Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Još jedan mixed tag, je li ovaj bio bolji?

Kimber Lee & Preacher vs Brittany Blake & Joe Gacy - CZW Dojo Wars #4

Počinju Lee i Blake. Hip lock Lee i rear takedown. Blake ustaje i radi na ruci Lee. Kimber zaključava headlock, ali Blake ga kontrira u headlock takedown. Headlock je kontriran u triangle lock od strane Lee. Blake izlazi iz istog i oboje ustaju. Double tag. Headlock Preachera i bear hug Gacyja u isto vrijeme. Gacy odguruje Preachera i pogađa mu shoudler block nakon užedbijanca. Trash talk između njih dvojice. Strength test kojeg dobiva Gacy. Tag Lee. Lock-up nakon kojeg Gacy zabija Lee u buckle i pogađa shoulder barges. Tag Blake i double elbow nje i Gacyja. Udarci Blake koja pogađa flying clothesline za 2. Lee pika Blake u oči i pogađa forearm strikeove. Tag Preacher koji napada Blake, ali ona uzvraća. Suplex Preachera na top rope i tag Lee. Lee zaključava dupli armbar ali ga Blake kontrira u headlock. Leg shove Lee i tag Preacher. Preacher pokušava pogoditi neckbreaker, ali Blake ga kontrira u landslide. Preacher kickouta i pogađa underhook suplex. Blake pokušava tagati Gacyja ali joj ne uspijeva. Tag Lee koja pogađa tiger suplex. Zaključava half crab koji Blake uspijeva prekinuti. Tag Preacher. Preacher pokušava pogoditi dropkick, ali Blake se izmiče i ovaj leti izvan ringa. Blake ide na tag ali Lee ulazi u ring i gura Gacyja izvan ringa. Snapmare Preachera i tag Lee koja stiffa Blake. Pogađa vertikalni suplex iz kojeg Blake kickouta. Tag Preacher. Ide na suplex ali Blake se spušta i skoro uzima pobjedu roll-upom. Preacher zaključava Blake u rear naked choke ali ona nogom doseže uže. Tag Lee. Lee chopa Blake na što ova uzvraća forearm strikeovima, nakon čega ju Lee odguruje nogom. Tag Preacher koji pogađa shoulder barges u buckleu i bodyslama Blake. Prima ju za nogu, a ona ustaje i pogađa enziguri. Konačno taga Gacyja koji pogađa nekoliko shoudler tackleova i enziguri, nakon čega se penje na top tope i pogađa moonsault. Ide na pin, ali kickout Preachera. Tag Blake koja pogađa splash, isto za 2. Side slam Preachera kontriran je u hurricanrannu, nakon čega taga Lee, kojoj Blake pogađa Bulldog. Stunner i tri backbreakera Lee. Ide na kick u glavu, ali Blake se saginje i roll-upa za pobjedu!

Dobar intergender meč, bolji od onog s Ryanom. Manje gluposti, više wrestlinga. Volio bih da smo vidjeli malo više Gacyja, iako su dobro odradili ovu priču gdje ga Blake ne uspijeva tagati. Zadovoljan viđenim.

(391 riječ)
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Koliko traju ovi mečevi u prosjeku?
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

10-15 minuta. Idući koji planiram odgledati je 20 mensečini
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Akira Taue, Jumbo Tsuruta & Masanobu Fuchi vs. Kenta Kobashi, Mitsuharu Misawa & Toshiaki Kawada - AJPW Fan Appreciation Day - 20.04.1991.
Pri predstavljanju bili streameri. Pun ring. Kako mi to fali u Stardomu :( otvaraju Taue i Kobashi. Taue u prvih 20 sekundi dva puta ruši Kawadu s aprona, pa daje tag Fuchiu. Par ofenzivnih poteza Fuchia i u ring ulazi Jumbo koji odmah traži Misawu. Par solidnih poteza i Misawa stavlja Tsurutu u polugu. Taue prekida polugu i zalijeće se na drugu stranu pa ponovno ruši Kawadu. Jumbo udara koljenima Misawu, ali Misawa pravi razmak i radi Diving Shoulder Tackle pa na brzinu daje tag Kobashiu, koji preuzima vodstvo. Nije dugo trebalo, ali Tsuruta stavlja Kobashia u Armbreaker. Uskoro će Tsuruta dati tag za Tauea, koji nastavlja s Armbreakerom i Armbarom, ali u ring ulazi Kawada i stiff cipelari Tauea. Uslijedio je brawl između njih dvojice i dok su ih njihovi timovi pokušali razdvojiti Kawada je Stompao glavu Tauea. Kawada je izašao iz ringa. Taue je sad u lošijoj poziciji, a Misawa nastavlja s ofenzivom.

