Clash At The Castle

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Elite »

Rizikujem da dobijem ban ili eventualno linč, ali jako mi je drago da dosadni Dru nije uzeo. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Sherpa »

Elite je napisao/la: 04 ruj 2022, 00:06 Rizikujem da dobijem ban ili eventualno linč, ali jako mi je drago da dosadni Dru nije uzeo. :mrgreen:
MA neš za to dobiti ban. :) Imaš pravo na to mišljenje, s kojima se očigledno mnogi ne slažu :D
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Elite »

Gde li nam je Dynamite? Verujem da se jedino on i ja večeras radujemo :mrgreen:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Isto pitanje
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1140
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Jovic »

9/10 ppv bila bi cista 10. da nije onog usranog kraja
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Dalmatian »

Ma dat ću 8/10,čim sam vidio Scarlett i Krossa u prvim redovima odma sam snizio s 9/10,a kad sam vidio onaj usrani kraj onda sam odlučio da bude 8
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bez ocjene
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Liv Morgan i dalje prvakinja, all is good in the world!

Dominik heel turn bio super!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Elite je napisao/la: 04 ruj 2022, 00:06 Rizikujem da dobijem ban ili eventualno linč, ali jako mi je drago da dosadni Dru nije uzeo. :mrgreen:
Potpisujem! Roman je više over s publikom nego Drew, koji ima više smarkove nego mainstream fanove kao BOGman Reigns! Plus cinjenica da dolazi u posebnim prigodama na show ima posebnu auru oko sebe!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Elite »

Meni je ppv za jednu jaku osmicu.

Najviše me je oduševio Rollins/Ridl meč. Definitivno meč večeri. Ovo je bila čista ludnica od meča. Drago mi je da je Set dobio. Ridl ništa ne gubi jednim porazom, a Set je dosta dobio i ovim se možda vraća na stare staze. A i po Ridlovom licu na kraju, da se zaključiti da ovaj fjud nije gotov i da ćemo imati barem još jedan njihov meč.

Meč za SD žensku titulu veliko iznenađenje. Odličan je bio. Nakon ovog definitivno menjam svoje mišljenje o Liv da je obična barbika. Sjajno se pokazala kroz čitav meč i drago mi je da nisu umešali Rondu, nego su joj dali čistu pobedu i time joj pružili kredibilitet kao prvakinji.

Očekivao sam Dominikov hil turn, pa mi ovo nije bilo iznenađenje, ali svakako sjajan momenat. Baš me zanima sad ovaj fjud oca i sina i kuda će to odvesti.

Što se tiče ME meni je najpre bio dosadan. Udavili su sa onim klinčovima i tehničkim potezima. Tek kad su krenuli u spamanje finišera meč je postao zanimljiv. Kraj odličan, dok je segment sa pevanjem ubi Bože dosadan. Mogli su i bez toga.

Ali moram posebno da pohvalim publiku, kakvu je atmosferu napravila. Nikad WWE publika nije ovako živa bila. :clap:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la Markovic619 »

Upravo odgledao show... bolje da nisam. Kakva kurčina (d'izvinete) od kraja. Zašto je svaki meč Reignsa isti, ref bump, miješanje bloodlinea i ostale gluposti, uz sve to ovaj put smo imali debilan segment sa Krossom i glup segment sa Theoryem i Furyem...

Drew pred domaćom publikom, pred 60k ljudi, prvi show u UK nakon 30 godina, fantastična prilika za skinut Reignsa sa trona i oni naprave isto sranje što su pravili sa Lesnarom i ostalim... samo razvlače njegov reign čekajući Rocka... nemam ništa protiv tog feuda ali taj meč ne treba biti za titule. Ovo je bila idealna prilika, idealno mjesto, idealan protivnik i uspjeli su sve sjebat... Vjerovatno Trips planira da na kraju Drew skine titule sa Reignsa ali to su morali učinit sad. Post match segment ne želim komentarisati koliko nije imao smisla, izgubio i pjeva, bože pomozi...
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la: 03 ruj 2022, 22:30
Sad kužim što si ovime htio reći.
Možda je do tog što s 34 godine ne želim trošiti svoje vrijeme, odvajati od ostalih stvari koje me u životu vesele, na show koji u više od pola vremena u meni budi više frustracije nego pozitivnih emocija.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AlenB »

show zaista sjajan do tog zadnjeg trenutka koji ipak ostavlja gorak okus u ustima...svejedno ovo je bio najbolji WWE PPV u dosta dugo vremena, malo mečeva ali svi u najmanju ruku dobri s dovoljnom minutažom...još da je Drew dobio ovo bi bio stvarno vrhunski show. Zašto su ovo napravili? Pojma nemam ali sam siguran da su pogriješili. Sve i da Drew osvoji titulu nekad poslije, ovo je bio trenutak kada se to trebalo dogoditi
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Clash At The Castle

Post Postao/la AleksaVP »

Znači ništa novo, i dalje rade iste greške.. Otac biznisaaah p polako gubi kredit.
slika
Odgovori