Prvi Hrvatski Kečeri

Sve o organizaciji Prvih Hrvatskih Kečera

Za sve manje promocije
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da smo to ETS i ja gledali uživo, nisu koristili kavez zato što bi se isti raspao da su ga probali više koristiti
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

To se manje više i dogodilo pretkraj meča.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Frozen Fire vs Arian

Jebeš AT&T i United Center i Tokyo Dome i Budokan. Nema bolje nego neki sajam ili što već, muzika u pozadini i publika stoji okolo. To je wrestling.

Meč je žustro krenuo, izmjenom udaraca. Frozen ide na bodyslam ali Arian kontira u nešto što izgleda kao death drop/trebalo je biti death drop. Test of strength koji pobjeđuje Arian. Kratko držanje Frozena u headlocku i šaketanje. Frozen zatim pogađa bulldog i ide na pin ali kickout na 2. Frozen Fire pogađa dropkick ali ni ne pipne Ariana koji je stajao cijelo vrijeme. Ne znam što se tu dogodilo, ali bar su publiku nasmijali. Ipak uspijeva pogoditi spinebuster i zaključati ankle lock. Nakon locka pokušava napadati nogu ali Arian ga tjera u kut i udara. Ide na pin ali Frozen hvata uže što mi nije imalo nimalo logike. Arian zatim pogađa bodyslam i suplex. Ide na pin, ali isti rezultat. Frozen se diže, bodyslama Ariana i pogađa splash. Kickout Ariana u zadnji tren. Pogađa i drugi splash ali Arian izlazi iz ringa. Uskoro se vraća. Frozen ga dropkicka u turnbuckle i radi mu Boston Crab iz kojeg Arian uspijeva pobjeći. Nakon jedne duže izmjene udaraca Arian pogađa backbreaker i back body drop. Arian ga zaustavlja chopovima i ušutkava publiku (Gable gleda PHK), ali Arian ga izbacuje iz ringa. I sam izlazi te gledamo kraći brawl koji se kasnije nastavlja i ringu. Arian pogađa powerslam ali za 2. Pokušava pogoditi bodyslam ali Frozen se izvlači i pogađa package piledriver iz kojeg Arian kickouta! Čak se iz publike čulo "Ima li kraja?". Pogađa splash i još jedan package piledriver. Ovaj put za pobjedu.

Zabavniji meč od prethodno pogledanog. Bilo je odrađenih botcheva i nepotreban kickout iz package piledrivera (koji je izgledao pomalo opasno iako je riječ o sigurnoj varijaciji piledrivera), ali nije bilo praznog hoda i bilo je više poteza. Čak su i submission stretchevi bili ok. Ništa must-see, ali dobar meč za njihove standarde.

(321 riječ)
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10412
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la: 21 tra 2022, 19:07 Mislim da smo to ETS i ja gledali uživo, nisu koristili kavez zato što bi se isti raspao da su ga probali više koristiti
Oh wow, ovaj ~MandyRose~ erasure, dobro, dobro :sad-pacing:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23278
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Najcudnije u tom meču mi je bilo šta je Ice Nine ranije u showu izgubia.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Sherpa »

Barem nisi vidio ahow (ili dva prije) kada je debitirao... Gdje je trebao doći izvest neki potez i 1.2.3 nad frozen fajerom. A ne imat 15 minutni meč i izgubiti
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23278
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 21 tra 2022, 23:34 Barem nisi vidio ahow (ili dva prije) kada je debitirao... Gdje je trebao doći izvest neki potez i 1.2.3 nad frozen fajerom. A ne imat 15 minutni meč i izgubiti
Ahahahaah šta
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Arian vs Kaiser Subanovich (Polufinale turnira za prvaka Hrvatske)

Promo prije početka meča. Arian sere po Frozenu (koji je bio prvak at that point ako se ne varam) i uzdiže bivšeg prvakanHrvatske, sebe. Vrijeđa i svog protivnika. Urlao sam kad ga je nazvao Kajzerica Šonjović. Trash talk 101.

Suba bolje kreće u meč, sa nekoliko hip tossova. Arian mu radi headbutt i udara, ali Suba uzvraća sa DDT-jem. Gura Ariana na uže i iz zaleta mu tamo pogađa leg dropove. U kutu ga udara laktovima, a zatim pogađa side slam. Ide na pin, ali kickout Ariana. Kaiser ne staje i pogađa bodyslam na turnbuckle. Zatim se događa nešto što mi nije baš bilo jasno. Arian pogađa low-blow Kaiseru dok sudac gleda to, vidi to, ali ne reagira. "Malo" čudno jer nisu naglasili prije meča da nema diskvalifikacije. Možda mi je nešto promaklo. Arian izlazi iz ringa po stolac i vraća se. Udara Kaisera stolcem koji na kraju pukne. Nastavlja dominirati, pogađa side backbreaker i zaključava Boston Crab. Pušta Kaisera. Irish whip i još jedan chair shot. Armdrag Ariana i pokušaj udarca laktom koji Kaiser blokira prije nego što i sam pogodi low blow! Kaiser pogađa big boot i odlazi izvan ringa. Vraća se sa stolom. Pokušava powerbombati Ariana ali ga ne može podići. Dolazi neki lik te Kaiser i sudac pričaju s njim, što Arian koristi za još jedan chair shot! Pokušava pogoditi clothesline, ali Kaiser se izmiče i pogađa powerslam. Kaiser diže Ariana i powerbomba ga kroz stol! Pinuje za pobjedu.

Dobar meč sa nekoliko stvari koje su mi nejasne ili mi se nisu svidjele. Već sam spomenuo da mi nije jasno koja je stipulacija ovdje bila. Ako je neka gdje nema diskvalifikacije onda nema problema, ali ako je singles meč onda ovaj meč nema apsolutno nikakve logike. Druga stvar koja mi se nije svidjela je ona nepotrebna interferencija pretkraj meča. Izvan toga zabavan meč sa dobrim potezima.

(310 riječi)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Frozen Fire vs Grimm

Ovo je bilo odlično. Krenulo je sa segmentom. Frozen ima "šef" promo. Kaže da je on šef Prvih Hrvatskih Kečera i napada announcera jer je naveo njegovu ženu kao šeficu. On kaže da je ona izdajica i žena zmija, jer je izabrala Ariana. On kaže da je izabrao Debelo Đubre (ogroman pop i chantovi). Publika najbolja koju sam dosad gledao u Kečera. Suzana kaže Frozenu da postoje kečeri koji su bolji i ljepši od njega. Violation. Frozen ne vjeruje i poziva onog koji misli da je ljepši i bolji od njega na borbu. Dolazi Grimm. Ima odličan ulazak.

U početku obojica suzdržani, a onda kreće najbolji PHK meč koji sam gledao. Frozen udara Grimma u kutu i zaključava mu headlock na užetu. Headlock takedown i rear naked choke, ali Grimm se izvlači i stavlja Frozena u headlock. Frozen pokušava bodyslam ali Grimm se izvlači. Pogađa Frozenu leg drop i knee drop. Ide na pin, ali Frozen kickouta. Frozen se svađa sa sucem i odguruje ga. Grimm to koristi. Zabija Frozena u buckle i pogađa mu splash. Frozenu ništa nije, pogađa spinebuster i zaključava ankle lock. Grimm se diže i hurricanrannom izbaci Frozena iz ringa, a onda pogađa suicide dive! Ovo nisam očekivao da ću vidjeti u Kečerima! Zabija Frozenovu glavu u apron i vraća ga u ring. Frozen se vraća u igru. Nakon naguravanja i izmjene udaraca, pogađa bodyslam, a zatim i leg drop. "Šalji ga na Rebro" je u top 10 najboljih odgovora publike u povijesti hrvanja. Frozen ide na splash, ali Grimm se izmiče. Pogađa flatliner. Zalijeće se u Frozena ali ovaj pogađa bodyslam. Pokušava powerbombati Grimma koji radi sjajnu kontru u hurricanrannu! Frozen je izvan ringa i pije pivo. Šaketanje u ringu nakon kojeg Frozen hvata Grimma. Pogađa mu front suplex u uže a zatim obični suplex. Pinuje za pobjedu s nogama na užetu.

