Prvi Hrvatski Kečeri

Sve o organizaciji Prvih Hrvatskih Kečera

Za sve manje promocije
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Sherpa »

Ti dođeš u zagreb i oni prestali s radom :(. Od same pomisli da ćeš ih recenzirati...
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la AlenB »

:lol:

Ako sam im je to takav problem evo neću ići na show ako ga bude tako da ne moraju strahovati :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ispod onog posta šta sam sharea je komentar da se nadaju da će idući show uskoro, tako da bar postoji ideja održavanja idućeg showa.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10478
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

baš mi je žao da ne rade, sjećam se kako mi je bila zabavno iskustvo kada sam ih gledao bio u Močvari (Michelle je trebala biti main event, it's true it's true) i onda sam htio ponovno ići s frendom jer mi je bilo pozitivno iskutvo, i onda pandemija sve sjebala i od tada kada sam bio prvi i zadnji put, žao mi je da nisam vidio ni @TheGrimm tada, ne znam ako se on uopće bavi wrestlingom,baš je bio talentiran kaj se tiče hrvanja i imao je karizmu i dobro predstavljao prowrestling kada bi se pojavljivao u intervju-ima i objašnjavao što je to wrestling i zašto se time bavi na YouTubeu
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Idemo po PHK ikonicu :)

Arian vs Debelo Đubre

Otvaramo sa prvakom Prvih Hrvatskih Kečera Frozen Fireom koji ulazi u ring. Isuse kako je prije ružna bila titula. Ja sam kao mali crtao i rezao titule i izgledale su bolje od ovog. Ovo izgleda kao kartonski logo nataknut na vreću za smeće. Frozen Fire cuta promo koji ne uspije proći bez what chantova od aktivne publike. Proziva Ariana, bivšeg prvaka, i govori mu da je kukavica i da se ne usudi ući u ring s njim. Čak ga naziva i pičkom. Arian se ipak pojavljuje u ringu.
Frozen govori Arianu da, ako želi meč protiv njega, mora na Đubreta. Ovo je vjerojatno zato jer ima osebujno ime, al Debelo Đubre im je najover lik. I izgleda opako ofc. Arian naziva Frozena smrdljivim prevarantskim gadom (malo cringe) i kaže "Daj mi pet minuta da ga riješim".

Sam meč je trajao svega pet minuta. Jako puno vremena je otišlo na prijašnji segment. Krenulo je u kutu ringa. Arian je zadao par udaraca Đubretu, ali onda on preuzima inicijativu. Pogađa nekoliko chopova Arianu i udara ga nogom. U mučenju uživa publika koja više Đubretu da nastavi. Sudac prekida mučenje, nakon čega Đubre vuče Ariana u centar ringa i zaključava mu sharpshooter. Arian se spašava užetom. Đubre se nastavlja iživljavati nad Arianom te mu napada desnu ruku armbarom. Zatim mu pogađa side slam i skoro dolazi do pobjede, ali Arian u zadnji trenutak kickouta. Uzima neku ogrlicu/špagu i davi Ariana. U tom trenutku sudac ju uzima i odlazi baciti van ringa. Arian za to vrijeme pogađa low blow i zaključava Đubreta u Boston Crab. Frozen odluči završiti meč tako što pomogne Đubretu da dohvati uže i napadne Ariana. Sudac svira kraj i Arian pobjeđuje na DQ. Nakon meča se beatdown nastavlja, a Frozen čestita Arianu. Znači li ovo da će dobiti meč?
Sam meč je za 5 minuta bio ne loš. Nije bilo nekih većih botcheva. Publika je bila aktivna. Arian je ovdje prilično slabo predstavljen. Imao je skoro nimalo ofanzive, još je (kao babyface) pogodio low blow. A grade ga da ide na glavnog prvaka promocije. Iako je Đubre u pitanju, trebao je malo jače izgledati. Pomalo overbookiran meč, ali ne mogu reći da mi nije bilo zabavno.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Suba vs Double I

Meč četvrtfinala turnira na naslov prvaka Prvih Hrvatskih Kečera. Nemam neki posebni red gledanja inače, samo da znate. Kažem jer mi se ovaj meč čini dosta starijim nego prethodni. To kažem zbog seta (nalaze se u balonu) i kvalitete videa (koja je katastrofalna).

Show otvara Suba koji cuta promo. Ajmo zanemariti što pola promoa nisam razumio zbog kvalitete videa. Ovo je bilo loše. Suba dolazi u "ring gearu" koji čini neka majica, traperice i cipele, i kreće govoriti o dušama. Cuta promo (bez mikrofona) o tome kako on ima više duša nego što je ljudi u dvorani (vjerujem). Kaže da te duše vrijede više nego bilo što materijalno što je moguće posjedovati. Spomenuo je da ovdje ima sjajnih boraca i da živimo u strašnom i tamnom svijetu. Izdvojio bih citat "Ljudska duša se nalazi u ljudskom srcu". Ne znam što da kažem o ovome. Ne znam koja je bila poanta. Na svu sreću, ubrzo dolazi Double I (nimalo bolje odjeven). Adam Cole je nabildan u usporedbi s ovim stalcima za infuziju. Meč može početi.

Kad pogledam ovaj meč, još više cijenima Ariana, Đubre, Stevu i ekipu. Ućo je Misawa u usporedbi s ovima. Krenulo je staredownom i odgurivanjem. Malo se drže u strenght testu, a onda loše odbijanje Double I-ja od užadi i pogađa big boot. Digao je nogu čak do Subinog midsectiona. Nakon toga malo gazi Subu. Malo bolji, kako bi Roman Empire rekao, užedbijanac, i pokušaj leg dropa. Suba se izmiče o pogađa nekakav clotheslinea. Double I dobro (over)sella, ako ništa drugo. Najzabavniji dio meča publika s komentarima "Ajmo Suba, nije ti brat!" i "Niko nek ne brani!". Čak su i namedroppali Johna Cenu. Zanimljive interakcije Sube i suca. Suba optužuje suca za presporo brojanje. Izlazi izvan ringa i uzima cijev koja mu je oduzeta od strane suca. Double I zaskače Subu izvan ringa i zabija ga u strunjače. Zadaje mu traljave udarce. Odlaze u ring gdje Suba pokušava pogoditi clothesline koji Double I izbjegne te pogodi superkick koji je zapravo bio ne loš. I onda se drži za nogu :lol: . Suba zabija Double I-ja u kut ringa i pogađa mu splash na kut. Miče ga od kuta, penje se na turnbuckle i pogađa vjerojatno najgori tornado DDT koji sam u životu vidio. Doslovno se nisu ni pipnuli. Na moje iznenađenje, dobili smo neke konkretne poteze pred kraj meča. Double I pogađa dobar bulldog i pogađa chokeslam koji Suba odlično (over)sella.

Loš meč sa dobrim krajem. Nisam shvatio tko je face a tko heel, većina poteza nije dobro izvedena, a onaj promo na početku... Bez komentara. Ovaj meč je nešto kao 'toliko loše da je genijalno', ali ne baš. Možda vas nasmije dobro, ako ništa drugo. Dobar je za usporediti koliko su Prvi Hrvatski Kečeri napredovali zadnjih godina ako ništa drugo. Od ovog čuda do sasvim pristojnih mečeva i bolje produkcije.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Wicked Jackass vs Arian - Tables

Voditelj najavljuje Ladder meč između Wicked Jackassa i Ariana. Pobjednik ide na prvaka Prvih Hrvatskih Kečera, Frozen Firea. Neka legenda iz publike pita "Zašto Đubre nije prvak". Moram stvarno otići jednom gledat ih. Arian ovdje favorit. Em jer je duplo veći od Jackassa, em jer je ime. Nešto si mislim, trebao bih ja kad napunim 18 u PHK. Žgoljav sam ko Jackass a on hrva, možda im treba jobber ili netko dovoljno lud da se popne na njihov labavi top rope i primi bump.

Meč počinje staredownom protivnika. Arian pogađa headbutt i zatim odgurne Jackassa. Udara ga u kutu i hvata za arm drag. Klinac iz publike viče "Kaj ga tučeš, već je mrtav" i bome je u pravu. Arian apsolutno dominira mečom. Pogađa Jackassu gutwrench bellybuster, pa zatim backbreaker. Izlazi izvan ringa i odlazi po stol. Unosi ga u ring, ali tamo ga čeka spremni Jackass koji napada. Arian gura Jackassa u užad ali ovaj se odbija i radi planchu Arianu! Ground 'n' poundanje na podu. Jackass pogađa čudan elbow drop. Arian se oporavlja i pogađa shoulder tackle. Pokušava pogoditi gutwrench crucifix, ali Jackass se izvlači i pogađa jako dobar DDT. Penje se na second rope i radi crossbody, ali Arian ga hvata, vrti u krug i zakucava u pod. Nekoliko puta prijeđe preko njega nogama. Uzima stol i otvara ga. Još malo šaketa Jackassa, a zatim g podiže u gutwrench crucifix. Pita publiku "Da li želite?" (nisam grammar Nazi al zaboljelo me) i baca Jackassa kroz stol na oduševljenje publike.

