AEW Rampage

Petkom na TNT-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24474
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Sačekaću da čujem da li je postojalo neko opravdanje u priči.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la: 16 tra 2022, 10:44 De mi samo reci jel postojalo ikakvo storyline objašnjenje "krune" na glavi pred kraj? Jel se Cole ponašao kao nekakav mesija ili bilo šta slično?
Meni je urnebesno kolko su ljudi uvrijeđeni zbog tog :lol:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Tek' sad vidim, citajuci komentare, da je to religijska referenca. Vjerovatno njihov dogovor da budu edgy, ali nisam toliko upoznati koliko je nemoralno i nepostivanje prema religiji pa ne mogu komentarisati. Samo su odradili spot nije poslije nista promjenilo u mecu, sad ne znam da li ce se Cole ponasati drugacije na Dynamite-u.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la HunterDX »

Hangman98 je napisao/la: 16 tra 2022, 10:56 Tek' sad vidim, citajuci komentare, da je to religijska referenca. Vjerovatno njihov dogovor da budu edgy, ali nisam toliko upoznati koliko je nemoralno i nepostivanje prema religiji pa ne mogu komentarisati. Samo su odradili spot nije poslije nista promjenilo u mecu, sad ne znam da li ce se Cole ponasati drugacije na Dynamite-u.
To je jako nemoralno, ali za jako mali broj ljudi na kraju. Jer će većina reći da su ovim uvredili Boga koji ne postoji, a istovremeno će slaviti vaskrs, ali čisto iz zabave.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24474
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 16 tra 2022, 10:56 Tek' sad vidim, citajuci komentare, da je to religijska referenca. Vjerovatno njihov dogovor da budu edgy, ali nisam toliko upoznati koliko je nemoralno i nepostivanje prema religiji pa ne mogu komentarisati. Samo su odradili spot nije poslije nista promjenilo u mecu, sad ne znam da li ce se Cole ponasati drugacije na Dynamite-u.
Evo prevešću na muslimanski. To je kao da se show desio na Lejletul-kadr i imaš vinjetu gdje neko ode u pećinu i Bog mu se javi.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Markovic619 »

Stavio mu žicu na glavu i onda odradio Deadeye kroz stol... ubio ga tim spotom i uzeo pobjedu.

Šta ima tu uvrijedljivo?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la: 16 tra 2022, 11:02 Stavio mu žicu na glavu i onda odradio Deadeye kroz stol... ubio ga tim spotom i uzeo pobjedu.

Šta ima tu uvrijedljivo?
Osim što je na veliki petak Isusu Hristu stavljena trnovita kruna na glavu, onda razapet. Onda baš na taj dan Hangman takvu krunicu stavlja Cole-u i pobedjuje ga.
Ali kao što rekoh gore, ovo za većinu neće biti uvreda, dok će oni koji su protiv toga biti zatucane budale.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24474
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 16 tra 2022, 10:55
Maki je napisao/la: 16 tra 2022, 10:44 De mi samo reci jel postojalo ikakvo storyline objašnjenje "krune" na glavi pred kraj? Jel se Cole ponašao kao nekakav mesija ili bilo šta slično?
Meni je urnebesno kolko su ljudi uvrijeđeni zbog tog :lol:
Nije ni vrijeme ni mjesto za takav spot. Sam spot sam po sebi je nepotreban ali ajde de nije sad nešto strašno ali nije se trebao dogoditi na Veliki Petak. A vjerovatno se namjerno dogodio baš na taj dan. Nepotrebno. AEW se gradi kao neka progresivna inkluzivna kompanija. Imaju sve rase, imaju sve religije, imaju LGBT, imali su trans šampionku itd itd. Valjda inkluzivnost uključuje i hrišćanstvo i poštovanje njihovih običaja i vjerovanja. Ili ipak ne...
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 16 tra 2022, 11:01
Hangman98 je napisao/la: 16 tra 2022, 10:56 Tek' sad vidim, citajuci komentare, da je to religijska referenca. Vjerovatno njihov dogovor da budu edgy, ali nisam toliko upoznati koliko je nemoralno i nepostivanje prema religiji pa ne mogu komentarisati. Samo su odradili spot nije poslije nista promjenilo u mecu, sad ne znam da li ce se Cole ponasati drugacije na Dynamite-u.
Evo prevešću na muslimanski. To je kao da se show desio na Lejletul-kadr i imaš vinjetu gdje neko ode u pećinu i Bog mu se javi.
Ne bi se dobro zavrsilo po njih to je sigurno tako da u potpunosti razumijem burne reakcije. Mislio sam da je onako samo brutalan spot i da zica na glavi tu samo povecava impact, ali ovo im fakat nije trebalo. Mada, ne cudi me, obzirom da je u historiji wrestlinga bilo dosta slucajeva ismijavanja religija kroz razne segmente.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57705
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 16 tra 2022, 10:55
Maki je napisao/la: 16 tra 2022, 10:44 De mi samo reci jel postojalo ikakvo storyline objašnjenje "krune" na glavi pred kraj? Jel se Cole ponašao kao nekakav mesija ili bilo šta slično?
Meni je urnebesno kolko su ljudi uvrijeđeni zbog tog :lol:
Meni je urnebesno što je bilo tko uvrijeđen zbog toga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24474
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Pa ako mogu biti uvrijeđene razne druge grupe mogu i hrišćanski vjernici.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57705
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Ne treba nitko biti uvrijeđen za ovakvu banalnost. neovisno o religiji
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Rampage (15/4/2022) pregled

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Rampage (15/4/2022) pregled

Post Postao/la HunterDX »

Slažem se da je Hangman-ov reign u padu nakon ovog feuda, ali ništa što se ne može popraviti. Imaju dobar broj potencijalnih izazivača za njega, pa se nadam nekom boljem programu.
Cole definitivno mora da se udalji od titule neko vreme, potrebni su mu neki jaki feudovi. Neka mu daju par pobeda, pa bih voleo da vidim njega i Punka, mislim da bi mu takav feud osvežio karakter.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage (15/4/2022) pregled

Post Postao/la Hangman98 »

Ruby izgleda mrvicu bolje u ringu, iako se slazem da su onim mjenjanjem ucinile protivnicu ultra slabom.
slika
Odgovori