Nakon kratkog mat gamea i par stiff šamara Misawe, ponovno ulazi u ring Kawada. Ovoga puta legalno. Ogroman pop publike. Kawada je imao stiff chopove, a onda Taue radi DDT i tako se spašava. Fuchi je u ringu i izbacuje Kawadu, a onda pored ringa Tsuruta radi Kawadi Piledriver. Natrag u ringu Fuchi daje tag Taueu, koji vraća Stomp Kawadi od malo prije. Kawada ponovno završava pored ringa, a Tsuruta ponovno radi Piledriver pored ringa ali ovaj put uz asistenciju Tauea. Kawada je baš bi u nezavidnoj poziciji. Fuchi, Taue i Tsuruta su se samo izmjenjivali na njemu. Taue radi Samoan Drop, pa diže Kawadu koji pravi razmak Spinning Kickom, i daje hot tag za Kobashia. Kobashi čisti ring, pa nakon neuspješnog pina daje tag za Misawu. Misawa radi German Suplex Fuchiu, ali ovaj kickouta. Zatim Misawa drži Fuchia, ali Taue svom snagom Lariata Miswawu. Fantastičan trenutak. Fuchi taguje Tsurutu koji odmah ispada iz ringa zahvaljujući Misawi, a onda Kobashi radi Diving Crossbody. Samo koji trenutak kasnije Kawada i Tsuruta su imali predobru stiff sekvencu. Kawada dva puta stavlja Jumba u Armbreaker, ali Tsuruta se izvlači i daje tag za Tauea koji odmah Back Drop Suplexa Kawadu. Nakon drugog pokušaja Back Drop Suplexa, Kawada se okreće u zraku i dolazi mu s leđa i radi Rare Naked Choke. Kawada mi je najbolji hrvač od svetog trojstva AJPW tko god da šta kaže. Kobashi dobija tag, čisti ring i daje tag Misawi koji odmah pogađa Frog Splash.

Par trenutaka kasnije Taue završava na ringsideu, a Kawada ga odnosi među publiku gdje ga stiff cipelari pa ga vraća u ring. Taue sad proživljava ono što je Kawada prije nekoliko minuta. Ludnica u i oko ringa, gdje tamalo Kawada radi Piledriver Taueu, međutim Tsuruta ga spašava. Ali samo prvi put. Naime koju sekundu kasnije Kobashi radi Piledriver u ringu. Kenta je tu bio bolji pa onda izbacuje Tauea ponovno iz ringa, pa iz malu asistenciju Misawe radi Crossbody na Tauea. Momci se vraćaju u ring, a onda je Fuchiu dopizdilo i taga se sam u ring i napada nogu Kobashiu. Iza toga Fuchi daje tag Tsuruti. MAJKO MILA KAKAV LARIAT TSURUTE. UBIO JE KOASHIA!!!! KAO DA GA JE KAMION OPALIO. Malo kasnije ulazi Fuchi pa radi Bodyslam i Single Leg. Kobashi je blizu taga, ali Fuchi i dalje napada nogu. Kenta biva izbačen iz ringa, a Taue ga baca među publiku. Po povratku u ring, Taue postaje legalan i radi Elbow Drop na Kobashievu nogu. Svi se redaju na Kobashiu, a onda i Taue ga stavlja u Single Leg. Fuchi ga probava dignuti, međutim Kobashi ga udara laktom i daje hot tag za Kawadu. Kawada dominira ringom, pa daje tag za Misawu koji začuđujuće vrlo brzo gubi prednost od Fuchia. Tsuruta zatim pogađa jako dobar Powerbomb Misawi na šta ovaj kickouta. Misawa izgleda kao da je u velikim problemima, a Kenta ga spašava. Misawa zatim radi Tiger Driver '91 na šta Taue kickouta. Iza toga Kobashi pogađa Moonsault, ali Fuchi prekida pin. Ludnica u ringu svako svakog tuče, a onda ostaju Misawa i Taue sami, i Misawa odnosi pobjedu s Tiger Suplexom. Publika u deliriju.

