Night of Champions 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Master of darkness »

Markovic619 je napisao/la: 27 svi 2023, 21:23
Hangman98 je napisao/la: 27 svi 2023, 21:22 Jebem ti zivot hahahahahaha kolko sam se ismijao... heeej titanijum na ruci ko da je iz Wakande hahahaha samo su falili infinity stones... frajer 2 minuta u Kimuri sa slomljenom rukom... dize mu se kurac i podize Brocka sa sebe... Fakat ce mi se zgaditi sa ovim super hero bookingom.
i na kraju pada u nesvijest od Kimure :lol: :lol:

Je l Lesnar imao gimmick Thanosa?
Ti imaš sreće što se nisi onesvestio od bolova. Najgore iskustvo.
You leave when you think it's time
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 28 svi 2023, 00:00
Hangman98 je napisao/la: 27 svi 2023, 21:28 Nas heroj nije tapkao samo se onesvijestio od gusenja ruke. Pa vi meni recite ko je zaista Poglavica
Prezirem ovo

PREZIREM

Po meni je veći onaj koji shvatio da je izgubio i tapka nego tvrdoglava budala koju onesvijeste, čime si ošteti zdravlje. Mrzim takav face booking
Ispada tvrdoglava budala ili samo budala čim je ušao u ring "ozlijeđen" i to protiv jebenog Lesnara kojeg je prošli put jedvw dobio. Sljedeći put će ga valjda ugrist kobra i dvaput opizdit grom prije trećeg meča s Lesnarom pa će ga dobit uvjerljivo i čisto za superherojski face trenutak
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Sherpa »

Točno, i onda se čude što ikome s dva zrna mozga u glavi WWE ide na živce. Svi mi prelazimo neke granice zbog toga što znamo da je ovo wrestling. Meni je ovo granica koju sam ja prestao prelaziti. Ne ulaziš 'strgane ruke' u ring. Ne pustaš čovjeku da te ozlijedi tako da ne želiš predati.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Rio146 »

Nije bas da pratim WWE, al jel ovo sto je Jimmy napravio označava kraj Bloodlinea?
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13962
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la AleksaVP »

Verovatno.

Razvlačiće to još kao po običaju ali ovo bi trebalo da je kraj.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la HunterDX »

Jimmy je bio taj kog sam želeo da vidim kako se okreće protiv Romana. Njemu je falilo tako nešto, jer bi u suprotnom bio senka svih ostalih.
Jey je ostao isti onaj emotivac koji je vezan za svakog člana. Kako je pokazivao emocije prema Samiju, sada ih pokazuje i kada je Roman u pitanju.
Dobro su ovo odradili, sad samo da ne uprskaju u nastavku.
Braća Uso moraju da dobiju taj feud, jer su tim, jer su zajedno bolji od Romana. Isto tako bi bilo poželjno da Roman primi pin od njih.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 27 svi 2023, 21:07
AleksaVP je napisao/la: 27 svi 2023, 21:06 Natalya skvošana na rodjendan, tako prigodno za Vincenta. 🙂
što je dobra odluka.
Nije ono je pretjerano, trebala je dobiti par minuta i malo neizvjesniji meč.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

crocop97 je napisao/la: 27 svi 2023, 21:31 Onesvijestio se od ekstremnih bolova, ali nije predao, narodni heroj, odma nazvat tvornicu auta po njemu, trebat će za Fast and Furious univerzum
:vince: :vince: :vince: .
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la KOMANIA »

AleksaVP je napisao/la: 27 svi 2023, 16:37 Tek je početak nove titule i odmah se stavlja do znanja kako će se tretirati 🤣
Realno je Rollins tek 4. lik po važnosti iz ove perspektive, iza Reignsa, Cody-a i Lesnara.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 29 svi 2023, 19:13, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 28 svi 2023, 13:55 Isto tako bi bilo poželjno da Roman primi pin od njih.
Teško da će se to desiti pe nego što izgubi titulu.

Sad je pitanje koga na Reignsa, Jeya ili Jimmya, naravno tag team meč se svakako očekuje, ali verovatno će se iz toga izroditi i meč između jednog Usosa i Reignsa za titulu, možda i triple threat? :think:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la KOMANIA »

AleksaVP je napisao/la: 27 svi 2023, 21:07 YEAHH!
Svi vole LA Knighta! :D

Pod hitno turn i US titula. :pray:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Seth Rollins vs AJ Styles: Dobar meč za otvaranje, realno zaslužuje mainevent status ali zbog okolnosti u maineventu (turn Jimmyja) je ostalo kratkih rukava. Seth je u jednom trenutku povrijedio koljeno i AJ je to koristio i napadao tokom meča u jednom trenutku čak Seth nije mogao izvesti stomp, zanimljivo mi je bilo kad je AJ pogodio pedigree to nisam očekivao. U suštini meč je tehnički bio dobar sa kvalitetnim potezima. Meni je samo problem bilo što je predvidivo, AJ mi je inače bolji ali ovdje je jedino imalo smisla da Seth dobije, prelazak titule na SD ili brzi povratak Stylesa na RAW bi bili bezveze. Poslije meča dolazi Triple H čestita Sethu i kruniše ga kao prvak WHC prvaka.

