NXT UK

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Sherpa »

Bea Priestley je cura o kojoj se ipak nekada govorilo, iako nije najbolja na svijetu. Al od kada je otišla u nxt uk, prazna ploča. do te mjere da sam zaboravio i da je bila ozlijeđena

a to što su bila imena. nitko od njih nije pomogao tom brandu. dovraga, usudio bih se reći da je rev pro veći i važniji za britansku scenu nego je nxt uk
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la azo »

A zar im nije bolje iskopirati UFC. Malo pomogneš kompanijama po Evropi (wXw i sl.) staviš ih na network. Za uzvrat imaš prvo prvog potpisa na njihove wrestlere ili tako nešto.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Sherpa »

azo je napisao/la: 18 kol 2022, 20:05 A zar im nije bolje iskopirati UFC. Malo pomogneš kompanijama po Evropi (wXw i sl.) staviš ih na network. Za uzvrat imaš prvo prvog potpisa na njihove wrestlere ili tako nešto.
Ja bih to napravilo, mislim, ako pogledaš tony khan to u manjoj mjeri i radi, pa pogledaj u koliko indy promocija možeš naći ljude. ali tražio bih neku kompenzaciju, tj da i oni pošalju nekoga na moj show, ponekad, ne mora biti svaki put. ne mora biti roman reigns, ali neka bude ciampa razina

Kaj misliš da uz takav odnos tony nemre vlasniku poslat 'e gle, ovaj mi se sviđa, ali nisam još siguran kakav je, daj ga pliz bookiraj za show, znam da nisi mislio, ja ću ti ustupiti moxa za uzvrat'.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NXT UK

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NXT UK

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Sherpa »

Što zapravo znači smrt za projekt? I da mi sada reci zašto bih trebao misliti da će za wwe europe biti drugačije?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Rio146 »

Ako pokrenu ovaj NXT Europe možda Kris i dobije više taj WWE ugovor :lol:

Jel ima igdje popis svih otpuštenih?
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: NXT UK

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 18 kol 2022, 20:03 Bea Priestley je cura o kojoj se ipak nekada govorilo, iako nije najbolja na svijetu. Al od kada je otišla u nxt uk, prazna ploča. do te mjere da sam zaboravio i da je bila ozlijeđena

a to što su bila imena. nitko od njih nije pomogao tom brandu. dovraga, usudio bih se reći da je rev pro veći i važniji za britansku scenu nego je nxt uk
Jedan od najgorih poteza u wrestlingu za koji ja znam. Bea je bila pri vrhu Stardoma, bila je Ace Oedo Taia i višestruka šampionka. Razumijem da je teško u stranoj zemlji, nemaš nikoga, ali momački si je uništila karijeru. Momački.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la: 18 kol 2022, 21:59
Sherpa je napisao/la: 18 kol 2022, 20:03 Bea Priestley je cura o kojoj se ipak nekada govorilo, iako nije najbolja na svijetu. Al od kada je otišla u nxt uk, prazna ploča. do te mjere da sam zaboravio i da je bila ozlijeđena

a to što su bila imena. nitko od njih nije pomogao tom brandu. dovraga, usudio bih se reći da je rev pro veći i važniji za britansku scenu nego je nxt uk
Jedan od najgorih poteza u wrestlingu za koji ja znam. Bea je bila pri vrhu Stardoma, bila je Ace Oedo Taia i višestruka šampionka. Razumijem da je teško u stranoj zemlji, nemaš nikoga, ali momački si je uništila karijeru. Momački.
Jel se može vratit tamo?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NXT UK

Post Postao/la AleksaVP »

Rio146 je napisao/la: 18 kol 2022, 21:57 Ako pokrenu ovaj NXT Europe možda Kris i dobije više taj WWE ugovor :lol:

Jel ima igdje popis svih otpuštenih?
Flash Morgan Webster

Mark Andrews

Wild Boar

Amale

Jack Starz

Dave Mastiff

Ashton Smith

Emilia McKenzie

Sha Samuels

Nina Samuels

Sam Gradwell

Dani Luna

Primate Jay Melrose

Rohit Raju
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: NXT UK

Post Postao/la Maki »

Ta su joj vrata uvijek otvorena po meni ali s obzirom da je debitovala na Kanti Farbe vjerujem da ostaje u WWEu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Sherpa »

Naravno, ali nije otišla zato što je bila nezadovoljna statusom, nego vjerojatno životom u japanu + prekid s willom.

No zat je zbilja očekivala da će nxt uk biti to mjesto koje je vrijedno njenog vremena? Izgubila je kolki mjeseci karijere tamo?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la: 18 kol 2022, 22:02 Naravno, ali nije otišla zato što je bila nezadovoljna statusom, nego vjerojatno životom u japanu + prekid s willom.

No zat je zbilja očekivala da će nxt uk biti to mjesto koje je vrijedno njenog vremena? Izgubila je kolki mjeseci karijere tamo?
Godinu dana otprilike
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Markovic619 »

Znači NXT Europe mijenja NXT UK koji se gasi. Izgleda da je tako.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT UK

Post Postao/la Sherpa »

I kako će to izgledati? Opet većinom britanski ljudi, pošto im je scena najjača. S istom idejom kao nxt uk? I željom da prodaš tv prava u svakoj državi posebno. Sretno vam bilo, pošto znamo da kao razvojni program je flop
slika
Odgovori