Diskusije o New Japanu

Nasumične misli o NJPW-u

Svijet New Japan Pro Wrestlinga
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Elite »

Voleo bih El fantazmo. Odličan u ringu sa odličnom harizmom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Dave

Vaquer vs Van - 1.5
Rosser & Fatu & Umino vs Lawler & Iaacs & Nelson - 3
Volador Jr & Dorada vs Romero & Soberano Jr - 3.75
Finlay vs TJP - 3.75
ELP & Hikuleo vs Coughlin & Connors - 3.5
Giulia vs Adora - 4
Cobb & Riddle vs ZSJ & Tito - 4.25
Kingston vs Kidd - 4.5
Moxley vs Shingo - 5
Ospreay vs Okada - 5
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 19 sij 2024, 19:43 Shooter bi mogao biti novi Tana, sto rece Markovic maloprije i on mi djeluje kao regen.
Meni i Yuya Uemura spada u tu kategoriju :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6981
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la crocop97 »

Yota i Yuya su meni odlični, a Yota je već bio u Heavyweight title meču protiv Sanade i publika ga je jako prihvatila, čak je izvukao i zabavan meč iz Sanade
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6981
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la crocop97 »

Dave Meltzer: "We talked about what's next. If Yota Tsuji gets really over and becomes this big star, you think that AEW and WWE aren't gonna want him? Or Shota Umino or Yuya Uemura? Just the fact that IMPACT didn't do shit with him doesn't mean that you can't do something with him in this country."

Ovo je žešći bulšit, Impact je jako razvio Uemurinu osobnost i bio je odličan u timu s Hendryem, njih dvojica su bili jebeno over kao tag tim da je većini fanova bilo žao što ga njpw traži nazad u Japan.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Jako glupa izjava. Zašto bi Impact pushao Uemuru u world title scenu kojeg će NJPW kad-tad vratit... i više bi Impact uradio sa njim nego AEW i WWE, sigurno.

Idiotska izjava.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6981
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la crocop97 »

Upravo to, zašto bi mu dali glavnu titulu kad je došao tamo kao young lion koji je i poslan samo da nauči nešto, upozna se s američkim stilom i vrati se u Japan, a tu su napravili puno jer su radili na stvaranju osobnosti i baš se povezao s publikom. Imao je kontinuirane priče, vrtio se oko mid card titula i redovno se pojavljivao na tv-u, ne znam šta su više mogli i trebali.

Ali zašto reć išta pozitivno o TNA-u....
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da ni ne gleda redovno, vjerovatno je ušao na wikipediju ili cagematch da vidi šta je bilo sa Yuyom u Impactu :lol:
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Elite »

Sa obzirom da je Tana u penziji kao pro - rvač i Okada najverovatnije ide u WWE, da li je ovo kraj NJPW kao velike kompanije? Šta mislite?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maki »

U Japanu ne ali van Japana NJPW je umro kad je AEW osnovan. Poslije toga su samo samrtni trzaji.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6981
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la crocop97 »

Nisu ni u Japanu više toliko vrući, nisu se još oporavili ni od covida, pogotovo po broju prodanih ulaznica. Trebaju i prestat pushat gaijine koji će prvom boljom prilikom odjebat u SAD, ima i u NOAH-u, All Japanu i Big Japanu ljudi koje bi vrijedilo dovest i pogurat, uz njihove young lione koje grade kao buduće zvijezde.

S tim da ni ostale puro kompanije ne stoje baš najbolje, NOAH može napunit dvoranu jedino uz neke važnije goste, All Japan je srednja žalost duže vrijeme, ni Dragon Gate nema više jake brojke
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Ma i dalje će njpw biti relevantan na zapadu, uz zabranjena vrata i slične stvari, samo ni približno onome čemu su se nadali. Jer čak i u tim situacijama oni jako dobro napune dvorane jer imaju amerike partnere s kojima rade.

U japanu će ostati broj 1, premda je i to (kao što je kolega crocop opisao) u padu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6981
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la crocop97 »

Sad imaju priliku da prodrmaju puro scenu i razbiju kolotečinu u koju su upali zadnjih godina, ok izgubili su dosta večih imena, ali zato mogu izgradit nova. Yota je već u prvom heavyweight title meču izgledao ko jebena zvijezda (on mi izgleda kao da bi izvrsno prošao i u 90s new japanu), Uemura i Shota su isto main event materijal, samo ne trebaju čekat deset godina da naprave nešto s njima.

I trebaju razbit formulu polusatnih dosadnjikavih mečeva, vratit se više Strong Style stilu (kraći i žešći mečevi) i pridobit opet lokalnu publiku s domaćim zvijezdama, nije nemoguće
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maki »

Pitanje je koliko AEW ima interesa da nastavi sa Forbidden Doorovima. Uzeli su dosta jakih imena NJPWu. Da ne spominjemo Elitu tu su White, Ospreay, vjerovatno sada i Okada.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Mene zanima hoće li tana donijeti i malo zapadnjačkog gimmick stila. Jer nekada baš imaju problem da su svi mečevi isti
slika
Odgovori