Trish Stratus vs Becky Lynch- Očekivano najgori meč večeri, stvarno me nije ni najmanje bilo briga ko će dobiti obje su mi loše i dosadne. Mislio sam da Becky lagano dobija i Trish ponovo odlazi, ali ipak sam dobio meč duži nego što sam htio i za mene iznenađujuću pobjedu Trish uz pomoć Zoey Stark, iskreno čudna mi je kombinacija Trish i Zoey nekako mi ne pašu zajedno ali vidjećemo kako će to ići. S obzirom na pobjedu i činjenicu da je bila na draftu Trish očito ostaje i nastavlja se feud. Možda dobijemo i Becky i Lita vs Trish i Zoey. I nisam pomenuo kako mi je smiješno što se Becky obukla kao Uma Thurman u Kill Bill.

Gunther vs Mustafa Ali- Ali je u Arabiji bio filler izazivač kao Zelina u Portoriku. Imao je par atraktivnih poteza ali prilično sigurna pobjeda za Gunthera kao što sam i očekivao. Stvarno ima odličan reign sa IC titulom, nadam se da Alija čekaju bolji dani ipak s obzirom da nije draftovan nisam optimističan.

Bianca Belair vs Asuka: Joj čitav ovaj feud mi je dosadan, Bianca odavno smorila, a Asuka izgleda retardirano (nije uvreda nego je tako predstavljena) u jednom trenutku je Asuka krenula pljunuti Biancu svojom "čarobnom" tekućinom ali Belair se izmakla, kasnije je namazala sebi na prste pa kad je Bianca digla za KOD Asuka je joj doslovno zamazala oči i iskoristila to za pobjedu. Za mene iznenađenje, bezvezan mi je gimmick ali ako ništa imamo promjenu. Ja ne znam misle li oni da Asuka i Rhea mijenjaju titule, ako zastalno ostane ovako umobolno je.

Rhea Ripley vs Natalya: Očekivao sam sigurnu pobjedu Rhee ali ne baš tako kratak meč i klasični squash bez bilo kakvog otpora Natalye, Dominic je na početku malo omeo Natalya i Rhea je onda lagano sredila. Meni je to jadno Natalya je mogla bar dobiti bolji meč za rođendan, toliko je u kompaniji i puno je dala nema potrebe da je na taj način ponižavaju.

Brock Lesnar vs Cody Rhodes- Do ovog meča u takvim okolnostima nije trebalo ni doći ali kad je već došlo trebao je biti squash Lesnara. Brock je nakon što je mudro sredio Codyja na RAW-u i olakšao sebi posao koristio što Cody ima polomljenu ruku i forsirao submissione, hrabri Super Cody se jednom herojski izvukao i čak pogodio Cross Rhodes ali nije bilo dosta, kasnije ga Brock ponovo hvata i naravno Cody odbija tapkati i Lesnar ga je "ugušio" za pobjedu. Pošto je 1-1 vjerujem da imamo nastavak i treći meč. Ovakvim Codyjevim bookingom će ga napraviti iritantnim čak i onima kojima već nije.

Sami Zayn i Kevin Owens vs Roman Reigns i Solo Sikoa- Na početku imamo standardne Romanove igrice i trash talk, meč nije bio loš ali ja sam očekivao malo više od njega. Ipak sam meč je bio u drugom planu jer je bio teren za dugo očekivani turn Usosa. U jednom trenutku Usosi upadaju u meč i napadaju Samija i Kevina i dok su spremali da Samiju urade double superlkick on se vješto izmiče i oni pogađaju Soloa. Roman je to vidio i poludio, ušao u ring derao se na Usose i tjerao ih, kada je gurnuo Jeya, Jimmy nije izdržao i POGODIO JE SUPERKICK ROMANU! Jey ga začuđeno gleda i dok raspravljaju Jimmy ponovo pogađa Romana, Jimmy je konačno skupio hrabrosti, Roman je u nevjerici a Jey je neodlučan (kao i kad je bio Samijev turn na RR) na kraju ipak Jey odlazi sa bratom u međuvremenu je Solo u ringu ali prvo dobija stunner od Owensa a onda Zayn pogađa Helluva kick i pinuje Soloa za njihobo veliko slavlje i bijes poraženog Romana. Naredni period će biti jako zanimljiv, WWE ima pun špil karata koje može odigrati za ovu priču imamo neodlučnog Jeya koji mora birati između brata i Romana (vjerojatno ovo prvo) i Soloa čiji će karakter biti zanimljivo pratiti, mislim da će on ostati neko vrijeme sa Romanom pa ga kasnije i on izdati.

Sveukupno: Nije neko spektakularno hrvanje, ali dosta krupnih odluka i velikih poteza (prvi WHC prvak, nova RAW šampionka, i turn Jimmyja). Svakako se radujem predstojećem periodu.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la: 29 svi 2023, 19:11
HunterDX je napisao/la: 28 svi 2023, 13:55 Isto tako bi bilo poželjno da Roman primi pin od njih.
Teško da će se to desiti pe nego što izgubi titulu.

Sad je pitanje koga na Reignsa, Jeya ili Jimmya, naravno tag team meč se svakako očekuje, ali verovatno će se iz toga izroditi i meč između jednog Usosa i Reignsa za titulu, možda i triple threat? :think:
Verujem da se taj pin neće dogoditi, ali bi tako nešto imalo smisla.

Neću imati ništa protiv da Jimmy ide 1v1, treba i njemu dati malo prostora, jer je sve vreme bio bezličan.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Night of Champions 2023

Post Postao/la TheViper »

Melzer:

Rollins/Styles ****1/4
Trish/Becky ***1/4
Gunther/Ali ***3/4
Bianca/Asuka ***1/4
Rhea/Natalya NR
Cody/Lesnar ****
Tag team ****1/2
Odgovori