Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Tommy Dreamer vs Zandig - CZW Payback

Brawl koji se odvija u baru čiji je vlasnik Zandig.

Na početku ništa pretežito zanimljivo, hrpa užedbijanaca. Prvi potez povlači Dreamer koji pogađa falling neckbreaker. Zandig uzima zalet ali kontra Dreamera u back body drop. Zandig ispada iz ringa. Naguravaju se po baru i dolaze do šanka. Već ima krvi :lol: Zandig zabija Dreamera u zid, nakon čega mu nabija glavom u stol. Pogađa suplex, a zatim pritišće Dreamerovu glavu stolcem. Dreamer se izvlači i nabija Zandigovu glavu po stolovima. Izbacuje ga iz vlastitog bara na parking, gdje se brawl nastavlja. Zandig se vraća u igru i pogađa back suplex na rukohvat stepenica. Vraćaju se u bar. Dreamer stolcem napada ruku Zandiga. Akcija se vraća u ring.

Tu meč postaje overbookirani mess. Neki Japanac (zapamtio sam samo Kasai) napada Dreamera, što Zandig koristi za rear naked choke nakon kojeg pogađa dva elbow dropa. Koju minutu teasaju bodljikavu žicu na turnbuckleu, na kraju Zandig izvlači deblji kraj. Dreamer ga stavlja na buckle, okreće naopačke, stolac na glavu i dropkick. Slijedi DDT na stolac. Kasai se opet ubacuje i pogađa DDT Dreameru. Nearfall nakon Zandigovog falcon arrowa. Unose stol kroz koji Kasai radi splash, ali stol ne puca. Umjesto toga, postavljaju stol na turnbuckle i bacaju kroz njega Dreamera. Trojica napadaju Dreamera, ali on dobiva pojačanje jer dolaze dva lika koji napadaju Zandigovu ekipu s onim light tube stvarčicama. Dreamer uzima light tube i razbija ga Zandigu preko jaja :lol: Ostatak ekipe brawla. Dreamer pogađa Zandiga sa light tube po glavi. I na neku foru je Dreamer dobio, ovi umataju Zandiga u bodljikavu žicu, Kasai je dobio stolcem i vjerojatno mu je bila potrebna transfuzija krvi, a Dreamer ima pobjednički promo.

Do overbookiranog dijela je bilo sasvim okej, poslije su pretjerali. Ništa posebno, vidjeh puno bolje brawlove.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la crocop97 »

Ja bih samo da kažem, doduše nepotrebno i trollerski, ali posrat czw nikad nije loša stvar, da bi me bilo sramota imat njihovu ikonicu :mrgreen:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

To si samo ljubomoran jer iz imaš manje od mene :ugeek:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

AAA Showcenter 23.10.2022.
El Hijo del Vikingo vs Laredo Kid

Prva polovica meča je bila na strani Laredo Kida. Od prve sekunde Laredo Kid hvata prednost, a onda laganim potezima osigurava prednost. Prvi veći spot je bio kada je pogodio Suicide Dive na Vikingu koji sjedi na stolici pokraj ringa. Malo su hrvali i u publici, a kada su se vratili u ring Laredo Kid ga udara strikeovima i kickovima. Vikingo dolazi u prednost tako što se izmaknuo jednom corner potezu gdje je Laredo ispao iz ringa, a Vikingo ne gubeći vrijeme radi Planchu. U nastavku dva Shooting Star Pressa, od kojih jedan nije ispao kako treba jer je Vikingo udario glavom od pod pa je krvario. Nakon jedne kontre Laredo Kid ponovno uzima prednost, i penju se na kut ringa odakle Laredo baca Vikinga Bodyslamom na apron, a onda se spušta i radi Suicide Dive. Vikingo se vraća u ring te prima 450 Splash, ali i daje 720 Splash. Pred kraj Laredo Kid izlazi iz ringa a Vikingo promašuje Suicide Dive, stoga Laredo uzima staklenu bocu i udara Vikinga. Na kraju se penju na kut ringa gdje Laredo Kiid udara nekoliko headbuttova, te pogađa Laredo Fly (Spanish Fly) za kraj meča i pobjedu.

Sveukupno: Solidno je ovo bilo, pokazali su da meksikanci mogu odraditi i meč bez da je spotfest. Bila su dva tri omanja botcha. Prvi dio meča je bio malo sporije odrađen, što nebi bilo loše da smo dobili malo bržu sekvencu na kraju, ali nismo. Solidna četvorka, ne znam gdje je Meltzer našao 5 zvjezdica ovdje.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NJPW Wrestle Kingdom 04.01.2023.
KAIRI vs Tam Nakano

Kad sam vidio koliko je meč trajao bio sam razočaran, no upravo sam pogledao meč i nisam više "toliko" razočaran. 5 minuta je malo da se išta značajno može dogoditi, ali cure su se potrudile koliko su mogle i koliko im je vrijeme dozvolilo. Morale su odmah ući jako i bez kalkulacija. Čak prve dvije minute i nisu bile pretjerano dobre, ali od fantastičnog Brainbustera Nakano meč postaje zanimljiv. Nažalost to je bio početak kraja jer je iza toga KAIRI pogodila dva Spinning Backfista te obranila naslov s Elbow Dropom.

Nakon meča do ringa dolazi Mercedes Mone. Znači ne. Ništa mi se nije svidjelo. Od ulaska, ulazne glazbe, njene kose i outfita, botchanog finishera, te WWEovski isprogramiranog promoa. Poderi skriptu i idemo ispočetka.

NJPW Wrestle Kingdom 04.01.2023.
Will Ospreay vs Kenny Omega

Ospreay otvara s par dobrih poteza, ali Omega uzima prednost gdje pogađa Moonsault te skida zaštitu s kuta ringa. Will završava na kutu ringa bez zaštite, ali onda radi polu highflying spotove gdje lagano stvara prednost nad Omegom. Imali smo sekvencu na apronu gdje Ospreay nije dobro pogodio Oz Cutter pa izvlači deblji kraj. U nastavku Omega stavlja stol na Ospreaya te s aprona skače Double Foot Stomp. Will se pokušava vratiti serijom strikeova te pogađa Suplex na taj stol pokraj ringa. Kada su se vratili u ring Will radi Oz Cutter, no Kenny kontrira u Backbreaker, pa zatim radi Reverseranu i Neckbreaker. Will kickouta i radi Oz Cutter , no ovoga puta Kenny kickouta. Slijedeća sekvenca je ponovno pokraj ringa gdje Omega udara Ospreayevom glavom od stol. Ospreay je sav krvav, a takav ulazi u ring gdje prima dva Tiger Suplexa kao i dva Piledrivera. Kako bi osigurao pobjedu Kenny pogađa najzvučniji V-Trigger koji sam čuo. Ospreay je čak i ispao iz ringa. Obojica se nalaze na kutu ringa, a Omega radi German Suplex te veže na njega V-Trigger no Will se ne predaje. Omega pokušava i Lariat pogoditi, no Will kontrira u Powerbomb. Ospreay je u prednosti gdje radi Hidden Blade i Oz Cutter, no ovoga puta Kenny kickouta. Pred kraj Ospreay radi Styles Clash i pogađa još jedan Hidden Blade, ali Kenny to sve okreće na kraju u svoju korist pa kada ga je Will pljunuo, Omega radi V-Trigger i One Winged Angel za pobijedu.

Sveukupno: Što se tiče cura, napravile su koliko su mogle za dato vrijeme. Ako misle nešto napraviti s IWGP ženskom titulom moraju puno bolji booking smisliti. Što se tiče co-main eventa, meč je bio tehnički jako dobro odrađen. Meč je i više nego dobar, ali smatram da je bilo mjesta za napredak. Dave opet malo precijenio meč, ali hajde dobro je.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DDT Pro Wrestling Budoka Peter Pan 2012 18.08.2012.
Kenny Omega vs Kota Ibushi

Otvaraju dobrim Big Bootovima, a zatim i fantastičnim izmicanjima od poteza. Uslijedila je poduža chain sekvenca koju Kota prekida stiff kickom, a onda malo jačim intenzitetom Kota Ibushi izbacuje Kenny Omegu iz ringa, ali ovaj se vraća na apron i skida Ibushia s kuta ringa te pogađa Tiger Suplex. Povratkom u ring Omega pogađa Vertical Suplex, a zatim dominira nad Ibushiem na matu ali ne polugama nego udarcima. Ta sekvenca završava Kennyevim pokušajem Armbara, ali neuspješno. U stand-upu ide stiff izmjena chopova, forearmova i kickova, a onda Kota pokušava pogoditi Springboard Dropkick, no u zraku ga svojim Dropkickom prekida Omega. S dvije Hurricanrane Ibushi izbacuje Kenny Omegu iz ringa, a onda uz pomoć užeta i on skače van ringa na Omegu. Kota pogađa dva Springboard Dropkicka, te se opet nalaze pokraj ringa a zatim radi i Half Nelson Suplex na rampi. Nakon toga opet malo sporiji wrestling i sporije izmjene, ali dobijamo 3 Shooting Star Pressa, dva od Ibushia te jedan od Omege. Omega kreće u ofenzivu te radi Tiger Suplex nakon kojeg Ibushi izlazi iz ringa, a zatim Kenny radi Planchu.

Pokraj ringa izbija brawl, gdje Kota dolazi u prednost i penje se po konstrukciji koja se nalazila pokraj ringa te dospijeva na balkon. Od tamo radi Moonsault! Perfektno ga je izveo. Povratkom u ring Ibushi se penje na kut ringa, no pada glavom na gornji turnbuckle, a onda prima i Buckle Bomb. Slijedi fenomenalna izmjena stiff poteza i izmicanja, te završavaju sekvencu German Suplexima. Kota radi jako dobar Lariat i Powerbomb iz kojeg Omega kickouta. Zatim se penju na kut ringa gdje Omega radi German Suplex, a Kota pada na vrat i opet uspijeva kickoutati. Ponovno dobijamo spot iz kuta. Ovoga puta se Kenny malo predugo namješta, a Kota Ibushi se na brzinu penje te radi Hurricanranu s kuta ringa na ringside. Predobro. Nešto vremena je prošlo a Ibushi šakama udara Omegu, a Kenny uzvraća Tiger Suplexom. Kota vraća jednim jakim stiff kickom, no promašuje corner spot a Kenny mu ne ostaje dužan pa ga pogađa fenomenalnim V-Triggerom. Holy shit trenutak je uslijedio jer je Omega pogodio One Winged Angel, a Ibushi kickoutao! Kenny nastavlja s ofenzivom pa radi Suplex i Armbar, no ponovno nedovoljno za zaustaviti Kotu. Na kraju meča Kota pogađa Super Phoenix Plex! KAKV POTEZ!!! Ako ne znate šta to znači, stavit ću vam video. Kenny pada ravno na glavu, ali i dalje kickouta! Ibushi meč završava s Phoenix Splashom. Kakav meč! Preporuka da se pogleda.

Sveukupno: Fenomenalan meč! Da je bio malo "puniji" s manje praznog hoda, definitivno 5 star, ovako mi nije baš za čistu peticu no i dalje je fenomenalan. Imali smo toliko dobrih izmjena stiff udaraca, kao i spotove poput Hurricanranu iz ringa na ring side, balkonski Moonsault, te Super Phoenix Plex. Đizs! Brutalno. Vrhunski odrađeno.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AJW 24.01.1994.
Aja Kong vs Yumiko Hotta

Majko mila kakav meč! Zasigurno shoot, jer je bio prebrutalan. Kao prvo fale mi streameri u Stardomu :( Cure odmah kreću agresivno sa šamaranjem, a Aja zauzima prva prednost. Odmah izlaze iz ringa te Aja radi Piledriver na stol, a zatim taj isti stol baca na Yumiko i udara ju stolicom. Povratkom u ring Yumiko prima dva Piledrivera. Vrlo vjerojatno dolazimo do razloga ovog shoot meča, a to je zato što je Yumiko udarila čisto Aju šakom u glavu, no Aja joj odmah vraća i kreću stiff udarci. Aja ponovno radi Piledriver, a onda udara nekoliko puta Headbutt na Yumiko. Nakon što su obje bile na matu, vidi se da su nešto pričale jedna drugoj a onda se Yumiko ustaje i stiff udara nogama Aju Kong u glavu!!!! Aja sva krvava. Znači brutalno. Sada Yumiko radi Piledriver, no završava u Camel Clutchu. Kong pušta Camel Clutch te vraća seriju stiff kickova. Yumiko uspijeva kontrirati Enzeguiriem, te pogađa Diving Spinning Wheel Kick s kuta, no Aja kickouta. Uslijedilo je malo mat hrvanja, a dominirala je Aja Kong s Rare Naked Chokeom. No sad postaje dodatno zanimljiv meč, jer nakon jednog corner spota Aja targetira Yumikinu ruku, što će se pokazati kao jedan od ključnih trenutaka meča. Iza toga Yumiko Hotta stavlja bandažu na ruku, ali nakon prozivke Aje Yumiko skida bandažu i nastavlja meč. Double Foot Stomp radi Aja Kong na Yumikinu ruku!!! Ja mislim da je ovdje nešto puklo siguran sam. Aja nastavlja s Piledriverom, no nije dosta da pobjedi Yumiko. Nakon par primljenih udaraca u ruku, Yumiko sustiže Aju na kutu ringa te pogađa German Suplex. Yumiko se vraća na kut ringa ali promašuje Diving Spinning Wheel Kick, no Aja joj vraća Back Drop Suplexom ali Yumiko kickouta. Nakon još jednog primljenog Back Drop Suplexa, Yumiko radi Spinning Elbow te pogađa Piledriver. Na kraju Aja udara Spinning Backfist, onda se penju na kut, ali prilikom Yumikinog poteza Aja Kong pada na nju i tu meč završava.

Sveukupno: Jedan od najstiff mečeva ikada što sam pogledao. Zasigurno shoot. Jadna Yumikina ruka nakon meča. Brutalno, prgavo i vrlo vjerojatno jako bolno. Ako ima netko tko nije pogledao a ne boji se krvi, onda preporučujem ovaj meč.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24593
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Ajme oživi ova tema. Aja i Yumiko su se baš izubijale do te mjere da je postalo neugodno za gledati.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Ma da imao sam nekoliko mečeva na umu za pogledati, ali od Stardoma nisam našao vremena. Sad možeš očekivati dosta recenzija, jer ima još mečeva koje sam htio pogledati. Da, mislim da je Yumiko jednom Šakom pogodila Aju u glavu, pa je ova vratila iste sekunde. Nakon mat sekvence gdje su nešto pričale, Yumiko je nastavila shootat.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24593
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Prije godinu dana (ajde juče preciznije) je počeo period mojih AJW recenzija. Za mene lično najbolji period na ProHrvanju.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

NOAH The New Year 2023 1.1.2023.
Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs KENTA & Naomichi Marufuji

KENTA i Sugiura otvaraju meč uz seriju forearmova i dva jako dobra šamara. Dobili smo i razmjenu Big Bootova prije nego li su ušli Marufuji i Kojima. Naomichi je krenuo sa svojim dobro poznatim chopovima, no Takashi i Kojima stvaraju prednost nad njim. Nakon serije chopova i kickova Marufuji se izvlači i taga KENTU. KENTA stavlja Takashia u Crossface, no on hvata donje uže i tako prekida ovaj submission. KENTA nastavlja s dobrim napadima, ali kada je se penjao na kut ringa Takashi ga sustiže i pogađa Vertical Superplex. Nakon toga KENTA i Takashi izmjenjuju seriju stiff šamara koju KENTA pobjeđuje. KENTA ga diže za G2S, no Sugiura se spušta ali i prima dva Spinning chopa. Sekvencu završava Sugiura s Lariatom. Satoshi Kojima dobija hot tag te stvara prednost nad KENTOM, ali KENTA se snalazi pa uz pomoć sudca pogađa DDT te taguje Marufujia. Naomichi malo smiruje strasti, pogađa par dobrih poteza no Satoshi ga dočekuje s Cutterom i Vertical Suplexom. Kada su Sugiura i Kojima bili u prednosti, Takashi slučajno Big Bootuje Satoshia, što otvara prostor za KENTINU i Marufujinu prednost. Kojima prima tag team potez od protivnika, ali Takashi ga spašava i pokušava očistiti ring no prima G2S od KENTE. Marufuji udara nekoliko kickova kao i stiff koljena, ali Satoshi radi dva Lariata i odnosi pobjedu.

Sveukupno: Jedan solidan NOAH meč gdje smo mogli svjedočiti stiff izmjenama veterana u prvom planu. Nije bilo previše taktiziranja i slaganja neke strategije, nego samo udri što jače možeš. Dosta zabavan meč gdje se možeš opustiti i uživati.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOAH Global Honored Crown 10.11.2022.
Ninja Mack vs Dante Leon

Prilikom Ninjinog ulaska Dante ga napada i skače Planchu na njega. Brawl pokraj ringa koji Dante drži pod kontrolom, a kad su ušli u ring i kada je meč službeno počeo Dante radi Dropkick i ide na pin, no Ninja kickouta. Leon stavlja Ninju u Sharpshooter a Ninja hvata uže. Nakon jednog bloka Ninja pogađa Superkick i veže ga s Running Uppercutom. Dante ponovno inicira borbu van ringa, ali kad je uzeo stolicu sudac ga je upozorio pa se vratio u ring i sjeo na nju. Ninja Mack radi dobar high speed, ali slučajno u međuvremenu sudac nastrada, te Mack radi German Suplex pa stavlja Dantea u Crossface. Dante tapka, ali sudac ne vidi. Dante i Mack se penju na kut ringa odakle Dante radi Spanish Fly, a par poteza nakon toga Ninja pogađa Flying Kick. Ninja Mack nastavlja sa svojim high speed wrestlingom, a kada je pokušao pogoditi Phoenix Splash, Dante Leon ga je prekinuo s prekrasnim Cutterom. Nakon još jedne brže interakcije Mack udara Dantea koljenima te ga izbacuje na apron, a onda u želji da pogodi Powerbomb, prima Double Foot Stomp. Dante Leon hvata taj momentum pa radi Swanton Bomb i još jedan prekrasan Corner Cutter. Ide na pin, no Mack stavlja nogu na donje uže. Dante se prvi pridiže i udara Soccer Kick, a zatim pokušava pogoditi Corner Shooting Star Press, ali ga Ninja presijeca s udarcem koljenom. Zatim se Mack penje na kut i radi Corkscrew 630° Senton, no Leon također stavlja nogu na donje uže. Na kraju obojica se nalaze na kutu ringa, gdje Dante gura Ninju i osvaja titulu Elbow Dropom.

