SummerSlam 2022

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la AlenB »

Lesnar sad isključivo treba služiti za podizanje drugih wrestlera. Ne vidim zašto Drew ne bi trebao uzeti još jednu pobjedu nad njim. Ne vidim zašto bi Lesnar trebao dobiti Lashleya. Djelomično se slažem za Theoryja al to je zato što ga ne volim. Ne vidim zašto i ne tako veliki ljudi, aka Styles, Ciampa etc ne bi mogli uzeti pobjedu nad Lesnarom.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Teško da će pristati Brock Lesnar na tu opciju podizanja mlađih talenata,pa i onih iskusnih preko sebe,njega neće Triple H više ni zvati,ima on svojih favorita jedan od njih je i Karion Kross kojeg već sad opasno gura.
Brock je jedino podigao Romana Reingsa,poboljšao mu već dobru vladavinu World titulama.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Ako su pametni, trebaju dati Bron Steiner-u pobjedu nad Brockom. On se uklapa u taj "next big thing" štih, bio bi dostojan Brockov nasljendik.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1521
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Elite »

Dalmatian je napisao/la: 07 kol 2022, 16:56 Teško da će pristati Brock Lesnar na tu opciju podizanja mlađih talenata,pa i onih iskusnih preko sebe,njega neće Triple H više ni zvati,ima on svojih favorita jedan od njih je i Karion Kross kojeg već sad opasno gura.
Brock je jedino podigao Romana Reingsa,poboljšao mu već dobru vladavinu World titulama.
I to pokazuje koliko je sujetan i sebičan lik. Doduše nije jedini. Goldberg i Tejker su jednako oholi koji ne shvataju da je njihovo vreme prošlo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Sherpa »

Jel možemo to očekivati pd tripsa, pošto je on sebe itekako koristio preko mlađih
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Elite je napisao/la: 07 kol 2022, 17:01 I to pokazuje koliko je sujetan i sebičan lik. Doduše nije jedini. Goldberg i Tejker su jednako oholi koji ne shvataju da je njihovo vreme prošlo.
Pa i ja bi se zajebavao da sam na Brockovom,Takerovom ili Oldbergovom mjestu,pa veličine su, Takeru je još mala beba bar je bio dalje od World titula,dok Oldberg i Brock nisu,Brock je još bio u UFC-u i to čak prvak pa ima još veća prava zbog boravka u UFC-u,sad sumnjam pošto je Vince odstupio.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 07 kol 2022, 17:01
Dalmatian je napisao/la: 07 kol 2022, 16:56 Teško da će pristati Brock Lesnar na tu opciju podizanja mlađih talenata,pa i onih iskusnih preko sebe,njega neće Triple H više ni zvati,ima on svojih favorita jedan od njih je i Karion Kross kojeg već sad opasno gura.
Brock je jedino podigao Romana Reingsa,poboljšao mu već dobru vladavinu World titulama.
I to pokazuje koliko je sujetan i sebičan lik. Doduše nije jedini. Goldberg i Tejker su jednako oholi koji ne shvataju da je njihovo vreme prošlo.
Sve je to moglo sjest na svoje da se Taker umirovio nakon streaka, Reigns uzeo čistu pobjedu ili dvije nad Brockom i da je kao Tribal Chief dominirao neko vrijeme (po meni se Usosi ne bi ni miješali u njegove mečeve, Reigns je materijal za čistog monster heela kojem ne treba pomoć) i da ga sruši netko tipa Drewa ili Owensa čistom pobjedom. Gradiš buduće zvijezde na liniji priča koje se neizravno nastavljaju jedna na drugu, ali Vinsent je imao druge planove. Ovako je zapravo i samo rušenje streaka upropašteno jer nisu iskoristili Brocka da izgrade nekog drugog.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17728
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dalmatian je napisao/la: 07 kol 2022, 16:56 Teško da će pristati Brock Lesnar na tu opciju podizanja mlađih talenata,pa i onih iskusnih preko sebe,njega neće Triple H više ni zvati,ima on svojih favorita jedan od njih je i Karion Kross kojeg već sad opasno gura.
Brock je jedino podigao Romana Reingsa,poboljšao mu već dobru vladavinu World titulama.
Taj feud je zasrao Romanov reign na max
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Samo zbog umiješanja Usosa Roman nikad neće biti monster heel,već samo nesposoban heel koji ne može nikad clean dobiti Brocka bez pomoći braće.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dynamite 7 »

Roman nije nesposoban nego pametan.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Normalno da je pametan kad pametno iskorištava Usose,al i to heelovi rade,ma bitno da Brocka napadaju da je sebičan i bla bla bla,kao da to nije bio u onim danima Triple h(veliki egoist),Oldberg...ima ih kolko hoćeš,al bitno da Brocka napadaju kako stignu😂,pa Roman je zaštićen kao lički međed ima manje poraza od Brocka,pa i čitavog rostera.
Ali Brock Lesnar je zaustavio Takerov streak i to je činjenica,kad sam depresivan samo pogledam Lesnar vs Undertaker Wrestlemania 30 i manje sam živčan.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17728
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Gledaj SmackDown 2003 mečeve, tamo je mišićaviji pa ćeš se više napalit

Taker vs Lesnar sa WM30 sam pogledao jednom i nikad više. Jednostavno nije meč za rewatchanje
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Gledao sam ja sve Lesnarove mečeve,lik je čista dominacija,zgodan je on i bez brade i sa bradom.
Al svemu dođe kraj pa tako i dugogodišnjoj dominaciji jednog od najvećih zvijeri wrestlinga.
私はイーサン・カーター三世です
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la ante »

Čija je ljubav veća, Dinamitova prema Romanu, Dalmoševa prema Brocku ili moja i Franova prema Juliji?
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: SummerSlam 2022

Post Postao/la Dalmatian »

Molim anketu postaviti na forum😂
Ništa me ne čini sretnijim nego vaši preveliki kompleksi Brockom Lesnarom.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori