Koncerti

Music makes the people come together

Interaktivna zabava
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3024
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la lemonzoo »

Panteri otkazuju koncerte zbog malo Philovog rasizma. Na to sam mislio ići, ali nemam nikog tko je bogat kao ja da odemo u Beč.
Uvijek u pravu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la crocop97 »

raptor1989 je napisao/la: 26 sij 2023, 01:24
crocop97 je napisao/la: 26 sij 2023, 00:41 Znaš li možda kako se kreću cijene ulaznica, vjerojatno neću moć, ali bit će mi jako žao ako ih propustim, strašno podcijenjen bend
Ulaznice još nisu u prodaji, prijatelju. Jučer su tek najavili nove datume, a među njima se našla Slovenija. Cijena ulaznice za Padovu ili Milano je oko 40€ pa će vjerojatno toliko koštati i za Ljubljanu. I slažem se oko toga što si rekao. Kriminalno podcijenjen bend koji zaslužuje puno više nego što je dosad dobio. Volim sve njihove albume osim KFD-a (1997; okušali se u industrijskom metalu s puno više šok elemenata; meni osobno najlošiji studijski album) i The Sting: Live at the Key Club L.A. (2000; jedan od gorih live albuma što sam imao prilike poslušati; zvuk je katastrofa). Čak volim i Helldorado koji je nekima čisti prosjek i ne baš pretjerano zanimljiv. :) Najbolji albumi: W.A.S.P., The Last Command i The Crimson Idol.
Nije ni meni KFD baš sjeo, ima par jako dobrih stvari na albumu (The Horror, My Tortured Eyes), ali album kao cjelina mi nije baš nešto i produkcija probija mozak
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la raptor1989 »

Sutra uzimam kartu, prijatelju. I dan danas žalim što nisam otišao u Sloveniju na koncert Judas Priesta i neću dopustiti da se to ponovi. Ako te još uvijek zanima, cijena karte je 42€ i možeš je pronaći na ovoj stranici: https://www.mojekarte.si/en/w-a-s-p-40- ... 62635.html . Prošli tjedan sam također pribavio kartu za Arch Enemy koji 21.6. ima koncert u Zagrebu. Pošto mi je prošlogodišnji Deceivers najbolji metal album u 2022-oj godini, red je da odem na njihov koncert. W.A.S.P. i Maideni u Sloveniji (drugi koncert po redu; bio sam prošle godine u Zagrebu) u petom mjesecu, Arch Enemy u šestom i Pannonian Rock Festival (jedva čekam vidjeti Destruction, Rhapsody, Tarju, Darkfall i ostale) u osmom. Volio bi otići vidjeti i Testament, Exodus i Voivod 02.06., ali nisam siguran da ću ići.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la raptor1989 »

Mali update. Uzeta je karta i za Amon Amarth, bend kojeg želim vidjeti uživo otkada sam počeo aktivnijie slušati rock & metal.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Možda odem na Joker Out u Sloveniju ovaj mjesec.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sretna Nova!

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10475
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Koncerti

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Bio sam na Avril Lavigne i Vesni Pisarović prošle godine.

Avril sam isao u Beč u cetvrtom mjesecu, a na Vesnicu u desetom mjesecu (ili jedanaestom??) u Ciboni s dejtom
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori