Wrestle Kingdom 17

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Maki »

Šok i vjeverica.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Togi Makabe & Yuji Nagata & Satoshi Kojima vs Tatsumi Fujinami & Minoru Suzuki & Tiger Mask 2.25
Francesco Akira & TJP vs Lio Rush & Yoh 3.75
Kairi vs Tam Nakano 3.25
Hirooki Goto & Yoshi-Hashi vs FTR 3.75
Zack Sabre Jr. vs Ren Narita 4
Tama Tonga vs Karl Anderson 2.75
Hiroshi Tanahashi & Keiji Muto & Shota Umino vs Tetsuya Naito & Sanada & Bushi 3.25
Hiromu Takahashi vs Taiji Ishimori vs Master Wato vs El Desperado 4.5
Kenny Omega vs Will Ospreay 6.25
Kazuchika Okada vs Jay White 4.5


Promašio sam za 0.25 :?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Markovic619 »

Maki je napisao/la: 06 sij 2023, 11:53 Meni bi se smučilo da se stalno sve vrti oko Okade. I prošle godine je dva puta na WKu dobio u IWGP World Heavyweight title mečevima.
Meni nije on najveći problem. Jeste pretjerano što je uzeo dva G1 turnira zaredom ali to je bilo i očekivano. Meni su veći problem njihovi main event mečevi, svaki je isti u zadnje vrijeme (a ne pratim često), pola sata trajanja, gdje se u prvih 15 minuta ništa ne dešava, pa u zadnjih nekoliko minuta imamo izmjene, kradje finishera, pa kickouti na finishere. Sve je jako predvidljivo. Isti meč je bio na Dominionu prije pola godine, samo je drugačiji ishod.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6980
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la crocop97 »

Tako je već godinama, vrhunac njihove main event formule je postignut u Okada-Tanahashi mečevima i sve nadalje je forsiranje formata koji nemw više šta za ispričati, najgore je što i ako bude nekog limb worka i nanošenja štete koja bi trebala igrat ulogu u završnici, sve padne u vodu jer niko ne sella vraga i spadne na silovanje velikih poteza i finishera da meč od potpuno ispraznih prvih dvadeset minuta na kraju pređe u drugi ekstrem overkilla
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Sherpa »

Meni to nije toliki problem za wk, jer vjerojatno i oni tu ciljaju na širi aspekt publike, neke koji ne gledaju redovito. Al to im postaje problem u day to day poslovanju.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je jasno zašto njpw ipak želli suradnju s aewom
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Elite »

Ovo je bio solidan šou. Nažalost ja od WK očekujem veličanstven šou, što nažalost nisam dobio.

Omega i Ospraj su izvukli prosek od ovog šoua . Mada i ja sam mišljenja da je bila greška dati pobedu Omegi (što sam i ranije pisao na ovoj temi), ali njihov meč je epski i jedini koji je zaista bio dostojan WK - a. Slažem se sa Dejvovom ocenom. Od mene isto 6,5.

Puno više od Osprajevog poraza mi smeta rezultat ME. Džej Vajt jedan je od najboljih prvaka koji je Novi Japan imao zadnjih nekoliko godina imao i mislim da je šteta da ga nisu još malo zadržali kao prvaka. Okadu volim, ali počeli su previše da ga forsiraju.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne znam šta su ljudi očekivali od bookinga. Top to bottom svi pobjednici su "najsigurnija" opcija, naravno da će tit uć u post covid eru sa svim mogućim favoritima kao prvacima. Treba nadoknaditi novac šta je izgubljen zbog virusa sad u 2023 :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Maki »

Problem je što mi kao fanovi prije svega gledamo da li nam je produkt zanimljiv a ne da li su odluke finansijski opravdane. Ne sporim da je Okada draw ali razumijem ljude kojima je dosadilo stalno gledati njega kako osvaja.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Razumim i ja, i meni bi bilo draže da je Jay prvak, al s obzirom na to kakvo je stanje hrvanja u japanu zadnjih par godina mogu im oprostit.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Markovic619 »

White kao heel stranac nema šanse u main eventu WK-a, i to još protiv Okade. Odluka da Okada osvoji je potpuno razumljiva.

Što se ne može reći za Omegu. Ubija 10 minuta Ospreaya u ringu i na kraju ga dobije, Ospreay imao odličnu prošlu godinu, a Omega imao jedan singles meč od Full Geara 2021... užas od odluke, i bilo je još stvari koje mi se nisu svidjele, meni nisu ni za 4*
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Sherpa »

Baš naprotiv. Odluka da omega dobije je bila prilično jasna. Prvi povratak najbojeg gaijina kojeg su imali i sa koji su se rastali u lošim odnosima.

Omega je tamo došao do statusa okade i tane. I da nije otišao vjerojatno bi bio gaijin koji bi odšetao sa titule na wk. Na kraju, njegov ponovni dolazak u japan im je donio rekordnu gledanost.

Sve osim njegove pobjede bi bilo pucati si u nogu.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestle Kingdom 17

Post Postao/la Markovic619 »

Užasno loš momenat da on uzme W. A način je još gori, 10 minuta ubijanja Ospreaya kao nekog jobbera, čovjeka koji je main eventao WK, bio u G1 finalu i bio šampion pola godine...

Meni nema smisla. Loš trenutak.
Odgovori