Sveukupno: Nije ovo bio loš meč niti malo, iako imam osjećaj da je konstantno nešto falilo. Kao da su mogli dati više. Dugo želim pogledati nešto od Ninje Macka i evo nije razočarao. Njegov highflying stil nije niti malo loš. Dante Leon je također imao solidan meč, i nemam previše zamjerki. Mislim da su mogli dati malo više, ali i s ovim sam zadovoljan.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AEW Dynamite #80 15.04.2021.
Young Bucks vs PAC & Fenix

Nakon flashy početka, Nick prvi uzima vodstvo s Lariatom nad Fenixom, no Fenix iz izbacuje obojicu van ringa pa PAC i Fenix skaču na njih. Povratkom u ring PAC i Fenix stvaraju prednost, no zajedničkim timskim radom Nick i Matt vraćaju stvari na početak. Fenix vješto zaobilazi ofenzivu Bucksa i taga PAC-a, koji odmah pogađa Missile Dropkick i Brainbuster nad Mattom. Nakon nekoliko izmjena prednosti, Young Bucksi primiruju stvari i kreće lagana prednost u matu nad PAC-om. PAC želi dati hot tag Fenixu, no Nick ga povlači s aprona. Matt pogađa Bodyslam ali se malo previše opušta te dozvoljava PAC-u da pogodi Lariat. Fenix napokon dobiva hot tag i dominira nad braćom Jackson. Pogađa Superkick i Double Cutter. Fenix taga PAC-a, s kojim ima dobru tag sekvencu gdje pogađa još jedan Superkick, a PAC Blue Thunder Bomb no Nick kickouta. PAC radi dva German Suplexa, no nije dovoljno. Nakon par razmjena Superkickova Nick pogađa brutalan Canadian Destroyer nad Fenixom! U ringu su samo Matt i PAC, gdje razmjenjuju forearmove. Borba prelazi van ringa gdje Fenix i Nick rade jako dobre Reverserane. Fenix zatim prima Superkick od Nicka, ali odmah uzvraća Cutterom. Jako lijepa sekvenca. Natrag u ringu PAC radi Superplex, a Fenix ga prati Frog Splashom, no Matt kickouta. PAC postaje legalan, te pogađa Black Arrow, nažalost Fenix i Nick padaju na njih i pin se prekida. Nick uzima tag i radi Low Blow PAC-u dok sekundu kasnije Superkicka Fenixa. Nick skida masku Fenixa, i dok je ovaj pokrio glavu prima dupli Superkick od Young Bucksa te tako Nick uzima pobjedu.

Sveukupno: Početak malo sporiji, ali kako je meč primicao kraju bio je sve bolji. Sekvenca pokraj ringa s Reversranama i Superkick/Cutter potez jako dobro odrađeni. Kraj mi nije nešto, ali s obzirom da je obična epizoda nemam puno zamjerke. Sve u svemu jako dobar meč.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AEW Rampage #44 03.06.2022.
Young Bucks vs Lucha Brothers

Nakon što su ispucali tauntove, Penta i Matt su ušli u polu high speed obračun s dosta kontri tako da nitko nije dobio prednost, ali publika je bila zagrijana za nastavak meča. Nick i Fenix nastavljaju tamo gdje su njihova braća stala, ali i uz nekoliko pogođenih poteza i dalje nema prednosti niti na jednoj strani. Wow. Početak iz snova. Young Bucksi uzimaju prednost na prevaru, pa zajedničkim snagama dominiraju nad Fenixom, no Penta jednom jako lijepom Planchom vraća stvari na početak. Svi su na ring sideu i svako svakog udara, no Fenix pogađa zadnji Cutter. Natrag u ringu Lucha Brosi imaju blagu prednost. Kada je Penta htio pogoditi Fear Factor, Nick uspijeva kontrirati Superkickom, pa prizemljuje i njega i Fenixa, te daje Mattu hot tag. Matt radi čak tri Northern Lights Suplexa nad Fenixom i jedan nad Pentagonom. Bucksi zatim pogađaju Senton Atomico, no odmah nakon toga Lucha Brosi vraćaju Double Foot Stomp/DDT kombinacijom s aprona na ringside, a onda su istu stvar ponovili i u ringu samo s drugim bratom. Fenix se penje na kut ringa i radi Frog Splash nad Mattom koji kickouta. Lucha Brosi rade kardinalnu grešku, tako što je Pentagon na ramenima držao Fenixa. Young Bucksi su to iskoristili i prizemljili ih, te Matt pogađa Elbow Drop. Lucha Brosi se nekako izvlače te ponovno Fenix završava na ramenima Pentagona ali ovoga puta pogađa Diving Splash nad Nickom, a Pentagon radi Canadian Destroyer nad Mattom. No meč i dalje nije gotov! Nick se izvlači iz Muscle Bustera te pogađa Superkick i Reversranu, a onda s bratom radi Superkick Party. Iza toga pogađaju Meltzer Driver, no Pentagon spašava Fenixa. U tom trenutku Matt skida masku Pentagona, te ta distrakcija im omogućava da pogode BTE Trigger na Fenixu. To je bio kraj meča.

