Money In The Bank 2022

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la KOMANIA »

Svakako je dobro da su neka nova i mlada lica dobila briefcase, jer njima ovo može da znači puno, dok Rollinsu, McIntyre-u, Sheamusu, Alexi, Becky i Asuki ovo nije više toliko potrebno.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AlenB »

LIIIIIIIIIIV

Volim ovaj show <3
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Theory će failat cash-in. Nema šanse da će Roman htjet popit pin od tog lika. I razumijem ga.

I kolko god ono s Lesnarom bilo retardirano i ovdje pobjeda Theoryja nije problem u smislu da je bio dio meča, toliko je to ubilo hype. Jer je bilo 80% očito da će (ukoliko se Cena ne umiješa) dobiti.
Screenshot_2022-07-03-08-47-34-051_com.topdealsindia.showdislike.jpg
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AlenB »

Kako i bi. S jedne strane mi je žao što je keširala istu večer, no s druge strane, sve se sjajno odigralo na kraju krajeva jer je bar za mene bilo pomalo neočekivano, pobijedila je Rondu i reakcija publike je bila vrhunska. Ovo je sjajan početak reigna za koji se toplo nadam da ga neće sjebat. Ova cura je zaslužila sve.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13785
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AleksaVP »

Ma bravo bre :clap: :clap:

Konačno su povukli okidač, ova devojka je buduća zvezda.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Maki »

Cena uzima Theoryu kofer i cash ina za no. 17.

Ne znam šta vidite u Liv iskreno. Meni smrdi na klasičnu Divu ali hajde bolje neko novi nego opet Big Time Becks.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Maki »

Zašto bi Ronda zagrlila Liv nakon što je ova keširala na njoj? Morgan nije heel ali je keširanje na ozlijeđenom protivniku koji je imao težak meč idalje pičkast potez i nema smisla da grliš osobu koja ti to napravi.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AlenB »

Maki je napisao/la: 03 srp 2022, 10:31 Ne znam šta vidite u Liv iskreno. Meni smrdi na klasičnu Divu ali hajde bolje neko novi nego opet Big Time Becks.
Možda ti se čini jer nije potekla iz tog nekog indy miljea nego je sve što je stekla, stekla s ovom kompanijom. I ona zaista nije bila ništa posebno do unazad dvije godine. Ali vidi se ogroman napredak i sposobna je itekako odradit dobar meč. Možda je netko tko izgledom baca na divu, ali nije ni blizu.
Maki je napisao/la: 03 srp 2022, 10:37 Zašto bi Ronda zagrlila Liv nakon što je ova keširala na njoj? Morgan nije heel ali je keširanje na ozlijeđenom protivniku koji je imao težak meč idalje pičkast potez i nema smisla da grliš osobu koja ti to napravi.
Ja iskreno ne razumijem zašto se keširanje na iscrpljenom prvakom nakon njegovog meča smatra defaultno heelovskim potezom? Nema tu ništa heelovsko. Ti si tu priliku zaradio jer si pobijedio šest ili sedam drugih protivnik u ladder meču. Morgan je isto tako imala meč na showu, i to puno zahtjevniji meč nego što je Ronda imala i pobijedila je par protivnika. Tako da, ako Ronda nije bila sto posto, bome nije bila ni Liv. Okej, imala je sat i pol da se regrupira, ali ni ona tehnički gledano nije bila na 100%. A ić protiv snažno bookirane Ronde na bilo koji način je više hrabro nego heelovski.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Maki »

Heelovski je jer koristiš slabost protivnika a ne ideš u fer borbu. Postoji razlog zbog kojeg recimo Cena kad je osvojio kofer 2012. nije keširao na klasični način već je izazvao Punka 1 na 1 i zašto su većina osvajača kofera u prošlosti bili heelovi. U Morganinom slučaju je to donekle umanjeno upravo zato što je i ona imala težak meč ali kao što si sam rekao imala je vremena da se odmori i oporavi. Ronda nije.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AlenB »

I tu opet dolazimo do klasičnog problema pozitivaca u WWE-u. Dakle, osvajanje MITB kofera ti dozovoljava da ga keširaš za meč za titulu u bilo kojem trenutku u bilo kojim uvjetima. Dakle svatko, bio heel ili face, ima pravo na to. Pa zašto to ne iskoristit? Zašto bi faceovi trebali biti mutavi i pravit se pošteni te to iskorištavat na fer način, ako ne moraju? Zašto ne bi i oni nekad bili mudri i pametni pa iskoristili priliku kao što je Liv ovdje? Nema tu ništa loše, ovo je sve bilo oportunistički jer je cura imala pravo na ovo. Kažem opet, ne mora svaki face bit mlitavac koji neće iskoristit priliku koja mu se nudi. Ja ovdje ne vidim ništa nepošteno, Liv je iskoristila ono što je mogla.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Maki »

Nije to do WWEa već do samog koncepta facea. Face je neko ko igra pošteno a keširati na nespremnom ozlijeđenom protivniku nije pošteno. Istina je da je mudro i pametno tako iskoristiti kofer ali mudro je i pametno varati kad te sudija ne vidi pa se od faceova ne očekuje da to rade. Ako bi faceovi bili oportunisti u čemu je razlika između njih i heelova. Svi su onda tweeneri.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la AlenB »

Ne moraju bit svi tweeneri, ali ne moraju ni svi faceovi bit isti. Svi igrati na istu kartu, bit pošteni i strpljivo čekat 10 godina da im se desi trenutak, a onda kada se i desi, to im se vrlo brzo otme. U većini slučajeva. Zato je dobro da i faceovi nekad dobiju rub poput ovoga. Jer inače je sve predvidljivo. Jedna lasta ne čini proljeće, tako i ovo neće načinit nikakve štete u face-heel dinamici nego ako će išta onda će ju poboljšat.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Maki »

Pa može se i face MitB napraviti kako treba. Samo treba keširati na heelu koji je to zaslužio. Mada nije neki ogroman problem što je i Liv sad keširala ali jeste preglupo što ju je Ronda zagrlila.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Cena uzima Theoryu kofer i cash ina za no. 17.
Ohohohohoooooooo

Zanimljivo
Odgovori