Sveukupno: Meč je dobio 5 zvjezdica i to potpuno zasluženo. I s ovim odmakom vremena to je i dalje 5 star. Nemam šta puno reći. Iako se znalo koji će tim dobiti, Taue, Fuchi i Tsuruta su jako dobro parirali Misawi, Kobashiu i Kawadi. Kawada je ovdje ispao brutalno jak. Pogotovo radi onog brawla s Taueom, plus kasnije kada je kontrirao Back Drop Suplex u Rare Naked Choke. Fantastično. E da i ne smijem zaboraviti Lariat Tsurute. Ne sjećam se da sam vidio jači Lariat od ovoga. Sve skupa fantastičan meč. Zasigurno najbolji 3v3 meč ikada.

Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Pravit ću ti ja društvo kad zaradiš AJPW ikonicu, do kraja ljeta stignem skupiti :)

Isto obožavam streamere
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Ja imam u planu još tri meča, i mislim da je to dosta za ikonicu :D da streameri su nešto najjače ikad

slika
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24643
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Bili su streameri na Summer Sun Princessu i publika je smjela navijati.

Caps lock ekipa je još uvijek jaka vidim.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Trudimo se održati duh ovog threada.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24643
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Dobro vam ide.

Skontao sam da sam blizu lvl 3 za AJW pošto imam sigurno negdje 46-47 recenzija u 50 mečeva ali ne da mi se vraćati na to.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

VERANO DE ESCÁNDALO 2022


Bilo je 6 mečeva, ali prva dva su bila dark meča.

Laredo Kid vs Willie Mack vs Rey Horus vs Bandido
Willie Mack otvorio meč s plesom, a onda i ostao zadnji stajati na nogama. Iza toga smo dobili klasičnu lucha libre sekvencu s puno letenja, a sekvenca je završila Mackovim skokom preko gornjeg užeta na ostale učesnike meča. Mack i Rey Horus su imali dobrih par chopova prije nego li je Laredo Kid pogodio fantastičan Spanish Fly nad Rey Horusom. Sva četvorica u ringu i svako je svakoga tukao, pa je Laredo Kid izbacio Willie Macka skroz u publiku i s kuta ringa skočio na Willia skroz preko barikade. Fantastičan potez. U ringu su ostali Bandido i Rey Horus. Horus je zadobio jedan opasan bump, a onda Bandido s Powerbombom odnosi pobjedu.

Charly Manson, Pagano & Psycho Clown vs Los Vipers (Abismo Negro Jr., Cibernetico & Psicosis)
Charly Manson? Stvarno? I u ovom Meksiku svašta prolazi. Joj, ovo je bio baš loš meč. Timovi su odmah započeli s mečom a Pshycho Clown zauzeo početnu prednost. Pagano nastavlja s Backbreakerima i Big Bootom. Los Vipersi su pored ringa, i dok su se protivnici zaletili na Suicide Dive, ovi su ih dočekali tacnama. Nakon toga Los Vipersi izoliraju Pagana, i Cibernetico ga udara dok ga Psicosis i Abismo Negro Jr. drže. Zatim Los Vipersi dominiraju nad Mansonom i Psycho Clownom. Nakon jedne kontre Psycha, njegov tim se vraća u vodstvo pa i oni uzvraćaju tacnama. I dok su slavili u ringu, s leđa su im se pojavili Los Vipersi i napali ih stolicama. Kako loš meč strašno. U pola meča se snimak prekinuo, i uslijedio je Suicide Dive Mansona nad Abismo Negru, te Spear Psycho Clown na Psicosisu na stolice. Prilikom Paganovog Suicide Divea, Cibernetico ga je pogodio tacnom, pa je Pagano primio Bodyslam na pribadače koje je Cibernetico prosuo po ringu. U tom trenutku Konnan dolazi do ringa i ubacuje bodljikavu žicu Paganu dok Cibernetico nije gledao. Pagano ga udara sa žicom, a onda ju veže za nogu i radi Leg Drop s kuta za pobjedu. Jesam spomenuo da je meč loš?

Hair vs Hair Match
El Hijo del Tirantes vs Lady Shani

Tata od Hijo del Tiranesa je bio sudac ovoga meča. Hijo je bio radi svoje snage dominantniji od Shani, ali kada je Shani dobila koji ofenzivni potez i kada je htjela napraviti Suicide Dive, Hijo ju je udario stolicom. Užasno spor meč. Hijo u nastavku udara Shani s tacnom, te postavlja tablu uz kut ringa. Na apronu Shani uspijeva izbaciti del Tiranesa iz ringa Arm Dragom, i koju sekundu kasnije prebaciti ga preko zaštitne ograde u publiku. Lady vraća udarac tacnom, a po povratku u ring i stolicom. Shani udara solidne kickove i jedan dobar Dropkick, pa nakon duge postavke radi Powerbomb. Nakon njenog pokušaja Armbreakera, tata Tirantes biva odgurnut od strane sina pa sin pogađa Powerbomb nad Lady. Nakon toga prvo del Tirantes radi AA Shani na tablu, ali nije pukla pa kasnije Shani vraća Spearom pa je tabla pukla. Iza toga loš pokušaj pina jer je Hijo imao rame cijelo vrijeme odvojeno od mata. Na kraju Lady Shani ostvaruje pobjedu s nekom verzijom Indian Deathlock submissiona, ili nešto slično. Nakon što ga je ošišala Hijo joj je pružio ruku a zatim pogodio Powerbomb, a kada se tata uključio da ih razdvoji, napao je i njega. Uglavnom užasan meč. Sporo, ne uvjerljivo, i dosadno. Next.

Chik Tormenta, El Hijo del Vikingo & Taurus vs The Lucha Brothers (Fenix & Pentagon Jr.) & Taya Valkyrie
Fenix i Vikingo otvaraju meč high speedom. Nakon fantastične sekvence svi se uključuju u meč a ostaju Taurus i Pentagon Jr.. Nije dugo trajalo a Pentagon Jr. ga izbacuje iz ringa, dok njega izbacuje Tormenta. Chick i Taya su imale solidne izmjene pa Chick radi dobar German Suplex. Taurus i Fenix su imali jako dobru sekvencu. Naime Taurus je pogodio lijep Backbreaker i fantastičan Samoan Drop gdje je Fenix letio sigurno dva metra u zrak. Na kraju Fenix završava sekvencu. Vikingo je htio iskočiti iz ringa na Fenixa, ali Pentagon ga prekida s dva Superkicka i Penta Driverom. Vikingo vraća s par highflying poteza, a zatim se svi ponovno nalaze u ringu, te svako ispaljuje po jedan potez iz arsenala. Zadnja ostaje stajati Tormenta nakon DDTa nad Fenixom. Pored ringa su postavili dva stola, i nakon kratke sekvence na apronu kroz jedan je prošla Taya nakon što je Taurus napravio Bodyslam, a kroz drugi Tormenta nakon Pentagonovog Penta Drivera. Na kraju Vikingo i Fenix u ringu. Vikingo pogađa Double Knee Strike, 630 Splash, međutim Fenix kickouta. Fenix vraća Spanish Flyom i meč završava Piledriverom. Dobar meč sveukupno, ali kad se sve zbroji i oduzme ništa pretjerano impresivno.

