Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Komentari svega što se objavi na ProHrvanje.com
Odgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Elite »

Odličan članak. Mada se ne slažem da su AZM i Kid bile bolje od Saje i Hazuki, ali ja i nisam ljubitelj tehničkih mečeva, pa je verovatno do mene.

Sa krajem članka si ubo. Ja sam nov u Stardom svetu (mada sam gledao neke njihove mečeve ovako, ali nikad pre ceo šou) i došao sam zbog mečeva prvenstveno, tako da sam uživao u celom programu.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Rio146 »

A dobro ja sam blagi Kamitani hejter, a AZM i Kid mogu gledat 24/7 tako da razumljivo da je nekome bolji jedan meč od drugoga, ali oba su bila jako dobra.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Maki »

Ja sam veliki Sayin fan ali nikog ne podržavam slijepo u smislu da mi je bitno samo da ta osoba dobija a ostale ko šiša. Kamitanin reign je predug i šteti kompaniji. Wonder titula je titula koja ima najviše potencijalnih osvajačica od svih titula u kompaniji a preko 400 dana je na istoj osobi. Hazuki ovim porazom gubi svaki kredibilitet kojeg je svakako imala malo nakon neulaska u finale Cinderelle i traćenja 7-0 u Grand Prixu.

Booking je užasan trenutno. Činjenica da kao main event jednog od najvećih showova godine sad u aprilu imaju još jedan Giulia vs Tam meč koji naravno nema nikakvu neizvjesnost a to rivalstvo je svakako peakalo u onom meču za kosu prije 2 godine govori o tome da nema nikakve kreativnosti u bookingu već se ide na provjerene kombinacije. Stardom ima jake mečeve ali nakon skoro 3 godine gledanja u kontinuitetu kao što je slučaj sa mnom potrebno mi je nešto više da bi me privuklo.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Meni se to ne da gledat, jer sam gledao nekoliko puta u zadnjih godinu i pol. Nek vrate Utami, i gurnu je na Giuliu. Nek stvore Momu kao kredibilnu izazivačicu. Imamo i Mayu. Ne mora po 100-ti put Nakano. Iskreno, malo mi je overrated.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Stardom Triangle Derby 1 ~The final~ – recenzija

Post Postao/la Maki »

Nije meni overrated ali je pretjerano sa tim rivalstvom. Vrhunac se već dogodio u onom hair vs hair meču. Giulia je osvetila taj poraz pobjedom u finalu Grand Prixa i ne vidim svrhu da opet imaju meč. Pogotovo jer Tam ničim nije zaslužila shot za World titulu.
Odgovori