Clash At The Castle

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Heelcentrična kompanija i to se nikad neće promijeniti.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AleksaVP »

Ma nije to u pitanju, nego mora se jedan čovek bukati do iznemoglosti dok se ne smuči baš ono do kraja.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Hangman98 »

Jebes Fed. Nije vrijedno vremena, energije i nade da ce biti bolje.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AlenB »

Pretjerujete suviše. To što nisu dali Drewu titulu ovdje je dosta velika greška, ali ostatak showa je pokazao da to ostalo itekako dobro funkcionira. Neke stvari je očito nemoguće promijeniti tek tako, pa tako i maknuti titulu s Reignsa izgleda. Očito postoje neki dugoročni planovi koji su još ostavština Vinceovog režima (npr. ako je dogovoreno meč s Rockom na WM da bude za titulu još za Vincea, takve stvari se teško mijenaju pošto Rock je netko tko svraća u goste i stvari idu drugačije tad). Poanta moja je, ne treba blatiti čitav sustav ak jedna odluka nije dobra, pogotovo ako je ostatak show pružio par vrhunskih wrestling mečeva, onoliko koliko ne vidimo na 4 WWE PPV-a sve skupa inače
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24591
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Maki »

Pretjerujete suviše. To što nisu dali Drewu titulu ovdje je dosta velika greška, ali ostatak showa je pokazao da to ostalo itekako dobro funkcionira.

No džaba kad je glavna stvar promašena. Najvažniji dio PPVa je mainevent i ako se to zasere cijeli PPV pada u vodu.
Neke stvari je očito nemoguće promijeniti tek tako, pa tako i maknuti titulu s Reignsa izgleda.

Zašto? 2 godine je šampion. Čovječe kad pomislim gdje sam ja bio u avgustu 2020. kad je on uzeo titulu i gdje sam sad šta se promjenilo. Reign je izgubio svaki smisao više i donekle ga još izvlači Romanov jak heel work ali i to sve manje jer uvijek bude isto. Acknowledge me, Bloodline upadnu u meč, Roman odbrani.
Očito postoje neki dugoročni planovi koji su još ostavština Vinceovog režima (npr. ako je dogovoreno meč s Rockom na WM da bude za titulu još za Vincea, takve stvari se teško mijenaju pošto Rock je netko tko svraća u goste i stvari idu drugačije tad).

Pa do kada će biti ta ostavština Vinceovog režima? Već ima mjeseci kako je Hunter preuzeo. Taj meč sa Rockom npr. komotno može bez titule. Rock vs Cena bez titule je bio daleko bolji i prihvaćeniji meč nego Rock vs Cena sa titulom.
Poanta moja je, ne treba blatiti čitav sustav ak jedna odluka nije dobra, pogotovo ako je ostatak show pružio par vrhunskih wrestling mečeva, onoliko koliko ne vidimo na 4 WWE PPV-a sve skupa inače
Ali ne treba ni zatvarati oči pred jednom od najglupljih odluka u skorijoj istoriji WWEa.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AlenB »

Pa do kada će biti ta ostavština Vinceovog režima? Već ima mjeseci kako je Hunter preuzeo. Taj meč sa Rockom npr. komotno može bez titule. Rock vs Cena bez titule je bio daleko bolji i prihvaćeniji meč nego Rock vs Cena sa titulom.
Mjesec i pol je otkako je HHH preuzeo. To nije tako puno. Ako je Rock dogovorio meč da bude za titulu prije tri mjeseca, nisi dobar biznismen ako ćeš sad tu odluku promijeniti jer si ti sad u međuvremenu došao na prijestoljevi imaš drugačiji režim. A Rock je ipak ime.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24591
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Maki »

Pa nek razdvoje titule.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57866
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 05 ruj 2022, 18:36 Pa nek razdvoje titule.
Opet jednu mora izgubiti.

Al se onda ne bookiraš u to da su obje titule na njemu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24591
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Maki »

Ako već ne mogu otkazati Rockov title meč trebali su McIntyreu dati ovdje pobjedu a onda kasnije napraviti da je Heyman ubacio u ugovor da je meč bio za samo jednu titulu i Romanu ostane druga. Glupo? Apsolutno. Ali to je Vince kriv.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57866
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Sherpa »

Otprilike se slažem, ali onda nemoj staviti britanca da izgubi main event u britaniji. daj mu da dobije waltera za ic pojas.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la HunterDX »

Mogao je Drew u tom slučaju da traži samo WWE titulu. Romanu bi po logici takav ulog više odgovarao. Drew bi svakako napravio ogromnu pobedu.
Ali The Rock je smetnja kada je booking u pitanju, mogao bi ozbiljno da ih uspori kada je razvoj ME scene u pitanju. Ukoliko dodjem do tog meča.
Njima ide glavni program. Roman kao pobednik u hiljaditom ME meču na maniji, mislim da to niko normalan ne želi da vidi. Rock je još gora opcija, pobedom bi se popišao po celom rosteru, sve što se gradilo bi odneo u Holivud.
Razumem da je Rock globalna zvezda, da njegovo pojavljivanje donosi mnogo, ali mi je pun kurac tih Part timer panjeva i Romana.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Dalmatian »

Šta će Drewu IC titula on je lik koji treba se vrtiti oko World titule,možda kad jednom izgubi World titulu,pa nek se onda vrti oko midcard scene
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AlenB »

Zašto bi Drew htio ići na jednu ako može na obje :D
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Dalmatian »

Navijam za Drewa ali nećemo sad pretjerivati,trebaju smisliti način kako razdvojiti titule, doduše je da će biti glupi način,ali bolje i glupi način nego da su ujedinjene titule i dalje kod Romana,isto će biti glupih načina kako razdvojiti tag team titule koje su kod Usosa.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori