Death Before Dishonor 2022

Ring of Honor
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

ROH Death Before Dishonor 2022 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: ROH Death Before Dishonor 2022 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobar prvi korak ako ništa drugo
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Death Before Dishonor 2022

Post Postao/la SwitchBlade »

DBD riješen. Gresham/Castagnoli je bio sasvim solidan meč koji ostavlja gorak okus u ustima znajući kakav su kalibar hrvača obojica posebno uzimajući u obzir da je to bilo za glavni pojas. Stvarno mi je drago da je Castagnoli napokon dobio svoj trenutak ali da je cijela stvar mogla biti još bolja mogla je biti. Očito se puno političkih stvari izigralo iza kulisa što na kraju objašnjava mnogo toga vezano za ovaj susret iako i dalje prevladava osjećaj razočaranja. Six man tag je takav lagani skip. DG/Yoots je bio čisto savršenstvo za ono što je trebalo biti. Intenzivna borba između dva mlada pastuha koji bi lako mogli voditi brend u budućnosti kao glavni igrači ako ništa ne pođe po zlu. Aspekt pure pravila možda nije iskorišten u potpunosti mada ta je suptilnost bila više nego dovoljna da potakne rast DG drskosti u nepridržavanju dok je Yoots u međuvremenu davao sve od sebe kako bi natjerao da se DG pokori pravilima. Vjerovatno će većina izabrati FTR/Briscoes II ali meni je osobno DG/Yoots MOTN. DG ---> BCC agenda može početi. Bratska borba je bio prilično kul "bonus" meč. Nisam gledao Dragon Lee meč od NJPW dana tako da je lijepo znati da još uvijek tera sto na sat. Martinez/Debb je bio još jedan potpuno solidan meč. Bio sam protiv da Martinez retaina ali nakon što sam vidio njen performans spreman sam je vidjeti kako drži pojas još neko vrijeme. Onaj German Suplex je bio hebeno prljav. Siguran sam da će Debb vrijeme doći prije ili kasnije. To je neizbježno. Joe/Lethal je bilo bolje nego što sam očekivao s obzirom na sve. Većina zabavnog dijela odvijala se prije nego što je susret službeno započeo. Nije mi jasno zašto nisu zalijepili nekakav no DQ stip na meč. Bilo kako bilo nadam se da to predstavlja kraj za njihov feud. Želim vidjeti Joea kako se suočava s nekim novim licima ASAP. FTR/Briscoes II nije na razini FTR/Briscoes I ali ipak više nego dostojan ME mjesta. Jako dobar meč čiji je glavni problem bio da upada u klasičnu zamku dodavanja vremena reda radi bez dodavanja dovoljno sadržaja. Njihov prvi susret je bio apsolutno besprijekoran ali kad razvučeš meč jednostavno nemaš dovoljno ideja da to popuniš čime dobivaš dosta hladnih dijelova gdje možeš trepnuti i ništa nećeš propustiti. To je definitivno nešto što ne žalim što sam pogledao ali opet mislim da se neću potruditi to pogledati ponovno. Palac gore Cokehead Khan sveukupno gledano.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Death Before Dishonor 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Colt Cabana vs Anthony Henry 2.75
Daivari & Slim J vs Cheeseburger & Isom 1.75
The Embassy vs Zayne, Blake & Deppen 2.5
Willow vs Allysin Kay 1.25
Claudio Castagnoli vs Jonathan Gresham 3.25
Castle & The Boys vs The Righteous 2.75
Wheeler Yuta vs Daniel Garcia 4
Rush vs Dragon Lee 4

Mercedes Martinez vs Serena Deeb 3
Samoa Joe vs Jay Lethal 4
FTR vs The Briscoes 5
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Death Before Dishonor 2022

Post Postao/la AlenB »

Main event precijenjen opet kažem, ostatak više manje ok
slika
Odgovori