Mečevi

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 11 tra 2023, 06:30 Akira Hokuto je GOAT. Manami odmah iza. Kong odmah iza. Ali u tri deke je to. Moraš pogledati Akira Hokuto vs Shinobu Kandori najbolji ženski meč ikad.
Pogledah konačno :D
Pa sad pretera ga sa onim najbolji ženski meč ikada.

Malo mi je zasmetala akcija u publici. Sve je bilo haotično i ništa se nije moglo dobro videti. I onolika količina krvi previše degutantno za ženski meč.

Ali ne sporim kvalitet meču. Šteta što nisam upoznat sa pričom jer videlo se da je tu neka snažna mržnja između njih dve da su se sve vreme trudile da unište onu drugu. Brutalnosti na sve strane.

Ocena dvoumim se između 3.75 i 4.*, ali pre 3.75 zbog onoliko bespotrebne krvi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la Maki »

Zašto je krv degutantna za ženski meč?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 05 svi 2023, 06:16 Zašto je krv degutantna za ženski meč?
Meni je u svakom meču degutantno.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 05 svi 2023, 06:16 Zašto je krv degutantna za ženski meč?
Nekako mi fuj za gledanje :mrgreen:
Ajde kod muškaraca i nekako, ali kod žena mi je to malo previše brutalno.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam ni slutio da će ovo biti istorijski meč na kraju:
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la ante »



WCW world title: Sid Vicious vs Jeff Jarrett vs Scott Hall: Superbrawl 2000

Završio igrom slučaja na wiki stranici showa pa aj da pogledam kad je već WCW 2000. u pitanju, bar će biti zabavno. Hall dobija čak i solidnu reakciju od 5000 ljudi u publici i ulazi uz Wolfpac pjesmu iz nekog razloga i još ga Buffer najavljuje kao da prestavlja Wolfpac :lol: (iako nikad nije bio dio Wolfpaca a i sama grupa se ujedinila s ostatkom nWo kad je bio fingerpoke). Jarett ga napada kad zvono zazvoni za početak meča a Sid nije ni krenuo do ringa :lol: :lol: Hall se riješava Jarretta s fallaway slamom i Harris braće i čeka Sida u ringu. Hall pozira prema Sidu, ja dobijam dojam da prethodno zvono ništa ne znači jer Buffer najavljuje Sida kao da se ova dvojica nisu tukla prije 30 sekundi, sudac nonšalantno diže titulu u zrak time pokazujući koliko je vrijedna nagrada za koju se bore i Hall napada Sida s leđa.

Jarrett i Hall se ujedinjuju protiv Sida ali on ih se ubrzo riješava s lakoćom. Sva trojica su ponovno u ringu, Hall izvodi DX crotch chop, Harrisi vuku Sida van ringa dok Jarrett kreće u napad nad Hallom. Kratka razmjena udaraca i slučajan ref bump s Jarrettom. Jeff s low blowom nad Hallom, Sid ulazi unutra i izvodi chokeslam nad obojicom. Drugi sudac ulazi, two count. Jarrett pogađa Sida s titulom, two count. Hall s 2 neuspješna roll upa, Jeff ga nokautira s jednim udarcem i radi Stroke na sucu. Lil Naitch dolazi, Jarrett slučajno dobija slovicu od glavu od Harrisa, Sid izlazi van da ih se riješi dok Hall dobija 2 count. Hall ga priprema za Razor's Edge, Jeff s back body dropom, hvata Naitcha i radi Stroke. Četvrti sudac dolazi u tom trenu i momentalno dobija Stroke od Jeffa. Jarrett otkriva svoj genijalni plan; ima otkupljenog suca koji dolazi u ring. Hall ovaj put uspješno izvodi Razor's Edge - no korumpirani sudac dobija grč u ruci točno pred 3 count. Sid s malim napadom koji prekida Hall koji dobija gitarom u glavu. Roddy Piper silazi niz rampu u sudačkoj majici, Jeffov sudac broji i dalje sa grčem u ruci, no Piper ga prekida, prsti u oči Jarrettu, Sid sa chokeslamom, powerbomb nad Hallom i pobjeda za Sida.

Ovaj meč je personifikacija WCW na samrti - Jarrett u main eventu, overbooking, stalna uplitanja, ref bumpovi (čak 5) i Schiavone koji bi vjerovatno radije umro za stolom nego gledao ovo. Hall se nakon ovog više nije pojavio u WCW.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la ante »



Dosta zabavna makljaža, preporučujem
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la ante »



Meč daleko ispred svog vremena
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Mečevi

Post Postao/la ante »

slika
Odgovori