JCP Ric Flair's Last Match

Za sve događaje koji se događaju diljem planete u manjim kompanijama
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57871
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la Sherpa »

Jel ima negdje segment koji je postavio main event meč?
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13785
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17434
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Svrš
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la Rio146 »

Ovo bio mogao biti jako dobar meč
Yes Sir!
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la crocop97 »

Main event ima super build i to preko konferencija i podcasta, samo da publika reagira kako treba na Flaira koji je tu heel i meč će bit ludnica, stari je već krvavio na parkingu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57871
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la Sherpa »

imaš video di je krvario, to nisam našao? :D (on nisam se ni trudio)

meč mora samo imati sjajan post meč.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la crocop97 »



Ovo izvan konteksta izgleda kao da su Lethal i JJ turnali na Flairu, ali Flair ih je isprovocirao jako osobnim uvredama i bahatim ponašanjem. Mislim da će bit puno zanimljivije da Flair odradi meč kao heel nego da bude obični meč za You still got it chantove, a ako itko zna kontrolirat publiku, to je onda Flair. Nakon meča imaju prostora da mu odaju počast kako treba.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17434
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kejđmeč ocjene za zadnji meč. Nije baš bio dobar ako je vjerovati istima...

https://www.cagematch.net/?id=1&nr=343006
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la crocop97 »

Ovo je više manje one match event, a to se odrazilo na minutažu. Sve što je trebalo dobit više vremena, nije dobilo. I vidim da je bio cirkus u meču između Josha i Fatua, uletili neki likovi iz MLW-a, šteta. Mislio sam da će zaredat nekoliko odličnih mečeva prije main eventa, koji je zanimljiv iz posve krivih razloga.

Ne znam jel Flair sellao ili je stvarno bio na samrti u meču, uz to što mu je kretanje jako ograničeno, od sredine pa do kraja meča uglavnom je ležao i mislio sam da se na kraju neće moć ni ustat. Andrade i Lethal su nosili meč, JJ je tu odradio rutinski svoj heel work i to je to, samo što su trebali skratit bar deset minuta. Dio kad su izolirali Flaira, udarali ga štiklom i napali mu obitelj je najbolji dio meča, a Lethal se baš potrudio oko sellanja Flairovih napada jer su izgledali stvarno loše (ali nema smisla ni kritizirat to, čak i sad udara bolje od Shanea). Mislim i dalje da bi bilo bolje da je Flair bio tu heel jer ne bi bilo potrebe da ide u brzu kontru na control segmente JJ-a i Lethala i samo bi trebao podjebavat publiku. Ali dobro, zapravo je najvažnije da je preživio meč i odšetao iz arene.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la Rio146 »

Ric Flair & Andrade El Idolo vs Jeff Jarrett & Jay Lethal (w/Karen Jarrett) - JCP Ric Flair's Last Match (31.07.2022.)

Prilikom ulaska skoro došlo do obračuna Jeffa s nekim likom iz publike. Jeff mu prosuo pivu, na šta su morali zaštitari skočit. Da počnemo se mečom. Otvorili Jeff i Ric, ali nakon jednog Ricovog šamara Jeff taga Lethala. Dobivamo kratki mat wrestling, a onda Ric taga zeta. Nakon par malo bržih udaraca, s druge strane ulazi Jeff. Jeff nastavlja s udarcima, ali Andrade ga povlači do svoga kuta i kada je dao tag puncu, Jeff bježi na drugu stranu ringa. Malo tauntaju da zabave publiku, a onda Ric udara chopove Jarrettu. Lethal ulazi u ring i pokušava pomoći Jeffu, ali Ric ga Low Blowa nogom, a onda ga još Andrade izbacuje iz ringa. Jeff napušta ring i ide prema backstageu, ali Karen ga vraća. Par kratkih tagova kasnije Ric u kutu spama chopove nad Jayom, a zatim Andrade ulazi u ring i prima jako loše izvedeni End of Dayz. Nije prošlo puno vremena, a Ric stavlja Jeya u Figure Four ali Jeff ga spašava. Zatim Jeff napada Rica s Kareninom štiklom, a Karen se svađa sa Ricovom kćerkom koja je bila u publici. Nakon dobre dvije minute kamera se vraća na Rica koji krvari.

Vraćaju se u ring i to bi bilo manje više to od Flaira. Jeff mu udara chopove, Ric no sella. Jeff ga hoće digunuti na kut ringa, Ric sandbagga. Ne namjerno, već ne može. Iza toga prima Suplex od Lethala koji nije niti izgledao loše. U ring ulazi Jarrett i stavlja Rica u Figure Four kako bi ga dodatno izrugao. Andrade to prekida Elbow Dropom, međutim Lethal ga izbacuje iz ringa. Lethal postaje legalan u meču i penje se na kut ali promašuje Elbow Drop. Andrade se vraća u korner i dobija tag od Flaira, ali tag dobiva i Jarrett. Andrade čisti ring. Jeff hvata Andradea i drži ga, kako bi Jay udario Superkick, međutim Andrade se izmiče i Jay udara Jeffa. Tako je dobio i sudac jedan Superkick namjenjen Andradeu, a onda Andrade radi Reverse Ranu. Tih zadnjih 10-ak sekundi je i izgledalo jako dobro. Flair leži u kutu ringa i nekako dobiva tag. Flair puže do Lethala i ide na pin, ali sudac je još uvijek u nesvjesti. U ring ulazi Jeff s gitarom, a Lethal drži Rica. U zadnjem trenutku Andrade povlači Rica i Jeff udara Jaya. Jay ispada iz ringa, a Jeff prima Superkick. Andrade zatim daje Ricu bokser s kojim Ric udara Jarretta. U ring dolazi drugi sudac, i dok je Flair stavio Jarretta u Figure Four sudac je odbrojao do 3!

Sveukupno: Otprilike kako sam i očekivao. Andrade i Lethal nosili meč, iako bi im dao malo više prednosti nad Jeffom i Ricom. Jeff je bio jako dobar heel. Ric...kao što crocop kaže kao da je bio na samrti. Nakon toga djela kada je dobio štiklom, jednostavno prestao se kretati. Mislim da je krv ovdje bila baš nepotrebna. Na kraju kada je dobio tag, jedva se dovukao do Lethala za pin.
Yes Sir!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13785
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: JCP Ric Flair's Last Match

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Ren Narita vs Yuya Uemura 2.75
Bunkhouse Battle Royal 1
MCMG vs The Wolves 3.25
Killer Kross vs Davey Boy Smith Jr. 2.25
Gresham vs Wayne vs Angels vs Takeshita 3.25
Pillman Jr. & Anderson vs Rick & Kerry Morton 2.25
Fenix vs Bandido vs Taurus vs Kid 4.5
Josh Alexander vs Jacob Fatu 3.25
The Briscoes vs Von Erichs 2.75
Jordynne vs Deonna vs Rachael 2.5
Odgovori