AEW Collision

Sedmični show subotom na TNT

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Ovo mi je jedna od najboljih ep pa ikad. Sva tri C2 meca su bila jako dobra, svidja mi se Dannyeva prica gdje gubi svaku koja vodi ka redemption arcu "You're wrestler Daniel". Claudio i Andrade odlicno u openeru, Andrade nikad vise over, cini se da nastoji izgurati taj 7 figures ugovor pa bilo od AEW ili WWE. Bryan nije normalan... razlika imzedju dobrih hrvaca i legendi sto to ovi drugi natjeraju da osjecas sve sto rade u ringu, Bryan je jedan od tih.

Skye Blue je konacno postala Skye Black i Sisters of Drakness pocinju sa svojim terorom zenske divizije. Rosa se vratila da pomogne Abadon i imaju mec protiv njih na slj ep. Ja bih malo bolje odradio Rosin povratak, al svjedno mi je drago da je konacno nazad.

Kris i Willow protiv Mercedez i Diamante se poubijale u street fightu. Stat i Willow su imale inspiranciju iz Pulp Fiction za kostime.

HoB i FTR prica se zakuhala. Buddy zapalio sliku sa Daxom i njegovom porodicom i naznacio da su oni njegova porodica od sad. Krenulo je mild ali poceo je da se zagrijava i ovaj feud.

The Acclaimed su nazad nakon napada od šejtan ekipe.

Keith Lee otkrio da je HIM o kome prica, Swerve. Cini se kako cemo imati Brain Cage vs Keith Lee prije ovog meca koji bi treba vjerovatno na Worlds End. Meat forever.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la ante »

Mene je C2 žestoko zasitio, nisam ni pogledao Eddie-Garcia i Bryan-Brody osim zadnjih par minuta, Andrade i Claudio su imali dobar meč.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6690
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la SwitchBlade »

DG C2 arc je savršen primjer na čemu treba da se bazira turnir: daljni karakter i storyline razvoj.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Mama Wayne je malo akward na micu ali zena bas mocno izgleda, pogotovo uz Christiana. Familija je kompletna. Kad lik rece "I scored another way that night..." i pogleda je :lol: Pokopa Edge sa onim ne prihvatam izazov jer Adam Copeland uopste nije izazov :lol: Christian je imao opaku godinu i njihov feud je odlicno izveden.


Prvi Rosin mec od povratka, ali Skye Blue je ukrala show sa novim outfitom nakon turna. Ne dajte JRu da komentarise njene meceve, opalice ga nesto, i ja se mucim :lol:


MEATup prosao mesnato hahahah. Lee naznacio da je vrijeme za rusenje kuce (who's house Swerves house aludiranje) i da krece blok po blok od Dynamite (sjecamo se da ga je poslao na bolovanje nakon sto je odradio Swerve stomp na bloku). Ovo mi potvrdjuje da ce Strickland biti sjeban u 3way mecu za finale od strane Lee i tako ce ga bez poraza odvojiti od C2 i usmjeriti na world title sliku nakon sto dobije Keitha na Worlds End. White pobjeda manifestacija.



Uzelio sam se Acclaimed, bas me zabavio ovaj mec. I dalje je neshvatljivo kako se Dante onako brzo vratio, bukvalno je imao Gordon Hayward tip loma zgloba... i nije izgubio korak nakon svega. FTR i HoB su krenuli sporo, ali ono sa cinjenjem stvari licnim i pominjanjem familije je podiglo feud na veci nivo. Raduje me njihov mec.


Back to back odlicna ep Collisiona, samo neka nastave sa ovako dobrim showima.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6690
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la SwitchBlade »

Hangman98 je napisao/la: 25 pro 2023, 15:29 MEATup prosao mesnato hahahah. Lee naznacio da je vrijeme za rusenje kuce (who's house Swerves house aludiranje) i da krece blok po blok od Dynamite (sjecamo se da ga je poslao na bolovanje nakon sto je odradio Swerve stomp na bloku). Ovo mi potvrdjuje da ce Strickland biti sjeban u 3way mecu za finale od strane Lee i tako ce ga bez poraza odvojiti od C2 i usmjeriti na world title sliku nakon sto dobije Keitha na Worlds End. White pobjeda manifestacija.
Bolje ikad nego nikad I guess. Ne znam korektan razlog iza kulisa zašto se to nije dogodilo ranije ali siguran sam da je to sasvim opravdano posebno ako se radi o mogućnosti suočavanja s Keithovim dugoročnim zdravljem i sposobnošću da pruži pristojan meč kad su napetosti i sukobi bili na samom vrhuncu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13785
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la AleksaVP »

Mislim da ovde Keith treba pobedu ko leba
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6690
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la SwitchBlade »

Ni slučajno. Ne treba stavljati mrlju na Swerve momentum. Nije više Lee ruku na srce ni L od Limitless zbog okolnosti koje su izvan kontrole nažalost.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13785
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la AleksaVP »

Swervu neće škoditi a ako Tony želi spasiti što se spasiti može mora dobiti ovde.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Steta bi bila usporiti Swerve-u momentum zbog Lee-a koji je hladan ko nišan, a i ruku na srce nemas neku buducnost sa njim. Fakat mi je zao sto ima zdravstvenih problema, al ipak je ovo biznis i guras ljude koji ce ti dugorocno vise biti tu i vise dati kompaniji. Strickland je u peaku, dok Keith bas u strmoglavom padu.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6690
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la SwitchBlade »

Nema druge nego da Swerve jednostavno porazi duh svoje prošlosti kako bi nastavio svoj uspon. Plain and simple.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Collison se izgleda ponovo vratio na pravi put. Meni su zadnja 3 showa bila odlicna, booking C2 je svakako pomogao. Zadnja 4 showa oko 500k, ako uspiju ovo zadrzati bilo bi odlicno za subotnji show.



Zenski tag mec bump za pretproslosedmicnu ep, lijepo za vidjeti. Valjda im u buduce da vise prostora.

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Edge ima Cena 2015 open challenge gimmick, pardon Cope Open. Ovo je vec treci u nizu, ako se ne varam :think: ko ide ove sedmice?

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Bryan ovo radi vec par sedmica za redom. Klasican overshadowing nad Eddiem koji je prihvatio titulu "kralja klošara" (ili kako vec prevesti po naški termin 'bum') dobijenu od vec pomenutog gospodina. Mirise na njihov mec na Revu za triple crown.



Prvi put gledam Hechiceroa, vrhunska tehnika, lude kontre u poluge. Mislim da nije bilo bolje osobe od Bryana za istaknuti njegovr kvailtete. CMLL moze biti zadovoljan kako su predstavili njihove hrvace, do sad.



Na Dynamite imamo konacan sukob CMLL likova i BCCa.


DG i FTR su za sada dobar pairing, iskoristili su momentum i pricu koju je DG imao u continetal classicu, gdje je imao underdog angle koji upisuje pobjedu u zadnjem mecu, a onda i onaj pin u mecu na Worlds Endu. Omogucio je pobjedu FTRa u steel cage mecu, a i ovdje protiv Patriarchy, pa se cini da bi mogli zaganjati to trios zlato. U svakom slucaj DG je dobro bookan i to je lijepo za vidjeti. Karakterno mnogo napredovao od potpisa.




Swerve je taj lik da ne kazem onu pogrdnu rijec. Nece pogrijesiti ako stave titulu na njega odmah na Revu, jer je spreman, jedina mana je Joe kratak reign.



Nastavljaju sa vecim fokusom na zensku diviziju sto je cini se u direktnoj vezi sa potencijalnim dolaskom Mone. Dva zenska meca na ovom showu. Serena odlicna u ringu, drago mi je da se vratila nakon tezih zdravstvenih problema. Queen Aminata je u ulozi koju je Sky imala proslih godina, s tim da je ona znatno bolja u ringu. Ima i izgled, vidjećemo mogu li sa njom nesto vise napraviti, smatram da ima potencijala. Red Velvet bi mogla dobiti neki mini push, mozda u TBS championship slici. Puzdan worker, pokazuje napredak, ne bi skodilo da je nagrade.


slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Elite »

Zabavan meč. Očekivana pobeda BCC ovde. Mislim da je ovo kraj fjuda sa CMLL, ali post meč segment ujedno najavljuje početak fjuda sa FTR, što se čekalo :clap:


Kejdž apsolutno dominantan ovde. Ni maskota nije pošteđena :mrgreen:
Fjud sa Hukom bi mogao biti zanimljiv.


Garsija skroz u pravu ovo što je rekao u ovom promou. Adam je već imao više prilika da osvoji TNT pojas i nije uspeo. Treba Garsija da dobije priliku. Mada očekujem Adamovu pobedu u sredu, osim ako se Kristijan tu ne umeša.


Sam meč je bio onako, mada je bilo par zabavnih situacija kao kad je Brisko bačen na sto koji je sam namestio tu. Ali post meč segment prava brutalnost. Đulija postaje baš opasna :shock:


Fantastičan meč! Možda i najbolji u ovoj epizodi. Naravno da sam znao da Toni neće izgubiti ovde, ali i Aminata se držala odlično. Dosta uzbudljiv i dinamičan meč, kao da je za titulu bio.


I za sam kraj ovog šoua, pružen nam je još jedan nezaboravan meč za Internacionalnu titulu. Mada je reč o filer meču gde se ishod unapred znao, ovaj meč je bila prava poslastica i uživanje za gledanje.
Odgovori