Sveukupno: Meč vrijedan PPV-a, a ne B showa. Drago mi je da je trajao samo 15-ak minuta. Ne mora svaki dobar meč trajati preko 25 minuta. Lijepo su otvorili, s lijepim izmjenama i kontrama. Kemija između ova dva tima je perfektna. Nemam riječi, uvijek ostanem zatečen viđenim. Jako, ali jako dobar meč. Vrijedan gledanja, svakako.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stardom Supreme Fight 2023 04.02.2023
Giulia vs Suzu Suzuki

Na početku meča dosta spor intenzitet s puno tehničkog hrvanja, te imamo lagane kontre i izmjene poteza. Cure nisu žurile ući u meč nego su dosta ispipavale jedna drugu, pa je zbog toga prvih 10-ak minuta bilo prilično prazno. Rekao bi pomalo i dosadan meč sve dok nisu izašle iz ringa i dok Suzu nije počela bacati Giuliu na stolice u publici. Nekako dolaze na početak rampe gdje Giulia radi DDT. Vraćaju se do ringa kada Suzu postavlja Giuliu na apron i pogađa Drive By, a zatim u ringu slijedi izmjena strikeova koja prerasta u izmjenu Headbuttova. Uslijedili su veliki potezi kao Giulijin Superplex te Suzin German Suplex i Spanish Fly. Giulia smiruje situaciju prebacivši tempo u koju brzinu niže te zadržava prednost mat hrvanjem i polugama. Nakon tehničkog hrvanja dolaze do aprona gdje Suzuki radi Piledriver. Povratkom u ring Suzu se nekako bolje snašla pa radi Back Drop Suplex, V-Trigger i Tequila Sunrise, no Giulia kickouta. Iza toga Giulia kickouta i na seriju German Suplexa, kao i na German Suplex iz kuta, ali i dalje joj nije dovoljno za pobijedu. Na kraju Giulia skuplja momentum gdje pogađa V-Trigger, Glorious Driver te brani World of Stardom titulu s Northern Lights Bombom.

Sveukupno: Daleko od toga da je loš meč, no prvih 10-15 minuta su djelovale jako isprazno, s puno praznog hoda. Kasnije je već bilo jako dobro, no već je bilo prekasno za isprati onaj blijedi prvi dio meča.
Yes Sir!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Hangman98 »

Poceo si sa tag klasicima? :D
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Da da, u slijedećoj recenziji sam mislio možda onu trilogiju FTR-a i Briscoesa i 4 way cage match sa Triplemanie XXVI kada je El Hijo del Fantasma izgubio masku, i još jedan moram vidjet koji ću.
Yes Sir!
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Markovic619 »

Rio146 je napisao/la: 08 ožu 2023, 19:21 Young Bucks vs PAC & Fenix[/b]
odakle izvuče ovaj meč :D
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Pitaj Hanga on mi preporučio haha
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24593
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Jesi gledao onaj čuveni Bucks vs Omega/Page sa prvog Revolutiona?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Rio146 »

Nisam, ali koliko vidim nije mi preporučen :D al dobro i tražio sam samo zadnje dvije godine, tako da my bad
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24593
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Puna preporuka.
Odgovori