Jednostavan meč, bez nekih velikih poteza, a opet zabavan i dobro odrađen. Arian je izgledao jako, a i Jackass je dobio malo ofanzive. Ovakvi mečevi se vrte oko jednog spota i bilo bi dobro da su oko njega napravili nekakav stretch. To bi učinilo završnicu neizvjesnom i podiglo meč, ali svejedno sam zadovoljan viđenim.

(307 riječi)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Izbacili dosta postova po fejsbuku zadnjih dana možda se neki event bližu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Wulf7X »

Koje je muka tebe druže naterala da ustaneš u 5 ujutru :lol:

Inače baš sam se skoro setio i zapitao šta bi sa PHK da li su aktivni i dalje...bilo bi lepo da se to održi u životu na neki način :)
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Koje je muka tebe druže naterala da ustaneš u 5 ujutru :lol:
Postala mi je navika.
bilo bi lepo da se to održi u životu na neki način
Dok ih ja ne odem uživo pogledat, ključ u bravu nije opcija :)
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10478
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Hoce li se legende Michelle i Grimm vratiti?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Respect za JoomBoos ↗️↗️↗️

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10478
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The A-Lister je napisao/la: 12 tra 2022, 13:03 Respect za JoomBoos ↗️↗️↗️

Skoro su Grimmu dali potres mozga jer ga nisu znali pravilno bacit na madrac

Inace fun video, najbolji sto se tice promocije wrestlinga, stvarno su iz godine u godinu sve bolji od samog wrestlinga do nacina na koji to prezentiraju generalnoj publici

Anyways kad ce novi show?? Vec 3 god cekam da bude novi show u Mocvari da mogu voditi svoje friends, zadnji put (i moj prvi put) je bilo fun iskustvo izvan mojih ocekivanja
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Frozen Fire vs Ice Nine (Kavez smrti)

Ovo nije bilo bolje od Đubreta i Ariana, ali bilo je bolje od Sube Šejkspira. Ne loš, ali dosadan meč sa podosta praznog hoda. Publika kao i uvijek MVP.

Kreće sa odmjeravanjem snage. "Let's go Cena" kid sa SummerSlama 2014 dobio konkurenciju u vidu "Frozen Fire" kida. Ovaj drugi će ubit Boga u prvom na Barnettovom Bloodsportu 27. Arm drag i pokušaj rollupa. Ledena devetka preuzima inicijativu te clotheslineom i headlock takedownom obara Frozena. Drži ga u headlocku, a kasnije armbaru. Udara Frozena koljenom u rebra, a zatim zaključava u recliner iz kojeg Frozen izlazi. Ice Nine ga zabija u turnbuckle i pogađa shoulder barges, ali Frozen ga odguruje i pogađa knee strike. Frozen se vraća u igru napadajući Iceovu ruku. Ice Nine pogađa chop Frozenu, ali ovaj se izmiče i Ice udara u kavez. Dosadni period Frozenovog rada na ruci nakon kojeg zabija Icea u kavez i pogađa bodyslam. Pinuje, ali I9 kickouta na 2. Lijepa kontrira Icea iz underhook pozicije u back body drop. Diže Frozena i pogađa shoulder stunner, ali samo za 2.
Frozen skida uže s ringa (ako je bio main event pametno) i ide zabiti Icea u kavez, ali kontra i na kraju sam leti u njega i kavez skoro puca (zamisli da je Đubre bio u ringu, jebeno comedy zlato). Ice opet pogađa shoulder stunner i dokrajči Frozena package piledriverom.

Dosta malo poteza, što nije toliko bitno doduše. Dosta malo korištenja kaveza, izuzev onih zabijanja i jednog neuspješnog penjanja. Istini za volju, ono je žica a ne kavez. Tko bi se tamo penjao? I na kraju pin u cage meču. Bolje da su ovo pretvorili u No DQ, bilo bi zabavnije. Ovako meč koji valja preskočiti. Što se tiče samih hrvača, pohvale za Frozena na dobrom heel worku i Iceu koji je imao solidan nastup.

(301 riječ)
Odgovori