Elimination Chamber 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 21 vel 2023, 18:12 Tako je. Bio bi isti ishod. Da je bilo ko drugi bunio bi se isto kao i za Codya.
Samo sto se molis u pogresnoj crkvi, ne treba nipodastavat' njihovu pricu, jer WWE nema muda i ne zeli pushati nekog.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Pa mogu nipodaštavati Codyevu priču kad je zbog te mlake priče propuštena daleko vrelija priča koja se rijetko događa. Žao mi je ali Codyeva trabunjanja o tome kako ostvaruje san svog oca koji taj san nikad nije imao i "epski emotivni" promoi stvarno u meni ne izazivaju nikakav buzz. Dusty Rhodes nikad nije imao san da osvoji WWF titulu. U WWFu je bio na zalasku karijere a u kompaniji u kojoj je bio, u NWA/WCW, je osvojio world titulu i bio dostojan šampion. Narativ da Cody pokazuje WWEu šta su propustili kad su mu dali otkaz pada u vodu jer je od trenutka kad se vratio u WWE imao raketu u guzici što je krunisano osvajanjem Rumblea iako je bio povrijeđen više od pola godine ali se vratio kao heroj i osvojio.

Nije recimo bilo kao Drew koji se vratio 2017, a 2018, došao na main roster i čamio u midcardu dvije godine prije nego je dobio push. To je već druga priča i tu se stvarno moglo povjerovati da Drew ostvaruje svoj potencijal koji kompanija nije znala prepoznati.

Da, Cody čak i nije toliko loša opcija da sruši Romana jer je makar novo lice u ME sceni ali to idalje ne poboljšava njegovu priču u nekoj značajnijoj mjeri. Cody nastavlja raditi iste greške kao i u AEWu gdje se publika eventualno okrenula protiv njega a tamo je imao ogroman kredit kod fanova Duba kao jedan od osnivača kompanije i EVP i kao neko ko je pokazao WWEu koji ga je odbacio svoju vrijednost. U WWEu nema ništa od toga.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Ne'a smisla da Roman vise bude champ, iscijedili su pricu maksimalo, cak i previse. Ne mos' toliko mrziti Codya da ne priznas da nemas bolje opcije od njega (nakon sto su odlucili da Sami nece biti taj). Sta ce za mjesec napraviti bolji build od ovog? S' kim?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 21 vel 2023, 18:33 Ne'a smisla da Roman vise bude champ, iscijedili su pricu maksimalo, cak i previse. Ne mos' toliko mrziti Codya da ne priznas da nemas bolje opcije od njega (nakon sto su odlucili da Sami nece biti taj). Sta ce za mjesec napraviti bolji build od ovog? S' kim?
Nema dobre opcije koja nije Sami. Sve ostale opcije su loše. Neke više neke manje. Čak i da uzmemo da je Cody najmanje loša opcija idalje njegovo osvajanje neće biti ništa specijalno.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Ja mislim da moze biti dobro po kompaniju i da ce dati dobre plodove za neka imena na rosteru. Romanov reign je pokopao sve. Recimo, da li ti bolje zvuci Cody vs White ili Sami vs White? Sta mislis kojim bi feudom vise profitirao Jay?
Zadnja izmjena: Hangman98, dana/u 21 vel 2023, 18:44, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Biće dobro jer neće više Roman imati titule ali to se može ostvariti sa bukvalno bilo kim.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Vi hoćete da Jey Uso napusti Bloodline i da se okrene protiv Romana, jer to 'jedino ima smisla', e pa onda je Jey Uso taj koji dobija Reignsa jer Uso ima bolju priču od Zayna. I smisleniju.

Sami ostaje 'donji' kako god okreneš.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 21 vel 2023, 18:47 Vi hoćete da Jey Uso napusti Bloodline i da se okrene protiv Romana, jer to 'jedino ima smisla', e pa onda je Jey Uso taj koji dobija Reignsa jer Uso ima bolju priču od Zayna. I smisleniju.

Sami ostaje 'donji' kako god okreneš.
Slazem se, Jey je bolji pick od Sami-a ako bas gledamo kompletan arc i ako bas idemo na najsmislenije rjesenje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la: 21 vel 2023, 18:47 Vi hoćete da Jey Uso napusti Bloodline i da se okrene protiv Romana, jer to 'jedino ima smisla', e pa onda je Jey Uso taj koji dobija Reignsa jer Uso ima bolju priču od Zayna. I smisleniju.

Sami ostaje 'donji' kako god okreneš.
Ne, logično bi bilo da Sami sruši Romana uz Jeyovu pomoć a onda se Roman okrene protiv Jeya zbog izdaje i onda imaju seriju mečeva gdje Jey na kraju dobije i pošalje Romana na pauzu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Al' nije li Jey imao oci na poziciji TC-a, od starta? Zasto bi on samo tako dozvolio da ga neko drugi, 'sem njega, srusi? Nema mi to smisla.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 21 vel 2023, 18:54 Al' nije li Jey imao oci na poziciji TC-a, od starta? Zasto bi on samo tako dozvolio da ga neko drugi, 'sem njega, srusi? Nema mi to smisla.
Ne, nije. Zapravo je WWE tu failao sa Usosima jer su obojica prilično lagodno postali Romanovi poslušnici. Jimmy kad se vratio sa povrede malo su igrali na tu kartu da se suprotstavlja Romanu ali na kraju su mu se pokorili što nije imalo nekog smisla. Upravo zato je Sami poslužio kao sjajna prilika da Jeyu otvori oči i da ovaj vidi koliko ga je Roman sputavao i da Romana nije briga za Usose već samo za svoje pojaseve. Zato bi pomogao Samiju, čovjeku koji ga je izvukao iz rupe a onda bi se obračunao sa čovjekom koji ga je ubacio u tu rupu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

A ne znam bas, Jey je uvijek imao te ispade u kojima je pokazivao da i dalje smatra kako on moze biti iznad Romana tipa onaj segment 'Man I don't give a damn what TC said'. Nije tu njemu Sami nista pokazao sto on vec sam nije imao u glavi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57872
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Sherpa »

Cody će ga srušiti i to jedino sada ima smisla.

Čak ni neko dodavanje samija u triple bi bilo užasna odluka.

I da, cody će biti zvijezda.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 21 vel 2023, 19:02 Čak ni neko dodavanje samija u triple bi bilo užasna odluka.

I da, cody će biti zvijezda.
1. Ne bi. Spasilo bi dosadni ME. Sami mora dobiti Romana za titule Cody može dobiti bilo koga i ostvariti "san" svog oca.

2. Možda hoće možda neće ali u AEWu nije radilo a tamo je imao prednosti koje ovdje nema. Ne vrijedi žrtvovati Zaynov once in a lifetime story zbog potencijalnog star powera nekog drugog u budućnosti.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17889
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Elimination Chamber 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da Sami nikad ne moze dostici Cody-ev star power potencijal, ako gledamo i van okvira samog show-a, dakle i u drugim sferama, jer jednostavno ovaj ima 'to'. Sami je samo jako zabavan wrestler.
slika
Odgovori