Sveukupno: Što god više gledam ovaj Meksiko čini mi se da je bolje da rade 10-min highflying/high speed spotfeste, nego bilo šta drugo. Čim dobijemo neki meč koji nije u tom stilu, automatski mu pada kvaliteta. Prvi meč dobar, druga dva užasna, treći opet dobar. Uglavnom zaključak je da se trebaju držati spotfesta.
Yes Sir!
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6977
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la crocop97 »

Moraš kopat po meksičkoj indy sceni ako želiš nešto drugo osim lucha spotfesta i hardcore mečeva, Dr Cerebro - Virus i Trauma II - Blue Panther s ovog showa su neki od najboljih mat wrestling mečeva u zadnjih 6-7 godina
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24643
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

A možete gledati i CMLL i hrvanje iz 50ih.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6977
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la crocop97 »

GLEAT G PROWRESTLING Ver. 31

Kaz Hayashi i Takanori Ito -Jun Tonsho i Keiichi Sato **3/4
Od ovih ljudi jedino mi je poznat od ranije Hayashi tako da nemam šta previše za reć, trajalo je oko 6 minuta i dobro su iskoristili vrijeme. Hayashi je kao powerhouse u ovom meču odradio odličan posao, kickovi su mu brutalni i lijepo je izlupao i porazbacao ove "juniore" (mislim da kompanija nema težinske divizije), ali uspjeli su ga nadvladat tehnikom i strategijom (Tonsho se izmaknuo na Satov kick i Sato udario Hayashia, ovi iskoristili priliku i ugrabili pobjedu, Hayashi je, ljutit zbog gubitka, udario suplex svom partneru). Trajalo je oko 6 minuta i bilo je konstantno zabavno, sviđa mi se kako je počelo.

Minoru Tanaka - Yu Iizuka **1/4
Isto dosta kratko, ali odradilo je što je trebalo. Tanaka se za svoje godine i dalje drži odlično, pokazao je da može i dalje izvoditi high flying poteze, ali uglavnom je tu bio heel veteran koji igra na sigurno i ne suzdržava se od guranja prstiju o oči i od prljavih poteza i tako pobjeđuje. Ovaj Iizuka je isto dobar, nije mi uopće poznat od prije.

UWF Rules Tag Team meč: Chihiro Hashimoto & Mika Iwata vs. Maya Fukuda & Michiko Miyagi ***1/2
Jedna od stvari zašto me baš ova promocija dosta zanima su ovi mečevi po UWF pravilima, dakle meč završava ili na dobivanje bodova, nokaut ili predaju i ko je gledao stare UWF shoot mečeve zna otprilike šta očekivat. Sudac se ponaša kao i tijekom mma mečeva, česti su kraći prekidi da sudac provjeri jel treba sudit tehnički nokaut, ali zato je akcija stalno nabijena kickovima, polugama, obaranjima i udarci se pošteno sellaju. Jedna od ovih krupnijih cura je iznenađujuće pokretna za svoju građu, samo nažalost nisam im još pohvatao imena kako treba. U svakom slučaju, preporuka za ovo ako volite stiff makljaže.

Rising HAYATO - Dan Tamura - Hayato Tamura ***
Nemam pojma jel ima nekakva priča između njih, ali nije ni bitno jer su ispričali dobru priču kroz sam meč. Počelo je tako što su ignorirali Risinga jer je najmanji u meču (on mi se čini kao odličan šupački heel) i dvije mrcine su se odlučile sukobit međusobno, dakle lupanje chopova, suplexa i kickova, da bi tijekom meča stalno izmjenjivali "partnerstva" i izolirali jednog naizmjence i napadali ga. Stvarno zabavan triple threat, dosta komičan, ali ne karikaturno.

STRONGHEARTS (Issei Onitsuka i Shigehiro Irie) i Soma Watanabe - BULK Orchestra (Check Shimatani i Quiet Storm) s Flamitom **1/2
Quiet Storm mi nije bio nešto zanimljiv kad sam pratio NOAH prije nekoliko godina, a nije ni sad puno bolji, ništa se nije dogodilo tek do završnice kad su živnuli i krenuli s akcijom. Ovi BULK Orchestra su monster heelovi s Masa je mama bajo moj gimmickom, stalno naprežu mišiće i neartikulirano urlaju, ne znam šta da mislim još, ali Flamita je i dalje dobar, nisam ga dugo gledao. Bilo bi puno bolje da je bilo malo kraće.

Kento Miyahara - Tetsuya Izuchi ***1/2
Izgleda da GLEAT uz svoje ljude inače dovodi dosta wrestlera iz drugih kompanija i to ne samo neka manja imena, Miyahara je jako važan All Japanu zadnjih godina pa je rezultat bio dosta očit, ali svejedno, ovo je bio jak sprint. GLEAT ima jako dobru mlađariju i ovakvi mečevi su im sigurno super iskustvo. Miyahara je dominirao većinu meča, Izuchi je dobio nekoliko dobrih kontri i to je to. Moglo je ić još koju minutu, ali ispričali su sve što treba i ovako.

G-INFINITY Title First Champion Decision Tournament Final Match
STRONGHEARTS (CIMA i T-Hawk) - BULK Orchestra (KAZMA SAKAMOTO i Ryuichi Kawakami) ***1/4

Dobar okršaj teškaša, otvorili su ovo brzo i onda je sredina bila dosadnjikava. CIMA je bio u Dragon Gateu kad sam ga vidio zadnji put, znači da je dosta prošlo. Uobičajeno nadjačavanje u lariatima i suplexima, dosta dobrih tag poteza i jaka završnica. BULK uzimaju titule tj postaju prvi prvaci, dolazi ostatak BULK-a i izaziva ih za titule. Ok, zainteresirali su me.

G-REX Title meč: El Lindaman (c) - DOUKI ****1/2
Bome odličan meč, stvarno sjajna izvedba obojice. Dobar dio meča odradili su u sporijem tempu, bilo je dosta poteza izvan ringa, od diveova do suplexa, a svaki takav veći potez i izvan ringa i u ringu sellali su ko smrt i svakom su spotu ostavili da malo diše i da potez dobije na težini. DOUKI mi je tu bio odličan heel, ne znam kakav je inače jer ga gledam prvi put, ali ovo je stvarno jako pametna i odmjerena izvedba. U zadnjih nekoliko minuta prešli su na poluge i pokazali koliko ih je meč izmorio, grčevite kontre iz poluge u polugu, Lindemanova kontra iz nekakve DOUKI-eve varijacije triangle chokea u power bomb izgledala je bolesno dobro. Oduševljen sam, jedan od najboljih mečeva ove godine.

Definitivno nastavljam pratit nadalje ovo, nemaju često showove tako da nema previše za gledanje i sve postavljaju na youtube u cijelosti. Preporučujem main event i UWF Rules tag meč i Miyahara-Izuchi. Iako je ovo prvi show koji sam pogledao i ne mogu reć da sam baš previše istražio šta se događa sve tu, svidjelo mi se dosta i izgleda lako pristupačno i onima koji nemaju pojma tko je većina ljudi na rosteru. I zato su tu ova veća imena iz drugih kompanija.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6977
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la crocop97 »

NOAH N-1 Victory 2022 - finalni dan:

