poteza gdje skače i staviti na društvene mreže da skuplja lajkove ali ja tu ne vidim nikakvu zabavu, jako dosadan meč. Na kraju je Logan pobjedio tako što mu je neko ( nisam vidio ko, valjda neki njegov prijatelj) dodao bokser i tim je udario Ricocheta koji to nije vidio i nije bio spreman. Nažalost očekivana pobjeda Logana, nisam fan Ricocheta ali šteta da gubi od takvih likova kao Logan.

Brock Lesnar vs Cody Rhodes- Dobra stvar kad ne gledam neki PLE uživo je što mogu premotati Codyjev ulazak, i tako uštediti par minuta. Cody je agresivno krenuo ali Brock mu brzo uzvraća suplexom i preuzima kontrolu. Onda smo gledali kako Brock prebije Codyja izbaci ga napolje i čeka countout. Tako je bilo nekoliko puta zaredom ali Super Cody bi se uvijek vratio u ring da pokaže kako je hrabar. U jednom trenutku se Cody vraća i postaje konkurentan, namučio je Lesnara kimurom a onda kasnije izveo nekoliko Cross Rhodesa i pinovao Brocka za pobjedu. Poslije meča imamo scenu gdje Lesnar ustaje u poderanom šorcu i čestita Codyju. Čitao sam na forumu da je to uradio samoinicijativno, ako je istina neodgovorno i glupo od njega jer je heel i tako šteti karakteru. Samim tim mi taj feud gubi svrhu, nikad nisam ni shvatio šta Brock konkretno hoće od Codyja.
Nisam zadovoljan odlukom da Cody dobije ovaj meč i generalno feud zato što je Brock po meni puno kvalitetniji hrvač ali šta da se radi.

Summerslam Battle Royal- Nije imalo neku važnost ali meni je bilo zabavno, volim tu stipulaciju a i uredu mi je da što više ljudi ima priliku da se pojavi na Summerslamu. Na početku je Omos dominirao i imao nekoliko eliminiracija, što je i logično uvijek je tako sa tim divovima u toj vrsti mečeva. Kasnije su se svi preostali učesnici udružili i izbacili ga zajedno. Zanimljivo je da smo u jednom dijelu imali saradnju i interakciju Miza i Grayson Wallera komentarisali smo ranije kako imaju sličnosti i kako ne bi bilo loše da Miz bude kao neki mentor Walleru možda to i dobijemo u budućnosti ako budu na istom brandu. Na kraju su zadnja trojka ostali Sheamus, La Knight i AJ Styles. Stylesa je Kross koštao eliminacije i nastavljaju feud a LA je uspio izbaciti Sheamusa i osvojiti Battle Royal. Po meni je svakako bilo puno boljih opcija ali ovo svakako i nije nešto bitno pa neću puno žaliti.

Ronda Rousey vs Shayna Baszler- Imale su meč po MMA pravilima, uglavnom jako dosadno išlo se na submission ali pošto se jako dobro poznaju uglavnom bi se lako izvlačile, bio je i jedan dobar udarac Shayne kada je pogodila Rondu nogom u glavu. Na kraju Shayna hvata Rondu u Kirifuda clutch i uspije je "ugušiti".
Što se tiče ishoda bilo mi je svejedno ali iznenađen sam da je Ronda izgubila na submission, vjerojatno je pristala zato što je Shayna u pitanju.

Gunther vs Drew Mcintyre- Bezveze mi je bilo što se meč sveo na to ko će imati više chopova, nekad se stvarno pretjeruje s tim. Kada je Drew u jednom trenutku pogodio claymore mislio sam da je gotovo ali je Gunther kickoutao. Na kraju je Gunther pobjedio što je jedina logična i ispavna odluka.

Finn Balor vs Seth Rollins- Finn je vidno motivisan jer je čekao 7 na ovo, vidjelo se na njemu da je agresivan. Meč se "zakuhava" kada dolazi Priest sa svojim koferom, a kasnije i Rhea i Dominic. U jednom trenutku dok sudija ne vidi Priest nudi kofer Baloru da udari Setha ali imaju nesporazum jer Balor misli da Priest želi da cashira. Kasnije sam Balor zatraži kofer ali Priest malo oklijeva prije nego što gurne kofer u ring, prije nego što ga Balor uzme, Rollins mu radi stomp na njega i pinuje ga za pobjedu. Judgement Day je opet pokazao problem u komunikaciji i ispali su malo nesposobni jer su kroz meč ometali Rollinsa ali nisu uspjeli da mu uzmu titulu.

Asuka vs Charlotte Flair vs Bianca Belair- Nisam baš lud za ovom pričom ali bar su žene sa SmackDowna imale meč za titulu na SS za razliku od RAW-a. Za mene je plus što nisam mogao da predvidim ko će pobjediti i u kojem će krenuti smjeru. Na kraju Bianca uspije da pinuje Asuku dok je Charlotte drži u figure four i osvaja titulu. Ipak je njeno koljeno pretrpilo veliku štetu i to koristi Iyo Sky koji dolazi zajedno sa Bayley i želi da cashira, riješe se Charlotte i Asuke tako što ih udare koferom u glavu i onda Iyo bez puno problema riješava povrijeđenu Biancu i postaje nova šampionka. Kasnije dolazi Dakota i zajedno slave. Damage CTRL su se prvi put pojavile na prošlom Summerslamu pa ima malo simbolike da slave na ovom. Bianca je davno dosadila pa se neću žaliti što je Iyo cashirala ali ako želi neki duži reign mora ozbiljno poraditi na karakteru, ona kad progovori kao da slušam lika iz crtića, sreća za nju pa ima Bayley sa sobom da priča za nju.

Roman Reigns vs Jey Uso- U ovom meču je bilo dozvoljeno da se koristi oružje i Jey je to pametno koristio, korištenje štapova, stolica, kaiša, stolova je dalo Jeyu kontrolu u dobrom dijelu meča. Obično Roman dominira protivnike ali ovdje i nije baš bilo tako iako je i on naravno imao svoje momente, kad je Jeya udarao štapom ili onaj sjajan Superman punch naprimjer. U trenutku kad Jey udara Romana u publici dolazi Solo i spašava ga. U tim trenutcima je to izgledao kao handicap meč ali Jey se dobro borio, kad su se spremali za zajednički potez Jey se izmakao i Roman je pogodio spear Solou. I onda kada se konačno riješio Soloa, Romanu radi spear i splash i kreće pa pin 1,2 ali neeeeeeee, neko ga je izvukao iz ringa. TO JE JIMMY!!!
ZAŠTO? Dok Jey začuđeno gleda Jimmy mu pogađa superkick i vraća ga u ring, Roman jedva uradi spear kroz stol i pinuje za pobjedu. Iskreno ovo nisam ni u snu očekivao, mislio sam kada je krenuo da pin da će Jey pobjediti.
Zanima me objašnjenje i priča Jimmyjevog turna ili će biti glupo ili baš predobro. Svakako da me zanima nastavak priče i potencijalni feud braće, kao i šta je iduće za Romana. Mislim da bi Romanu prijala jedna filler odbrana gdje će potpuno čisto odbraniti, moramo biti svjesni da je i dalje jak.

Sveukupno: Svakako najšokantniji trenutak turn Jimmyja, svakako će biti zanimljivo pratiti Judgement Day i odnos Balora i Priesta, Gunther i dalje dominira a SmackDown je donio novu šampionku.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2023

Post Postao/la Dalmatian »

Ja ne znam šta ova glupa kompanija vidi u Codyju,on mi je kao lik dosadan,stalno se vata priče o pokojnom ocu,i san da osvoji World pojas, John Cena 2.0 al jeftina verzija,glumi dječjeg superheroja,segmenti su mu dosadni.
Al i da on skine WHC pojas Sethu nije me briga,ta nova titula mi nije od neke važnosti,dok su meni bitne one titule koje su kod Romana,bitno da on ne skine Romana.
Meni je čak osobno interkontinentalni pojas bitnija i od WHC pojasa.

To što je Logan dobio Ricocheta mi ne smeta,iako nisam nikako navijao za dosadnog YouTubera,koji je tu došao skakati i to poslije stavljati na internet radi lajkova.

Ovo za feud Jeya i Jimmya sam rekao da se trebao desiti kad Jey svrgne Romana,pa onda postane ljubomoran,ovako je ispalo sranje i sve se radi da Roman drži pojaseve godinu dana.
Ovako feud blizanaca mi nije nikako zanimljiv baš zbog neobjašnjivog turna,to ne može ni dobra priča popraviti.

Drago mi je da je La Knight dobio,on i Sheamus će imati feud.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori