Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58262
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la Sherpa »

Vremena su se promijenila, kao i u svim sportovima, atletske sposobnosti tada i danas su dan i noć razlika. Naravno, nije to što čini meč dobrim, ali itekako ima ulogu koja se nemre ignorirati
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17714
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la: 18 tra 2024, 21:11ništa posebno za današnji wrestling.
ne želim biti boomer ali obrnuto
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Nisam od onih kojima je starije automatski bolje.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17714
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

ne kažem da je starije automatski bolje
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Charlotte Flair (c) vs Rhea Ripley - SmackDown Women's Championship - WrestleMania 39
Želio sam provjeriti što sam danas pisao pa sam pogledao ovaj meč u recenzija modu pošto je 4,75 od Davea i hvaljen kao najbolji WWEov ženski meč.
Prvu prednost stiče Charlotte Kickom kroz konopce nakon čega pogađa Diving Crossbody i High Kick ali Ripley okreće meč tako što diže Charlotte na ramena i baca je u turnbuckle nakon čega ona dominira i tu vidimo Elbow Strikeove u leđa, bacanje u turnbuckle, German Suplex i seriju Lariata. Flairova se vraća Backbreakerom te baca Ripley glavom od turnbuckle a onda forsira koljeno. Imamo krasnu Charlottinu kontru iz Riptidea u Spiking DDT. Onda se obje Big Bootaju i padaju te nakon ustajanja Charlotte je u boljoj poziciji i pogađa Scoop Slam ali Ripley se krasno vraća tako što ide za Flairovom na top rope i baca odatle Charlotte Avalanche German Suplexom. Charlotte se out of nowhere vraća Natural Selectionom i Rhea bježi van ringa a Flairova ide za njom no biva bačena u stepenice. U ringu Rhea pogađa Facebuster ali Charlotte kontrira pokušaj Riptidea u German Suplex no i Ripley pokazuje svoj German kojim baca Charlotte na facu. U nastavku Charlotte pogađa Big Boot i izbacuje Rheu iz ringa gdje pogađa krasan Moonsault. Nazad u ringu Charlotte ide na Spear ali Ripley se izmiče i pogađa sutkinju što Ripley koristi da pogodi Riptide no nije dovoljno. Rhea zaključava Cloverleaf ali Charlotte dolazi do konopaca te je Ripley sada ta koja biva gurnuta u sutkinju. Rhea je privremeno zbunjena a Charlotte je pogađa Spearom i konačno zaključava Figure Four ali Ripley se brzo izvlači. Charlotte nabija Rheu od ringpost te ide na konopce ali Rhea je povlači odatle i Charlotte zakucava od turnbuckle što Ripley koristi za pobjedu Avalanche Riptideom. Stvarno odličan meč sa pamtljivim trenucima i izmjenama ali ipak ne na nivou joshi klasika.
10/10
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Recenzije

Post Postao/la crocop97 »

Meni je to bio meč godine općenito, gotovo savršen meč, odlična atmosfera, pametno posloženi i građeni high spotovi bez pretjerivanja i ujedno je poslužio da se Rhea zacementira

Mislim da sam samo njima i Alexanderu i Edwardsu za BFG 22' meč dao ****3/4 u zadnje dvije godine
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Recenzije

Post Postao/la Maki »

Svakako odličan meč u to nema sumnje. Najbolji WWEov ženski.
Odgovori