Finalni meč turnira: Hideki Suzuki - Kaito Kiyomiya ****1/4
Ovo je bio odličan meč, koji je mogao bit i puno puno bolji da su samo srezali u sredini jedno 5-6 minuta, jer sredine zapravo nije ni bilo nego se stopila s prvim dijelom meča pa ga se može podijelit u dva dijela: prvih dvadeset minuta gdje je bilo ništa osim čistog mat wrestlinga i ispipavanja terena, a drugi dio je bio sama završnica, koju su odradili fantastično, učinkivoto i bez ikakvog pretjerivanja s false finišima. Hideki na prvu kao da je namjerno testirao mlađeg protivnika da vidi može li se nosit s njim u čistom catch wrestlingu. Prvi udarac sjeo je tek oko petnaeste minute, a prvi suplex oko dvadesete i to bi sve bilo izvrsno da se nisu ponavljali u postavljanju završnice i razvukli ju osjetno previše. A isto to ispipavanje terena, gdje je Hideki konstantno dominirao, ponovilo se u završnici, samo je tu za mlađahnog Kaitoa to bila borba na život ili smrt. Suzuki ga je zaključavao u neke varijacije armbara i nešto što je sličilo na Figure Four, samo pod drugačijim kutem, svaki pokušaj izvlačenja i hvatanja za uže bio je prikazan izuzetno teško i nabili su odličnu dramu, Hideki mu je načeo i ruke i noge, izmorio ga i tako suzbio buduće pokušaje nabijanja tempa, šteta što su odradili kick out na Hidekijev Double Arm Suplex jer su mogli drugačije postavit Kaitov povratak nakon svega, ali na kraju je ipak pravio čovjek pobijedio. Koliko god da Hideki Suzuki zna bit odličan, zadnja stvar koju NOAH treba radit je gurat starkelje u main event i da gaze mlađe zvijezde i očekivat da će tako rasprodat ulaznice (All Japane tebe gledam). Kenoh i Kaito se bore za titulu krajem mjeseca, moglo bi i to bit odlično. Dakle još jednom, odličan meč kojemu je nepotrebno velika minutaža naštetila i mogli su bez tog kick outa na finisher, ali drugih zamjerki nemam, definitivno ide preporuka za ovo.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Shane Strickland (c) vs Joe Gacy - CZW Wired Title - CZW Cage Of Death 16

Lockup. Gacy gura Shanea u kut. Opet lockup. Par escapeova nakon kojih Shane pogađa dropkick. Gacy uzvraća clotheslineom. Ide na suicide dive ali leg kickom ga Shane sprečava u tome. Shane se penje na buckle za dropkick ali blok Gacyja koji ga izbacuje iz ringa i pogađa suicide dive. Šaketanje izvan ringa, nakon čega Gacy postavlja Shanea na stolac i radi zalet. Shane uzvraća i zabija Gacyja u barikadu. Ulazi u ring. Dolazi i Gacy, ali Shane je pripremljen.

Nakon par udaraca, užedbijanac Shanea ali Gacy pogađa backbreaker! Running elbow u buckle Gacyja. Ponavlja radnju, ali ovak put se Shane izmiče i Gacy udara u ring post. Izlazi izvan ringa, a Shane to koristi i pogađa 450 sa springboarda! Shane likuje i pogađa Gacyu dva big boota. Vraća ga u ring i pogađa knee drop. Po prvi put u meču ide na pin, ali kickout Gacyja. Gacy pogađa dva headbutta, ali Shane uzvraća cutterom. Još jedan neuspješan pin attempt. Shane uspijeva zaključati Gacyja u front facelock ali ovaj se izvlači. Velika drama na turnbuckleu i fight koji završava tako da Gacy pogodi german superplex! Ne može na pin tho. Nakon ground 'n' poundanja Gacy pogađa death valley driver za 2. Uslijedio je još jedan neuspješan pin, ovaj put nakon bicycle kicka. Shane pokušava zaključati crossface, ali mu ne polazi za rukom isprve. Ipak, nakon tornado DDT-a ipak zaključava crossface. Nakon tridesetak sekundi Gacy se izvlači i pogađa side suplex. Tri super kicka Shanea koje Gacy no sella, nakon čega slijedi leg kick u potiljak koji te u stvarnosti ubije samo tako, ali ovo je wrestling pa moramo no sellat i to :lol: Gacy krene krvariti. Shaneov užedbijanac kontriran u clothesline. Gacy ide na turnbuckle, ali promašuje splash! Još jedan crossface Shanea, ovog puta rope break prekida zahvat. Nearfall nakon Shaneovog double stompa sa bucklea. Shaneu je dosta pa uzima titulu i odlazi iz ringa, ali ga faction Nation Of Intoxication dočeka na stageu i vraća u ring. Gacy je spreman i pogađa clothesline i splash. Ide na pin, ali još nije gotovo, kickout Shanea! Gacy zaključava half crab i Shane tapka!

Izuzev na trenutke nepotrebnog no-sellanja, nemam zamjerki za ovaj meč. Ništa spektakularno i life-changing, ali zabavno. Nisu pretjerali s krvi niti s akrobacijama, ali uspjeli su nam pružiti dinamičan i zanimljiv meč.
Odgovori