G1 Climax 32

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6709
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Maridius98 je napisao/la: 20 lip 2022, 15:14
Sviđa mi se kako ti grafika doslovno govori tko će osvojiti svaki blok.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Maridius98 »

Za C blok nisam siguran. Za ostale blokove se slažem.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Markovic619 »

Na kraju 28. Šteta što u turniru nema većeg AEW imena.

Malo sam razočaran i blokovima. Stavili su u jedan blok i Lawlora i Archera i Jonaha. Opet Ishii/White i Ospreay/Shingo... i na kraju El Phantasmo... ovo je idealno bilo za Hiromua, ako je već neko morao od juniora.

Moglo je ovo bolje. Okada, White, Naito, Ospreay. Naito moj prvi pick. Nadam se nekom iznenadjenju.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la azo »

Ja sam uz Ospreaya ali nema šanse. Nisam siguran ni da će uzeti blok.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6709
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Moj originalni odabir bio je Billy GOAT ali zbog toga što se nedavno odigralo njegova šansa za osvajanjem turnira je drastično pala u mojim očima. Bacivši malo pogled na G1 povijest osoba koja drži titulu tijekom sudjelovanja može automatski biti otpisana iz bilo kakvih razgovora. Ako Ospreay kojim slučajem prije početka turnira prepusti IWGP US titulu natrag prijašnjem vlasniku u vidu Juicea rekao bih da će mi ponovno biti glavni favorit premda ne vjerujem da će to biti slučaj. Siguran sam da u najmanju ruku uzima svoj blok.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17982
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Hangman98 »

Hangy bio planiran za ovo, jbt sve mi se vise svidja ideja o osvajanju IWGP titule.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Sherpa »

Šteta, dogodilo se u najgore vrijeme. aew ima dosta peha s tajmingom, pogledaj i kada su kretali s dinamitom, krenulo im super, paf covid
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17982
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 25 lip 2022, 21:05 Šteta, dogodilo se u najgore vrijeme. aew ima dosta peha s tajmingom, pogledaj i kada su kretali s dinamitom, krenulo im super, paf covid
Istina, bas je tad krenuo build up za Blood & Guts/War Games, a ratings bili nikad bolji. Nekako, mozda je ovo sa povredama i sreca u nesereci... nisi ispucao neke velike matchup-e poput Punk - Okada/Tana, samim tim sto je prvi ikad crossover PPV znao si da ce biti rasprodano i da nisi morao bas sve asove iz rukava ispucati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Sherpa »

još uvijek ja ne isključujem da hangman ode. napraviš kompletna switch. hangman u turnir, tana van turnira u aew (uz recimo rocky romera kao menadžera).

mislim da je i jednima i drugima to zapravo mali minus ovisno koliko je tko poznat publici na koju ciljaju, ali nije neizvedivo
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la crocop97 »

Ova suradnja je odlična stvar, ali ne znam koliko je dobro da se isprepliću dugoročno provlače priče kroz obje kompanije i da ljudi iz jedne kompanije budu prvaci u drugoj. Prvenstveno zbog tijeka priče i samih showova, u redu je ako nekoliko tjedana između crossover ppv-a bude fokus na ispreplitanju priča i likova, ali ne treba ni zanemarit svoj izvorni sadržaj. Meni su dosad i ROH mečevi u AEW-u ubijali flow showova i nadam se da će ROH svoj tjedni show što prije
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6709
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

ELP ubio hahaha.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Prvi dan.

Henare sa šok pobjedom nad Tanahashijem. Ovo je ili naznaka jakog turnira za Henarea ili će Tanahashi imat lijep comeback pred kraj. Osobno predviđam ovo drugo. Meč ništa posebno

Ospreay i ELP su imali zabavan flippy meč. Finish je bia sjajan, iz rollupa Ospreay udaria hidden blade. Mislim da bi HW ELP moga imat bolje mečeve od Jr. ELP-a.

Od Sanade i Whitea sam očekiva više, drago mi je da je White dobia doduše. Proičitah nedavno da japanskoj publici smeta što Huwaito hrva ko chickenshit heel, izbjegava poteze i koristi finisher gotovo samo ko kontru. Workao cili Nihon. Svi dišu sa switchbladeom.

Okada i Cobb je bilo MOTN i što je najbitnije nije trajalo 3 tjedna nego i više nego ugodnih 20 minuta i pobjeda Okade. Samo nek vako nastave.

Drugi dan

Taichi vs Ishii mi je MOTN iako ne sumnjam da bi nekima bilo ZSJ/KENTA. I meni je granično. Stiff meč, pravi strong style, i pobjeda Taichia.

Yano vs Jonah je bilo dno. 10 minuti i countout pobjeda za Yanoa. Barem sam se odma riješia ovog meča.

KENTA vs ZSJ je isto bilo super ko voli ZSJ stil mečeva. Kenta imao kontrolu dobar dio meča dok ga ZSJ nije uhvatio i mora je tapkat. Sviđa mi se da u zadnje vrime ZSJ dobiva na brza tapkanja čim uvati ozbiljniji submission, daje dosta nepredvidljivosti njegovim mečevima.

Juice koji sam sebe predstavlja ko IWGP US prvak je top. Pobjeda u jako dobrom meču nad Shingom je još bolja. Heel Juice je super.

Sve u svemu jedan loš meč i to od Yanoa tako da se ni ne računa. Učinak 7/7 i više nego dobro.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la azo »

U jebote pa ovo pocelo
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6709
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la SwitchBlade »

Evo nekih mojih dojmova nakon prvog dana... Tanahashi nastavlja izvršavati godišnji zadatak ležanja na leđima u korist G1 novajlija čineći da njegov bivši učenik Based Henare (moraš imati željezna muda da si daš takav nadimak znajući da ti je Great-O-Khan UE kolega) izgleda koliko toliko kao vjerodostojna prijetnja u proceduri. Konačan ishod je jedina stvar vrijedna spomena iskreno. Meč je ispunio svoj cilj I guess. Slijedi zabavna flippy shit klasika. Dosta mi se dopala činjenica da se Headbanga nije oslanjao na class clown đir kao što to obično zna biti slučaj što je znatno podiglo čitav susret. Završna sekvenca bila je prva liga. Posebno finish. *chef's kiss* Kao i većina White/SANADA mečeva dosta spor početak koji ustupa prepoznatljivim naprijed-natrag spotovima nakon čega nastupa vruća završnica. Standardna praksa. Znaš što dobivaš. King Switch je pokupio dva boda tako da sve ostalo pada u drugi plan. Main Event MOTN lagano. Alohamaker je sve. Okada i Cobb su imali već hrpu susreta ali nisam siguran da su ikad imali loš meč zajedno. Njihovo rivalstvo je samo po sebi prilično podcijenjeno kad malo bolje razmislim. Sasvim solidan G1 početak sveukupno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58253
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: G1 Climax 32

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori