Survivor Series WarGames

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la TheViper »

Izgleda da je Jey Uso slomio ruku, uhhhh nadam se da je dobro.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la TheViper »

Zenski WG na trenutke pomalo sloppy, ali jako zabavan. Glupo mi sto heelovi nisu uzeli pobedu, jer ubijaju momentum Damage CTRL. Jedino da ispricaju pricu da su ih Rhea i Nikki kostale pobede jer nisu deo stablea.

Triple theat za US titulu isto odlican i konstantno se nesto desavalo. Glupo mi sto je Seth tako rano izgubio titulu, ali ok. Theoryu je ovo trebalo nakon onoga i sada je ozbiljniji karakter.

Styles/Balor nesto slabije nego pre 5 godina, ali ne zalim sto sam pogledao. Pohvala sto nije bilo Rhee i Mie jer su imale zahtevan mec i to sellale. Dobro je sto se desio brawl OC-a i JD-a da bi ocistili teren za one-on-one bez overbookinga. Drago mi sto je AJ nakon 3 godine uzeo PPV pobedu. Sada su on i Balor 1:1.

Ronda/Shotzi ocekivano najslabiji mec na showu i pobednkm se znao. Jako predvidivo.

Za Muski WG sam rekao gore.

Sve u svemu, jedan od boljih main roster PPV-a koje sam pogledao u poslednjih 5-6 godina. Mogu reci da je ovo imalo Takeover feel.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Maki »

Hahah nakon pobjede tima Belair u WG meču prilikom nabrajanja pobjednice Becky je bila nabrojana zadnja poslije šampionke i kapitenke time. Kako jadno.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la AleksaVP »

Pa zadnja je ušla 😁
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Maki »

Bianca je ušla prva pa je prozvana predzadnja. Jednostavno WWE pokazuje time ko je za njih idalje broj 1.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Dynamite 7 »

TheViper je napisao/la: 27 stu 2022, 10:46 Zenski WG na trenutke pomalo sloppy, ali jako zabavan. Glupo mi sto heelovi nisu uzeli pobedu, jer ubijaju momentum Damage CTRL. Jedino da ispricaju pricu da su ih Rhea i Nikki kostale pobede jer nisu deo stablea.

Triple theat za US titulu isto odlican i konstantno se nesto desavalo. Glupo mi sto je Seth tako rano izgubio titulu, ali ok. Theoryu je ovo trebalo nakon onoga i sada je ozbiljniji karakter.

Styles/Balor nesto slabije nego pre 5 godina, ali ne zalim sto sam pogledao. Pohvala sto nije bilo Rhee i Mie jer su imale zahtevan mec i to sellale. Dobro je sto se desio brawl OC-a i JD-a da bi ocistili teren za one-on-one bez overbookinga. Drago mi sto je AJ nakon 3 godine uzeo PPV pobedu. Sada su on i Balor 1:1.

Ronda/Shotzi ocekivano najslabiji mec na showu i pobednkm se znao. Jako predvidivo.

Za Muski WG sam rekao gore.

Sve u svemu, jedan od boljih main roster PPV-a koje sam pogledao u poslednjih 5-6 godina. Mogu reci da je ovo imalo Takeover feel.
Dobra analiza za većinu se slažem. Samo teško će pričati priču da je Damage CTRL izgubio zbog Nikki i Rhee kad nijedna od njih nije primila pin. Pošto titule nisu ulog mogao je i BB pobjediti ali htjeli su dokazati Samijevu odanost i zato pobjeda Bloodlinea.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la AleksaVP »

Sami vs Roman na Rumbleu ili WM? Lepo ih je naveo na svoju stranu, čak je dobio i Jeya 😁

Možda je ovo sve dogovor sa Kevinom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Maki »

Ne znam zašto se očekuje da Zayn bude odan Owensu kad je ovaj njega prvi izdao.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Hangman98 »

Zasto je Ronda sve losija u ringu?

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 27 stu 2022, 15:10 Ne znam zašto se očekuje da Zayn bude odan Owensu kad je ovaj njega prvi izdao.
Upravu si, i nije da im je ovo bilo prvi put da idu jedan na drugog ako su mogli ranije zašto ne bi i sad?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la TheViper »

Sjajan callback na Battleground 2016 :clap:

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la HunterDX »

Sa jedne strane je Zayn odličan. Sa druge je jadno da se takav lik nije pomerio sa pozicije jobbera. Imao je on gomilu momenata kada je bio presudan za neke feudove, ali nikada to nije bilo krunisano.

KO je blago, kod mene bi bio medju top likovima. Ali ja njega ne mogu da gledam kao ozbiljnog babyfacea, nakon gomile padova i poraza od Austina na WM mi više nema smisla. Ne mogu da shvatim ni njegov finisher više, jer je sve to leglo ispod jednog penzionera.

Roman izgleda odlično, predobar je.
Naravno da izgleda kad su sve uložili u njega, mislim da bi i dete od desetak godina moglo da napravi ovakvu zvezdu. Samo da mu se kaže da jedan lik treba da pobedjuje sve i da tako ostane neporažen par godina.
Ne znam u čemu ljudi uživaju kada njega gledaju.
Ovo je slično kao da je Cena turnao 2008. i da je dobio neki duži reign.
Meni nije neki užitak da gledam istog lika čitavih deset godina. Svi ostali trpe zbog njega i ljudima je to zanimljivo, ovaj Roman je jedan od lukavijih poteza WWE kompanije, ljudi su se primili u velikom broju i nikako da ukapiraju koliko je ljudi sahranio, toliko da Cena i Tripsić postaju bebe za njega.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Hangman98 »

Kako su dobro odradili ovo sa Sami-em i Jay-om! Vrhunski. Jos samo kad ne bi na kraju uprskali sve kad dodje vrijeme za turn
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Survivor Series WarGames

Post Postao/la Elite »

Woman' s War Games - 3.00
Aj Styles vs Finn Balor - 4.05
Rhonda Rousev vs Shotzi - 2.00
Seth Rollins vs Austin Theory vs Bobby Lashley - 3.75
Man' s War Games - 4.75

Evo da izigravam malo Meltzera :mrgreen:

Btw, solidan šou.
Odgovori