Tema tjedna : Tretman midcard titula

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Hangman98 »

@Sherpa Stvar je u setu alata koje ima i pokazuje i koje potencijalno moze dodatno razviti, a ne u tome na kom nivou trenutno radi. Ja kod Sammy ne vidim da ce ikad razviti taj storytelling u ringu, kod pomenutog sam vidio i pokazao je da moze. Srednji prst, isplazen jezik i poginem u mecu je vrhunac njegove psihologije u ringu. To je, po meni, limitiran potencijal i zato sam ga nazvao prosjecnim, kao i Sky-a.

Ne moras ti sniziti svoje mogucnosti da bi operirao na tom mid-card nivou. Miro je svjez primjer. On je cak i isao stepenicu iznad onog sto je pokazivao.

@A-Lister pa imas ih dosta, nije sad kao da je AEW sastavljen od tier 0 likova, kompletan roster.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislio sam neke konkretne primjere da mogu usporediti Sammyja s njima.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Hangman98 »

Evo nepopularno misljenje npr. mislim da Ricky Starks ima veci plafon od Sammy-a. Daleko karizmaticniji, bolji promo i generalno ima u sebi veci star power. Radije cu ispratiti neki Rickyev program ili mec nego Sammy-ev. Ne kazem da je Sammy los, ima on svoju publiku, ali mislim da mu dosta toga fali da bi se svrstao u top klasu pa i za nekoliko godina, jer neke stvari se tesko uce, ako to nemas u sebi.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Karizma i promo su definitivno na Starksovoj strani.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la ante »

Starks je došao prekasno da bude u 4 pillars a prerano da bude u 4 killers
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 14 svi 2022, 18:02 Starks je došao prekasno da bude u 4 pillars a prerano da bude u 4 killers
Sta ce mu to svakako, kad je Absolute. :D

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Sherpa »

Vidiš, ja se ne slažem s time po pitanju plafona. Starks trenutno ima ozbiljniji gimmick nego sammy i to je to. Starks je stariji i iza sebe ima manje ozbiljnih mečeva nego sammy. Ako odeš na cagematch, on nema niti jedan 8+ meč, sammy ih ima nekoliko. I dok to nije odraz kvalitete, ipak nešto govori.

Kod sammya nije bilo velikog razvoja ponašanja kada nisu puno mjenjali njegovog lika. Jesu na kratko kada je bio face, a onda je došao dio sa tay gdje ke opet isti onaj heel. To je pozicija u kojoj trenutno je i vidjet ćemo kud će. Jer dok je bio tnt prvak u prvoj vladavini, imao je i dobru prezentaciju i dobre mečeve.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hangman98 je napisao/la: 14 svi 2022, 17:10 Evo nepopularno misljenje npr. mislim da Ricky Starks ima veci plafon od Sammy-a. Daleko karizmaticniji, bolji promo i generalno ima u sebi veci star power. Radije cu ispratiti neki Rickyev program ili mec nego Sammy-ev. Ne kazem da je Sammy los, ima on svoju publiku, ali mislim da mu dosta toga fali da bi se svrstao u top klasu pa i za nekoliko godina, jer neke stvari se tesko uce, ako to nemas u sebi.
Sammy ima osjetno najniži plafon od 4 pillara, osim ako se ne opameti ko Ospreay. Neironično hit the weights, grow a chin, get a clue.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la Hangman98 »

Sve je obuhvatio. Suludo je da Sammy vs ATT/Man of the Year feud traje od novembra 2021.g. i da se ne nazire kraj...

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tema tjedna : Tretman midcard titula

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bez pretjerivanja, ovo je istina

Odgovori