Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

World Wonder Ring Stardom
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 03 tra 2024, 22:28 Bolje od Asuke ne. Asuka je osvojila sve moguće u WWEu. I Rumble i MitB i sve dostupne titule. Shirai je takođe dosta osvojila ali čisto sumnjam da će ikad uzeti Rumble recimo.

A šta vidi u Shirai bolje nego kod Kairi ne znam. Ali i u Stardomu je bilo isto. Shirai je bila Ace. Možda taj stoički gimmick badassa više paše od piratske princeze. Meni lično ne.
Ok ja sam u trenutku i zaboravio na sva Asukina dostignuća, nekako ne deluje sve tako, jer eto nema WM pobedu 0:5 ili 6 nisam siguran, ne sećam se 2022. je l imala meč.
Ona nije ni pinala valjda nikada Charlotte ili Becky, nekako su sve te pobede i RR, MITB, titule... bile ono ranga Rollinsovog osvajanja WHC titule i te vladavine.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24843
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la Maki »

Ima pobjedu nad Becky i to čistu sa Rumblea 2019. Doduše i tu je poslužila kao dio Lynchine priče da sa povrijeđenom rukom osvaja Rumble. Becky je to vratila godinu kasnije.

Charlotte je dobila tokom svog prvog Raw title reigna ali ne sjećam se da li je bilo čisto.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 03 tra 2024, 22:44 Ima pobjedu nad Becky i to čistu sa Rumblea 2019. Doduše i tu je poslužila kao dio Lynchine priče da sa povrijeđenom rukom osvaja Rumble. Becky je to vratila godinu kasnije.

Charlotte je dobila tokom svog prvog Raw title reigna ali ne sjećam se da li je bilo čisto.
Sreak nije smela da izgubi odmah i Charlotte je pogrešna osoba, nije joj ništa to značilo, bacili su ga tek tako a neko je mogao da uzme ozbiljan rub od toga.

Je l bila Asuka u Stardomu nekad, ili TJPW?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12349
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la Rio146 »

Nije nikad. Obe promocije su postale popularne tek nakon sto je ona zapravo postala netko i nešto. Najviše je nastupala na japanskom indyu, tipa OZ Academy, Wave, pa čak je nastupala ako se ne varam i u Ice Ribbonu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Online

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la Elite »

KOMANIA je napisao/la: 03 tra 2024, 22:23 Baš mi nema smisla evo većini je ovde Kairi bolja
Meni je Ijo bolja :mrgreen:
Više mi leži u ringu i zanimljiviji su mi njeni mečevi.

Što se tiče jezika, ako ne treba dati šansu zato što ne zna engleski, onda je najbolje da Japanci uopšte ne potpisuju za WWE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24843
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Io Shirai vs KAIRI vs Mayu Iwatani - koja je najbolje izabrala?

Post Postao/la Maki »

Pa mogu potpisati ali moraju pokazati više karaktera od "silent badass dobar kečer". Nisam to vidio kod Shirai.
Odgovori