Najbolji meč PHK-a koji sam dosad gledao. Zabavan segment prije meča, vidjeli smo i koja je priča oko meča. Meč prilično zabavan sa dosta poteza, zanimljiv spotovima i dobrim kontrama. Ostavljam link, ako namjeravate pogledati neki PHK meč ovo je must-see.

(348 riječi)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ućo i Debelo Đubre vs Frozen Fire i Kaiser Subanovich

Od Uće i Đubreta u timu dobivam Mastiff i Starz vibre. To je odlično. Podsjetnik da je stari pojas prvaka bio užasan.
Počinju drimkečer Ućo i Frozen Fire. Frozen nudi ruku, a Ućo odbija. Nakon toga Frozen lupa bitchslap. Dva test of strengtha u kojima Ućo izvlači deblji kraj. Snapmare, bodyslam i leg drop Frozena. Taga Subu. Suba zakucava Uću i pod i viče "Di je Živi Zid?" Baca ga na uže gdje mu pogađa leg dropove. Sa strane mu Frozen pomaže. Đubre casually hladi jaja na drugoj strani. Suba pogađa side slam i taga Frozena koji pogađa splash. Nakon Frozenovog suplexa vidimo udubljenje u ringu. Ring ne preživi nijedan meč izgleda. Suba je opet u meču. Pogađa big boot, ali Ućo se izmiče i taga Đubre.
Đubre ne želi Subu, nego Frozena. Frozen ulazi u meč. Đubre ga udara i guši u kutu. Irish whip i shoulder tackle. Pogađa backbreaker, a zatim s obje noge stane na Frozena. Pogađa powerslam, ali Suba ulijeće da spasi kolegu. Suba je tagan. Zabavna izmjena šamara i chopova koju su malo odužili. Big boot Sube. Sprema se pogoditi powerbomb, ali Frozen se taga u meč. Gazi Đubre i pogađa splash, ali Đubre kickouta na 2. Provocira publiku. Pita ih tko je glavni, na što publika odgovara "Đubre!" Frozen ide na piledriver, ali Đubre kontrira u back body drop. Tag Ućo. Suba poziva Frozena i traži tag, ali Frozen odbija to. Ućo koristi priliku i pogađa hurricanrannu! 1...2...3! Ućo je pinovao Frozena!

Nakon meča u ring ulijeće Ivan Pernar koji slavi s Ućom. WWE ima Trumpa, Kečeri Pernara. Između Sube i Frozena izbija svađa. Suba Frozena naziva nesposobnim egoističnim smećem i kaže da ne može dobiti Uću od 50 kila. Čovjek samo pljuje činjenice. Frozen kaže da je on glavni u kompaniji, a Suba uzima titulu i kaže da je on glavni u kompaniji. Suba nudi meč i kaže: Ako ti dobiješ, odlaziš s titulom. Ako ja dobijem, odlazim s titulom... i tvojom ženom. Izbija brawl nakon kojeg Kaiser Subanovich ostaje zadnji stajati.

Zabavan meč i odličan post-match segment. U početku mi se nije svidjelo što je Ućo bez imalo ofanzive ali pin nad Frozenom je to nadoknadio. Preporučam. Evo i slika Pernara.

(369 riječi)

IMG_20220422_195046.jpg
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Dynamite 7 »

Vidi stvarno im bio Pernar na showu :o . Svaka čast :clap: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la: 22 tra 2022, 20:24 Vidi stvarno im bio Pernar na showu :o . Svaka čast :clap: .
toga su se onda trebali sramiti, kamo li ne danas
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Trebao je nekak prevarit Uću, to mu inače ide. Njemu i frendu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Arian vs Frozen Fire

Arian ima promo prije meča. Pobijedio je Đubreta, a pobijediti želi i večeras. Spreman je uzeti titulu od Frozena, kojem poručuje da udara kao curica.

Lock-up i headlock Frozena. Zatim armbar. Arian se izvlači i snapmare. Frozen ponovno zaključava headlock. Arian kontrira headlock u back suplex, a zatim zaključava elevated crab. U publici "Dado Pršo" znak. Više znakova nego na WrestleManiji. Arian ide van po stolac. Mlati Frozena i pogađa mu bellybuster. Stolac stavlja na turnbuckle i lansira Frozena slingshotom na stolac. Najvruća publika dosad. Pokušava pogoditi bodyslam, ali na kraju sam bude bodyslaman. Frozen pogađa leg drop. Pogađa i splash, ali Arian diže koljena i izbacuje Frozena iz ringa. Međutim, Frozen se drži za uže i ostaje u ringu. Pogađa suplex, a zatim i splash. Arian kickouta na 2. Kad je Frozen pogodio splash svjetla su zatreperila. Malo me to podsjetilo na onaj Kirk vs Clown meč i munju tijekom ulaska. Frozen napada Ariana chopovima, ali ovaj ga ruši shoulder tackleom. Udara Frozena i pogađa mu powerslam. Uzima stolac kojim udara Frozena dok ovaj pije pivo. Od toga se da napravit meme. Arian vadi stol i powerbomba Frozena kroz isti. Ne ide na pin, što se kasnije pokazalo kao jako glupa odluka. Frozen bježi izvan ringa na odmor, no ubrzo se vrati. Ima Ariana u headlocku i bodyslama ga u buckle. Pogađa mu bodyslam u ringu. Napada mu noge i zaključava ankle lock, ali Arian se ne predaje. Udara Ariana stolom. Pogađa package piledriver i pobjeđuje.

Da je Arian pobijedio ovdje bio bi bolji meč od Grimmovog. Ovako ipak nije. Zabavno, par dobrih spotova, ali ovdje je Arian ispao prilično glup jer nije pinao nakon table spota. Imali su meč, atmosferu, samo je falilo da Arian dobije. Nije ovdje trebao izgubiti čisto. Pošto je sad prvak koliko znam, izgleda da ga je ipak kasnije dobio. Bar to. Preporučam i ovaj meč.

(312 riječi)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Genesis vs El Croatico

El Croatico mi izgleda kao jako zabavan gimmick. Genesis se isto čini zanimljivim.

Ovo je u biti bio kratak spotfest u kojem su oboje dosta pokazali. Kreće sa lockup-om. El Croatico pozdravlja publiku. On vs Ućo je dream meč iskreno. Grimm isto. Test of strength koji dobiva Genesis. Spušta El Croatico na pod, ali ovaj radi monkey flip. Croatico zaključava armbar Genesisu, ali ovaj se izvlači front flipom. Zaključava armbar El Croaticu. Ovaj pogađa arm drag. Genesis pokušava rollup-om iznenaditi Croatica koji se ne da smesti i pokuša pogoditi wheelbarrow back suplex iz kojeg se Genesis izvlači i pogađa clothesline! Nastavlja s dropkickom. Pokušava pogoditi shoulder tackle, ali Croatico se izmiče i Genesis se zaletava u turnbuckle. Croatico se penje na turnbuckle i pogađa swanton bomb, ali Genesis se izmiče! Genesis se penje na turnbuckle i pogađa blockbuster. Pinuje, ali Croatico kickouta na 2. Genesis pokušava pogoditi dropkick, ali promašuje. El Croatico pogađa back suplex, ali Genesis ga hvata u ground 'n' pounda. Vidimo seriju irish whipova i flipova. Genesis šalje Croatica izvan ringa, ali ovaj se primi za uže i ostaje u ringu. Slično smo vidjeli u prijašnjem meču. Ipak, ne iskorištava momentum i vidimo backslide i clothesline Genesisa. Genesis završava posao enzigurijem. Pinuje za pobjedu.

Kratko ali slatko, ukratko. Spotfest sa dosta kvalitetnih i solidno odrađenih poteza. S obzirom da je trajalo svega pet-šest minuta, mislim da su mogli još dosta pokazati i da je falio neki veliki spot u meču. Lijepo je vidjeti da imaju i ovakvih kečera. Đubre, Kaiser i ostale mrcine su cool i sve to, ali radi raznolikosti divizije nije loše imati par ovakvih high-flying likova. Već sam spomenuo Grimma gore (moj najdraži nakon Đubreta), njega stavi s jednim od ove dvojice, daj im petnaest minuta i imaš super meč. Preporučam ako imate par minuta za ubit dosadu.

(304 riječi)
Odgovori