Kenny Omega

Pobjednik G1 Climaxa 26...

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58271
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

Imao je i dvije ogromne greške kao EVP. Prva je ova s punkom, o tome ne treba, svi sve znaju. Druga je sve ovo tajenje zdravstvenog stanja u kojem je bio. Čovjek je naučio hrvati s vrtoglavicom, što je već samo po sebi suludo. Kada dodaš da netko na poziciji moći u kompaniji to radi, postavljaš jako krivi standard za sve ostale.

O tome što radi u ringu ne treba puno govoriti.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la HunterDX »

Oni mečevi sa Okadom će se teško ponoviti.

Nadam se da će biti spreman još za neki veliki meč i da će imati još jedan reign sa glavnom titulom. Mogao bi kao face sledeći put.

Meni će uvek biti fascinantno njegovo kretanje u ringu. Uvek sam imao utisak kao da se tek zagreva da krene jako, čak i kada meč dostigne vrhunac.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58271
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

Multiple AEW sources have claimed to have overheard Tony Khan say Omega has substantial injury time that “could be” added to his contract to extend the deal, if AEW chose to do so. It was then confirmed that the option is in Omega’s contract, which is standard in AEW deals.

One source noted that due to Omega having good representation, the automatic extension might not necessarily be a slam dunk, or it might have some concessions to it. It’s also believed that the injury time has not been added as of now.

There were late 2022 rumors on Omega’s deal expiring “soon” and that he could be working without one, but another AEW source dismissed the chatter and said “Omega’s deal should not be up that soon,” which proved to be true as the period has already passed.

There is said to be a lot of related chatter from within WWE as of late, with many in the company thinking they have a chance at signing Omega. Despite the AEW vs. WWE rivalry, word is that Omega had a positive relationship with WWE, especially with WWE Chief Content Officer Triple H when discussing the potential of Omega possibly joining the company in late 2018. There have been several accusations of contract tampering from the WWE side, but WWE sources do not believe that this was the case with Omega.

---------------------------------------
Ili u prijevodu, ništa pametno nijke kazano
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

Mercedes & Okada vs Riho & Kenny agenda se širi!

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

Zbog ovakvih likova nadam se da nikad nece imati tu cast da ga gledaju u WWE.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58271
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

Složio bih se sa njim da je NXT ikoga od ljudi koji imaju iskustvo s indy scene išta važnog naučio. Ali nije, nitko od njih tamo nije postao bolji (u in ring smislu), a koliko im je razvojni program dobar vidimo po ljudima koje izbaciju iz svog programa
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13958
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Kenny Omega

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

Singles star Omega udara drugacije, Callis runs this shit.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

Kenny vratio Devil's cry theme, sve vise nekako ulazi u taj njpw Kenny vibe, sto mi se stvarno svidja. Nekako mi je veca mega star aura oko te verzije njegovog karaktera nego aew Kenny, iako je onaj run sa titulom bio jako dobar.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

Ja mislim da se ne mogu očekivati mečevi poput onih u Japanu jer Kenny ima dosta povreda. Ali mislim da on u AEWu nikad ni nije bio u poziciji da bude kao u NJPWu jsr je imao druge uloge.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la ante »

NJPW Kenny nije stvoren za AEW raspored
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Hangman98 »

U startu istina je imao bas dosta obaveza, sam je i bookao zensku diviziju ako se ne varam, ali sada je malo drugacija prica. Kompanija ima vec neke ustaljene mehanizme, on nije toliku unutra koliko je bio i moze se fokusirati na hrvanje. Nekako od odlaska Punk fali ta mega star figura, koju bi on mogao pupuniti i podici ove mlade koji su blizu main event statusa ali im fali taj zadnji dodir "velicine"

Kad kazem njpw Kenny, mislim primarno na karakter i prezentaciju ne nuzno na meceve i hrvanje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

Mislim da nije to obaveza već do bookinga. Kenny je na početku AEWa imao fazu gdje ga je loše išlo i nije mogao dobiti veliki meč. Izgubio od Jericha, od Paca, od Moxleya. Onda je prešao u tag diviziju da bi heel turnao i postao šampion ali je tu heelovao sa Callisom i varao u mečevima. Nije ni u jednoj od tih uloga mogao biti Cleaner kao u New Japanu
Odgovori