Money In The Bank 2022

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Opet zenski money in the bank cash-iran u roku manjem od 24 sata. Imagine how tired we are

Carmella briefcase reign >>>>>>>>>
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la ~MandyRose~ »

azo je napisao/la: 03 srp 2022, 00:22 Mandy kad progovori bar se iznerviram.
Kaj sam ti ja ikad ista ucinio? :(
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Jovic »

Maki je napisao/la: 03 srp 2022, 10:31 Cena uzima Theoryu kofer i cash ina za no. 17.

Ne znam šta vidite u Liv iskreno. Meni smrdi na klasičnu Divu ali hajde bolje neko novi nego opet Big Time Becks.
Ceni ne treba mitb da bi uzeo 17. zato mislim da se nece dogoditi.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Gdje jebenom Theoryju dajete MITB pa baš će "uspješno" keširat na Romanu, nemam ništa protiv Theoryja,solidan je heel,u ringu je super,al bilo je puno boljih izbora od njega,iz aviona se vidi da neće uspjeti protiv Romana.
Prvo Seth,Drew,Riddle,Sheamus koji bi čak najuspješnije uspio unovčiti novac u banci jer ima Hollanda i Butcha koji mogu spriječiti Usose da ometu Sheamusa.
Theory je još zelen,osobno mi se recimo sviđa ideja da heel uspješno kešira na heel prvaku.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Moram priznati da me zainteresovalo ovo sa Liv i da cu vjerovatno pogledati njene segmente/meceve na SM/gdje je vec. Iskreno se nadam da je ovo sa Rondom istina i da ide over, jos ako fakat odlazi, bas bi je cementiralo kao (ne mogu da vjerujem da ovo pisem) novo ime u vrhu zenske divizije, jos od Biance.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9119
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 03 srp 2022, 14:35 Edge, previse referenci iz njegovih prijasnjih feudova. Zlatna medalja (Kurt), Latino Heat (Eddie), svijece (Brood Edge) itd. Vidim da se raja nalozila da je Bray, ali plasim se da nije.
Nedostaje mi Wyatt, mada Edge apsolutno mora da nastavi u ovom pravcu, jer je više postala dosadna njegova stara verzija heela, a pogotovo face Edge. Mračni Edge mi se dopao i tako bi mogao da osveži svoj karakter, kao što je recimo Orton u timu sa Riddle-om. Šteta što su samo zasrali stvar sa Judgment Day-om, ali može i on sam da ostane u tom fazonu.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la azo »

Što je najjače uz Becky i meni je Carmella najbolji pobjednik MiTB
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Elite »

Ovo je bio bolji šou nego što sam očekivao

Ženski MITB meč

Jako dobar. Uživao sam u njemu. Iznenađen sam odlukom da Liv osvoji. Mada moram demantovati sebe, pokazala se dosta dobrom u meču. Lično više bih voleo da je MITB uzela Rakel ili Šotzi. Neko novo lice, ali i Liv je svakako bolja opcija od Beki ili Alekse.

Tiori - Lešli

Dobro su se pokazali obojica. Pretpostavljao sam da će Bobi uzeti i drago mi je zbog njega. Nadam se da će dati legitimitet tituli.

Belair - Karmela

Solidan meč. Bijanka je kao i uvek odlična i uspeva čak da izvlači neki prosek iz Karmele. Očekivani ritejn.

Usosi - Strit Profits

Meč koji me je najviše oduševio ove večeri. Pravo da kažem, nisam imao neka velika očekivanja, a na kraju, ne samo da mi je MOTN, već i potencijalni kandidat za MOTY. Bar kad je WWE u pitanju. Ova četvorica su potpuno ukrali ceo šou. Ceo meč je vrhunski odrađen, pun adrenalina i napetosti, sa sjajnim potezima i sa jedne i sa druge strane. U nekom trenutku sam čak mislio da Profitsi uzimaju titule. Kraj prilično kontraverzan, tako da očekujem još jedan njihov meč na SS gde (nadam se) Profitsi uzimaju.

Ronda - Natalija

Meni je ovo baš dosadno bilo. Previše submišon poteza, a takva vrsta meča mi ne leži.

Livino keširanje meni sjajan momenat. Ja takođe ne mislim da je to hel potez. Ona je zaradila taj trenutak pobedom protiv sedam protivnika u još težem meču i imala je pravo da ga iskoristi. Kao što je neko ovde napisao, biti fejs, ne znači da ne treba biti mudar. Rondin zagrljaj je bio pravi sportski potez, tako da mi se taj momenat jako dopao. Videćemo šta će dalje biti sa Liv. Nadam se iskreno da vi što je hvalite ste u pravu i da neće biti još jedna krindž divas šampionka, već da će kroz ovu titulu je izgraditi i napraviti od nje veliko ime.

Muški MITB meč

Meni iskreno ništa posebno. Ženski meč dosta bolji. Tek u zadnjih deset minuta je meč postao zanimljiviji. Ridlov super - rko sa merdevina :clap:
Što se pobednika tiče, voleo bih da je Ridl osvojio, ali i sa Tiorjem sam zadovoljan. Ne moraju stalno da forsiraju jedne iste. Neka guraju neka nova i sveža lica za promenu. Male su šanse da će uspešno keširati na Romanu, ali i ova pobeda je veliki momenat za njega.

Sve u svemu, sa obzirom da sam inače prilično kritičan prema WWE - u, ovo mi je bilo dosta dobro.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Urlao bih da Tijori kešira na Rejnsu
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Ja urlam svaki put kada Natalya vice "shut up" prema publici koja je vec dead silent i bored tijekom njezinog meca
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la: 04 srp 2022, 02:38 Urlao bih da Tijori kešira na Rejnsu
Jel od sreće ili od bijesa :mrgreen:
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jebe mi se šta rade, totalno mi je svejedno

Nemam ništa protiv da me dobro nasmiju
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Dynamite 7 »

Napokon našao vremena da sve pogledam:

Ženski MITB- Dobar meč,jesam Alexin fan ali moram priznati da je Liv stvarno zaslužila da osvoji.

Theory vs Bobby Lashley- Očekivao sam pobjedu Lashleya, stvarno je odličan u zadnje vrijeme.

Bianca Belair vs Carmella- Pa i nije neki meč bio gledao sam i gorih ali ništa spektakularno. Mislim da je malo ko mislio da Carmella ima šanse da dobije.

Usos vs Street Profits- Zabavan i dinamičan meč,pun atraktivnih poteza. Naravno da su Usosi odbranili ☝.

Ronda Rousey vs Natalya- Dosadno kao i čitav Rondin reign. Možda se svidi ljubiteljima submissiona ali meni nije sjelo. Drago mi je da je Liv cashirala ali složiću se s onima koji kažu da je malo izlizano ovo cashiranje u roku od 24 sata. Treba nam neko ko će malo duže imati kofer.
Takođe i meni je smetalo što Ronda grli Liv. Liv je ponovo dokazala da je odlična ako dobro izgleda ne znači da ne valja.

Muški MITB meč- Čim je Theory najavljen moglo se slutiti da će uzeti. Kvalitet meča mi nije bio na nekom visokom nivou najviše je bio fokus na odnosu Drew-Sheamus. Theory je solidan i nije generalno loš izbor za MITB ali mora pojesti još puno pure da dobije Tribal Chiefa. Prije će Roman njemu uzeti kofer i nositi ga kao trofej da se šprda s narodom 😂.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Rekao bih da je Lashley jako over u zadnje vrijeme al s obzirom na to da WWE i reakcije publike kontrolira više im ne vjerujem uopće

A što se tiče Liv, bolje da je sad unovčila i da joj nisu sjebali momentum u međuvremenu s koferom
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Money In The Bank 2022

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la: 04 srp 2022, 02:38 Urlao bih da Tijori kešira na Rejnsu
nece, Na Lesnaru ce. Lesnar uzima titule Reignsu i ovaj mu na kvarno uzima pojaseve.
You leave when you think it's time
Odgovori