AEW Collision

Sedmični show subotom na TNT

All Elite Wrestling
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la ante »

Neka idu u manje arene, auditoriume, sportske komplekse na kampusima, u svakom većem gradu sigurno ima takva manja arena. Biraj arene između 2 i 4 tisuće mjesta, ionako im je to prosjek sad i više od toga ne mogu, osim u iznimkama poput showa idući tjedan i PPVa. Bolje 2-3 tisuće ali da je puna dvorana nego da ispuniš 20% kapaciteta (ako i toliko) i da možeš čuti kad netko prdne u publici

I WWE je to radio s Rawom sredinom 90ih kad biznis nije išao, par puta su imali show u školi. Prvi Nitro je održan u trgovačkom centru. Ako ne ide, ne ide, nije sramota, adaptiraj se i radi na tome na ideš na bolje. Pa i WWE je stavljao cerade preko sjedišta dok nisu postali vrući

I naravno promoviraj mjesecima unaprijed, nevjerovatno se koliko sam puta dosad vidio da se ljudi žale na nepostojeći lokalni marketing od strane kompanije. Ljudi uopće ne znaju da im AEW dolazi u grad, sramotno. WWE to radi mjesecima unaprijed

edit: ovo sam morao objavit, vidio sinoć. Okada ladno gleda u gornje redove i shvaća da nema žive duše u sjedalima. Ista stvar i s Edgeom kad je došao, ne može više ni raditi onaj spot kad pokušava uzbuditi publiku na strani gdje je kamera jer nema nikoga

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Ja sam malo sebican po tom pitanju, pa bih primarno volio da sto vise poprave ono sto se desava na showu, jer i pratim zbog toga, a hoce li imati 2k ili 5k me ne sikira posebno, jer nisam njihov dioničar. :D Svakako im zelim da posluju dovoljno dobro kako bi opstali sto duze.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la ante »

I ja bi volio da bude opet kako je bilo dok je Punk bio tamo :cry: ali ne slažem se za fanove, što više to bolja atmosfera mada ako je mrtva publika onda mi ništa ne znači. Ako su zainteresirani onda čini ogromnu razliku
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:26 jer nisam njihov dioničar.
nije nitko : :violin:
ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:29 što više to bolja atmosfera mada ako je mrtva publika onda mi ništa ne znači. Ako su zainteresirani onda čini ogromnu razliku
Ovo, no i tu 100 ljudi može napraviti bolju atmosferu nego par tisuća. No opet, kada imaš par tisuća kao na revolutionu, onda je to to pogodak u sridu
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:29 I ja bi volio da bude opet kako je bilo dok je Punk bio tamo :cry: ali ne slažem se za fanove, što više to bolja atmosfera mada ako je mrtva publika onda mi ništa ne znači. Ako su zainteresirani onda čini ogromnu razliku
Pa dobro ne bas da bude 100 ljudi, svakako (mada ako su oni iz Greensboroa i 100 bi napravilo dobru atmosferu haha), ali generalno previse se zamaraju likovi na drustvenim mrežama s tim koliko je bilo ljudi. Imam osjecaj da neki samo to prate, a da uopste i ne prate produkt :lol: kao neki statisticki hobi. To je opet, valjda, dio nekog tribalistickog podjebavanja, koje fakat ide na zivce.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la crocop97 »

A jebiga izgleda bolje i u manjoj dvorani, ali punoj. Evo koliko je Impact bio ljudima odbojan zbog tamne dvorane čak i kad su imali dovoljno ljudi unutra. Meni nije smetalo za redovno praćenje, ali nekome to jest prepreka.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:35 ali generalno previse se zamaraju likovi na drustvenim mrežama s tim koliko je bilo ljudi. Imam osjecaj da neki samo to prate, a da uopste i ne prate produkt
jedno povezuje drugo. Arene su pune ako je produkt dobar i zanimljiv. WWE je bio u sličnom stanju 2018-2019. kad su imali užas od produkta ali sad je druga priča.

AEW je daleko od lošeg produkta ali ne prolaze kroz najzanimljivije razdoblje kao pre dvije godine kad smo imali rivalstvo Punka i MJFa i ostale stvari. I ranije naravno.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:35
ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:29 I ja bi volio da bude opet kako je bilo dok je Punk bio tamo :cry: ali ne slažem se za fanove, što više to bolja atmosfera mada ako je mrtva publika onda mi ništa ne znači. Ako su zainteresirani onda čini ogromnu razliku
a da uopste i ne prate produkt
Ruku na srce, Collision dosta vremena i nije vrijedan praćenja nažalost. Mislim da si i ti rekao da ne gledaš cijeli show
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:47
Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:35
ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:29 I ja bi volio da bude opet kako je bilo dok je Punk bio tamo :cry: ali ne slažem se za fanove, što više to bolja atmosfera mada ako je mrtva publika onda mi ništa ne znači. Ako su zainteresirani onda čini ogromnu razliku
a da uopste i ne prate produkt
Ruku na srce, Collision dosta vremena i nije vrijedan praćenja nažalost. Mislim da si i ti rekao da ne gledaš cijeli show
Kaze generalno ne prate nista, ne samo vezano za Collision brojke. Nope, nisam pogledano sigurno zadnje 3-4 ep, samo po neki mec i segment.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Sherpa »

Morate gledati da se i definicija praćenja promijenila. da to sve manje znači odgledati show od početka do kraja svaki tjedan

Odeš ujutro na twitter i sve vidiš kaj se dogodilo
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la ante »

Ja tako i Dynamite pratim
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 08 ožu 2024, 19:50 Morate gledati da se i definicija praćenja promijenila. da to sve manje znači odgledati show od početka do kraja svaki tjedan

Odeš ujutro na twitter i sve vidiš kaj se dogodilo
Ipak je drugacije kad odgledas show kao cjelinu, drugaciji (citaj potpuniji) utisak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Sherpa »

Jasno, no društvo ide sve više prema površnosti. Ili po pitanju sporta u highlight način praćenja
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la Hangman98 »



- PAC je nazad konacno
- Svidio mi se faceoff sa Okadom, zelim vidjeti taj mec
- Zakazan trios za Big Business

slika
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6692
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Collision

Post Postao/la SwitchBlade »

Netko je rekao da Okada treba koristi Codyvator i ne mogu prestati razmišljati o tome.
slika
Odgovori