Full Gear 2022

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Vakat je da se na Bryana stavi neko zlato.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 03 stu 2022, 20:39 Britt košta Jamie titulu i napokon kreće raskid...i onda Jamie u BCC
Uskacem na sirenje ove agende. Cool je to sto su istakli kako su Jamie i Toni prijateljice jos od dana u Japanu i kako se odvojila od nje zbog Britt, pa je svakako prikladno da se desi turn upravo u ovoj situaciji.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »


slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Sherpa »

Baš sam si razmišljao da bi nekada ovakvi 4way mečevi bili dobri u malo drugačijem principu. Prvo je tag meč, pa kada tim dobije postaje 1v1 između članova pobjedničkog tima. di oba tima staviš tako da nisu iz istih frakcija. mislim da bi to ponekada funkcioniralo, kao nešto malo drugčaije
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Nije losa ideja, svakako se lako zasititi ovakvih meceva, promjene ne bi skodile.

Cini se da late 00's TNA škvadra dobija svoj dio AEW kolaca.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Saraya vs Britt bi mogao bit žešći flop
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Pokretna grafika >>>
Svaki jebeni put




Moja neka obzervacija carda u vidu zainteresovanosti za navedene meceve:

Mox vs MJF - u savrsenom svijetu imali bi MJF vs Punk 3 ali posto svijet nije savrsen vjerovatno najbolja opcija za MJF-ovo krunisa je je Mox. Interesantno da su pokusali nagovjestiti MJF-ov face turn sa onim okretanjem Firm-a na njega, ali ipak mislim da je sve to dio plana i da ce Firm pomoci MJF-u u osvajanju titule. Ono sto dodaje jos zacina u corbu je Regal koji isto koketira sa heel turnom gledajuci njegovo ponasanje u ovom zadnjem segmentu sa Moxom... sve u svemu prilicno dobar build, uzbudjen sam za ovaj mec.

Toni Storm vs Jamie Hayter - obje cure u top formi, makar kad je njihova AEW karijera u pitanju ne znam da li su u japanu bile bolje od ovoga. Bilo bi dobro da Jamie uzme titulu (svakako je privremena) dok Britt gubi protiv povratnice Saraye, volio bih vidjeti razvoj price koja se kuha od povratka Jamie u AEW. Mislim da ce biti, za standard zenske divizije AEW, top mec te da ce ovo biti nagovjestaj nekih boljih vremena za zensko hrvanje u americi.

The Acclaimed vs Swerve in out Glory - ovdje ocekujem face turn - heel turn Lee-a i Swerve-a. Pokazali su nam kakve meceve mogu imati, ali ovaj put imaju zadatak dobro ispricati pricu sa raspadom protivnicke ekipe. Zanima me kako ce to odraditi, radujem se mecu.

ROH world title mec - ne znam sta ce Sammy ovdje... pogotovo kad je cijela prica da Jericho zeli poraziti sve bivse sampione ROH-a, DG bi bio prikladniji. Navijam za Bryana, treba mu neko zlato oko ramena vec jako dugo.

Nyla vs Jade TBS - konacno zanimljiva prica oko TBS titule sa ovom kradjom i pustanjem Nyle da bude harizmaticna i ubaci dosta svojih standardnih posalica koje vidjamo na twitteru nego li da i dalje igra genericnog monster heel-a. Zelim li da Nyla prekine niz? Pa i ne bas, ali da mi je dojadio Jade run stoji kao kuca. Navijam za Rose.

TNA i Darby mec - a ono ok je, nisam spec uzbudjen isko su imena prilicno zvucna. Znam da ce Sting ponovo uraditi nesto sto ne ocekujem.

Saraya vs Britt - uh na papiru neko ce reci dream mec haha ali moze krenuti u totalno drugom smjeru. Obzirom da Britt nije neki majstor u ringu, a Saraya ima toliko ring rusta u sebi... gledacu ovo sa jednim okom zatvorenim i nadati se da ce izaci iz meca bez povreda

Jack Perry vs Luchasaurus steel cage - otkako Luchasuaurus hrva u bigman stilu sticem dojam da su mu mecevi bolji, posto je fakat mrcina. JB underdog pun ponovo aktiviran, ne bi me cudilo da i ovu izgubi. Steta sto je prica sa Cageom usporena zbog povrede, mnogo bi bilo bolje da su uspjeli to ispricati ranije, ovako pomalo gube momentum.

Ono sto jos ne znamo a vjerojatno ce biti na cardu:

Triple threat za TNT titulu Wardlow vs Somoa Joe vs Powerhouse Hobbs (mesni narezak) Joe turnao na prosloj epizodi.

OC All Atlantic championship? MIRO?

Trios titule - Elite se vraca na PPV vjerovatno
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la TheViper »

Možda je do mene jer dugo nisam pratio, ali ne pamtim kada je AEW imao ovako meh card :?

Jako me zanima F4W za ROH titulu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

U odnosu na prosle, slazem se nije tako impozantan na prvu. Ocekuje se povratak The Elite, debi Sasha Banks i neki pricaju o Punk-u, ali cisto sumnjam da ce se vise ikad vracati.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la ante »

AEW je baš u kurcu po pitanju bookinga od DoN-a. Neke stvari su bile van njihove kontrole, Punkove ozljede, pa je Mox trebao ići na godišnji poslije All Outa pa je opet stavio kompaniju na svoja leđa. Ali sve to ne opravdava očit pad u kvaliteti bookinga i činjenicu da iz nekog razloga najveći feud u kompaniji traje preko 6 mjeseci.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 16 stu 2022, 19:58 AEW je baš u kurcu po pitanju bookinga od DoN-a. Neke stvari su bile van njihove kontrole, Punkove ozljede, pa je Mox trebao ići na godišnji poslije All Outa pa je opet stavio kompaniju na svoja leđa. Ali sve to ne opravdava očit pad u kvaliteti bookinga i činjenicu da iz nekog razloga najveći feud u kompaniji traje preko 6 mjeseci.
Mislim da se vracaju na pravi kolosijek nakon ovog PPV. Kenny & Bucksi su nazad, nastavimo pricu sa Hangmanom, Dark Orderom i Elitom, a i Adam Cole bi trebao da se vrati, MJF krece u prvi reign, FTR na tag titule, Wardlow vs Joe build, vraca se i Thunder Rosa plus se suska o Sashi tako da je zenska divizija nikad bolja po imenima. Jos ako Bryan uzme ROH titulu, to bi mogla biti vrhunska prica.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Ja sam mislio da će Saša u WWE nazad sad kad je Trips preuzeo kormilo.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Elite je napisao/la: 16 stu 2022, 20:42 Ja sam mislio da će Saša u WWE nazad sad kad je Trips preuzeo kormilo.
Nisi upratio da je trademark-ala neke nove nazive poteza.



Prilican hint da ide van WWE balona.
slika
Odgovori