Royal Rumble 2023

Za WWE događaje koji su iza nas

Ko osvaja Rumble?

Anketa je završila: 28 sij 2023, 22:05.

Cody Rhodes
8
38%
Sami Zayn
6
29%
Seth Rollins
2
10%
Rock
5
24%
Brock Lesnar
0
Nema glasova.
Drew McIntyre
0
Nema glasova.
Randy Orton
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la TheViper »

Kriv je WWE sto nisu imali muda da povuku okidac i daju Samiju Rumble.

Cody mogao i na SSlam da dobije title shot.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Ma greska sto Drew nije uzeo Clashu, sad ne bi imao problema. Cody-Drew noc 1 WWE titula (svakako cody cilja nju zbog historije i builda o stavljanju WWE titule u Dusty-eve ruke), a noc 2 Sami-Reigns za Universal.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la TheViper »

Hangman98 je napisao/la: 29 sij 2023, 13:22 Ma greska sto Drew nije uzeo Clashu, sad ne bi imao problema. Cody-Drew noc 1 WWE titula (svakako cody cilja nju zbog historije i builda o stavljanju WWE titule u Dusty-eve ruke), a noc 2 Sami-Reigns za Universal.
Slazem se, jos Cody i Drew imaju proslost jer su ranije bili tag team i obojica se vratili u WWE da bi uzeli titulu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Jos to bi bio Drew koji je dobio Reignsa nakon toliko vremena, ne ovaj comedy-act Skotska-Irska duo, veliki, agresivni, britanski divljaci steteotip.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Sherpa »

Dodaj još na to da će dugoročno štetiti što britanac nije dobio u britaniji. Jer ako AEW to napravi, koji izgleda tamo ima veću gledanost nego WWE, to je veliki L.

Osim što bi sredilo booking probleme koje si naveo.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Zato kazem bio je totalni no brainer, ne znam stvarno zasto su odlucili da Roman retain-a... Britanci vise smekaju Dub, jos kad bi se moglo namjestiti da je Omega-Ospreay za world titulu na AEW London mislim da bi ih kupilo totalno.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Ne znam kako će izvesti sve ovo ali sam siguran da će nekog i nešto sjebati.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6972
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la crocop97 »

Možda sam u manjini, ali mislim da Romanu prvo netko treba skinut obje titule odjednom, nakon ovako dugačkog reigna u kojem mu skoro nitko nije bio blizu po bookingu treba nekog pozicionirat da mu bude ravan i onda se s njega može skinut jedna titula (i to je trebao bit Drew). Treba im bar 3-4 jako bookiranih ljudi u main event sceni i nekoliko upper mid cardera, a ovo je jednostavan način da se to napravi.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije mi jasan potez di najavis Codya pa ga staviš zadnjeg
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 29 sij 2023, 14:01 Možda sam u manjini, ali mislim da Romanu prvo netko treba skinut obje titule odjednom
ja bih rekao da nisi u manjini. mi samo govorimo kako se izvuci iz rupe u koju su se opet uvukli odlukama.
slika
Avatar
dadnan
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 srp 2021, 20:41
2
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la dadnan »

crocop97 je napisao/la: 29 sij 2023, 14:01 Možda sam u manjini, ali mislim da Romanu prvo netko treba skinut obje titule odjednom
Osvajanjem RR-a, dobijas priliku na jednu titulu. Tako da Cody u sustini i nema priliku za obje titule, vec za samo jednu. Tako da ce vjerovatno Cody svakako da se bori za samo jednu od te dvije titule.

Ja znam da mnogi od vas smatraju da je Sami u momentumu, ali ja licno ne gledam tako. Samo zato sto je u dobroj prici, ne znaci da je kalibar za velike stvari odmah. Mora proci neko vrijeme. Jednostavno se nije dovoljno izgradio da bi bio na vrhu kompanije. Nije dovoljno samo ovaj sukob sa Romanom.

Evo gledao sam mu statistiku malo (koja ne znaci mnogo). Ali od zadnjih 50 meceva koje je imao, on je dobio 13, a izgubio 37. Mnoge su bile neke timske borbe. Ali svejedno je konstantno gubio. U igri u koja je izasla u 2022.godini, WWE mu je dao drugi najnizi muski rating. Toliko su ga cijenili. Od 50 wrestlera, samo je Dominic Mysterio bio losiji. Igra nije pokazatelj nicega velikog, ali to su ljudi iz WWE-a koji odredjuju rejtinge wrestlera. Hocu da kazem kako je covjek generalno bio sputavan i spustio se bio maltene nize od mid carda...

Njega su krajem godine u singles mecevima dobijali Riddle i Butch. Kako takav covjek da za par mjeseci osvoji najjacu titulu?


Da bi Roman izgubio, on bi morao da ima manju podrsku od svojih prijatelja. Ja upravo tu vidim neku ulogu Samija. I vjerujem da nije slucajno Owens odabran za ovaj mec sa romanom. Sami je njegov bivsi najbolji prijatelj. Ja tu vidim neku mogucnost osvajanja tag team titula i da dodje do rasula sa romanom, kako on ne bi imao vise njihovu podrsku. I tu onda tek kada bude bez ikakve pomoci, da izgubi mec za titulu.
Ovako dok god ima 3 cuvara, niko ga nece moci dobiti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Sherpa »

dadnan je napisao/la: 29 sij 2023, 14:40 I vjerujem da nije slucajno Owens odabran za ovaj mec sa romanom.
Owens je trebao skinuti romana pred prije preko godinu dana, pa je imao koliko, tri poraza? Pogotovo kako su bookirali, owens je trebao biti taj babyface koji mu skida pojas.
slika
Avatar
dadnan
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 srp 2021, 20:41
2
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la dadnan »

Sherpa je napisao/la: 29 sij 2023, 14:49 Owens je trebao skinuti romana pred prije preko godinu dana, pa je imao koliko, tri poraza? Pogotovo kako su bookirali, owens je trebao biti taj babyface koji mu skida pojas.
Slazem se ja sa tobom. Nije samo Owens. Ima nekoliko njih koji su ga mogli pobijediti. Ali nazalost nisu. Ovaj mec sa Owensom je bio maltene nepotrebno iz ugla Owensa, jer se znalo da nema nikakve sanse. Ali vjerovatno je glavni i jedini razlog toga da bi napravili neki segment u kojem ce Sami da im okrene ledja i da krene nekim drugim putem sa Owensom. To jedino ima smisla. U svakom drugom slucaju bi bilo uzaludno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24627
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Maki »

dadnan je napisao/la: 29 sij 2023, 14:40Ja znam da mnogi od vas smatraju da je Sami u momentumu, ali ja licno ne gledam tako. Samo zato sto je u dobroj prici, ne znaci da je kalibar za velike stvari odmah. Mora proci neko vrijeme. Jednostavno se nije dovoljno izgradio da bi bio na vrhu kompanije. Nije dovoljno samo ovaj sukob sa Romanom.
1. Ni Kofi nije bio prvi vrhu kad je 2019. osvojio titulu. Čak je bio vječiti midcard/tag tim lik ali jednostavno se potrefilo i WWE ga je gurnuo. Nije ispalo bajno ali će uvijek imati taj uspjeh osvajanja WWE titule na WrestleManiji. Isto i za Zaynom. Ima jaku priču iza sebe, WWE treba povući okidač i ne oklijevati. Ako ne ide uvijek mogu prebaciti titulu na nekog drugoga.

2. Ima i onaj backstage aspekt. Vince nije Samia vidio visoko i mislim da većina WWE fanova koji nisu casualci zna razliku između Vinceovog i Triple Hovog pristupa pa će progledati kroz prste to što je Sami odavno loše bookan kao slabić.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Gledam ovaj odlazak Jey-a nakon sto su ostali napali Sami-a, koliko je on karakterno napredovao u odnosu na sve (svakako i Roman, ali ovaj je samo bio genericni tag tim blizanac prije Bloodline price). Meni jedan od najdrazih likova u wrestlingu, trenutno. Volio bih vidjeti neki njegov singles run i mislim da je sada pravo vrijeme za to.



Ali fan koji govori "we got your back, Uce!" Hahaha koliko su se svi unijeli u pricu. Vrhunski.
slika
Odgovori