New Japan Cup 2022

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la Rio146 »

To be continued…da pogledaš i slijedeću recenziju 😂
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:07 Clickbait je najbolji bait. Ajde bar gleda ovo, čini mi se da interes za New Japan nije dugo bio ovako slab
Pojava AEWa je glavni uzrok.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la Hangman98 »

Cilj tizera je da se kilkne, a sta ce pisati Boze moj. Prosli smo obuku za klikbejtanje sa izuzetnim uspjehom :mrgreen: Jel se Naito polako kristalise kao favorit da uzme whole thing?
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:12
crocop97 je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:07 Clickbait je najbolji bait. Ajde bar gleda ovo, čini mi se da interes za New Japan nije dugo bio ovako slab
Pojava AEWa je glavni uzrok.
Definitivno, vidjet ćemo i šta će bit ako Khan vrati ROH u tjednom formatu, vjerojatno će uložit u produkciju i izgradnju imidža. Ali čini mi se i da je new japan odbio neke fanove čudnim bookingom zadnjih godina
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:05 nigdje nisi eksplicitno u recenziji napisao da ja izgubio i ne može se iz teksta baš shvatit :P :P :mrgreen: :mrgreen:

hangman ima bolje teasere svojih recenzija, on barem napiše u recenziji ono što teasa ovdje :mrgreen: :mrgreen:
Rekoh da se vraća u GLEAT, pametnom dosta :mrgreen:

Naito/Okada je polufinale, nekako sumnjam da će IWGP prvak u finale tako da su tu malo sami spojlali. Današni show nisam gleda tako da to iz moje perspektive ostavlja Hiromua, Shinga, Willa i Zacka. Od ovih Zack i Shingo su najzanimljiviji kao protivnici Naitu u finalu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 12 recenzija

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:20
Maki je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:12
crocop97 je napisao/la: 21 ožu 2022, 22:07 Clickbait je najbolji bait. Ajde bar gleda ovo, čini mi se da interes za New Japan nije dugo bio ovako slab
Pojava AEWa je glavni uzrok.
Definitivno, vidjet ćemo i šta će bit ako Khan vrati ROH u tjednom formatu, vjerojatno će uložit u produkciju i izgradnju imidža. Ali čini mi se i da je new japan odbio neke fanove čudnim bookingom zadnjih godina
Ne sumnjam ali čak da su imali savršen booking opet bi izgubili dosta fanova. Zapadni fanovi su NJPW prije svega gledali jer je bio glavna alternative WWEu a sad imaju daleko pristupačniju alternativu.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Markovic619 »

DOUKI vs. Zack Sabre Jr.
Nisam imao neka velika očekivanja za ovaj meč. Na početku nije bilo baš najzanimljivije, ali kako se meč bližio kraju bilo je sve bolje i bolje. Ovo je najbolji DOUKI meč koji sam imao priliku gledati, odličan njegov performans. Očekivano Sabre prolazi dalje. Najbolji meč na showu ***1/2

Taiji Ishimori vs. Great-O-Khan
Početak meča je bio najbolji, brzina Ishimorija protiv Khanove snage, to je dobro izgledalo. Sve ostalo i ne baš. Trebali su nastaviti sa takvim tipom meča ali ipak su otišli u drugom smjeru, napadali su jedan drugom lijevu ruku. To je bilo dosadno, a i selling nije bio dobar. Mistico mora ući u BOSJ i pokazati Ishimoriju kako se radi La Mistica. Slab meč, Khan prolazi dalje **1/2

Will Ospreay vs. El Phantasmo
Jeste bio dobar meč, ali su ljudi na Cagematchu pretjerali sa ocjenama. Nije baš za osmicu. Odradili su dobar meč, nekoliko kvalitetnih high fly spotova i odličnih kontri. Izgleda da Ospreay mora tri puta pokušati Oscutter da bi ga pogodio. Hidden Blade izgleda dobro ali bolje od Storm Breaker nije ***1/4

SANADA vs. Aaron Henare
Imao sam slaba očekivanja za ovaj meč ali kad sam vidio da je trajalo 25 minuta... ne znam šta bih rekao, NJPW epik klasik mega main event. Ultra dosadno, spor meč, mogli su sve isto napraviti samo brže i ovo bi trajalo 10 minuta manje **1/2

Solidan dan. Dva (jako) dobra meča i dva prosječna i dosadna. Zack vs Douki najbolji meč na showu.

Chase Owens vs. Tiger Mask
Zaboravio sam da sam gledao ovaj meč, a gledao sam ga prije sat vremena. Jako dosadan meč, dosadan skoro kao Chase Owens **

Shingo Takagi vs. Tanga Loa
Jako dobar meč. Meč na Shingov način ne može biti loš. Odlične izmjene laktova, suplexa, lariata... ***1/2

Tama Tonga vs. EVIL
Ne mogu vjerovati da ovo nije bio loš meč. Overbooking sveden na minimum, čak nismo vidjeli puno HoT sranja. Tehnički dio meča jako dobar. Sigurno jedan od boljih Evilovih mečeva. Uplitanja na kraju su imala smisla, svidja mi se ova priča samo nisam siguran u kojem ovom smjeru ide ***1/4

Hiromu Takahashi vs. Minoru Suzuki
Koji chop fest... fantastično. 20 minuta samo chopova, Suzuki ludjak, u devetoj sekundi meča počeo krvarit. Volim vidjeti jedan ovakav meč, pošto se razlikuje od ostalih ****1/4

Dobar završetak druge runde, od naredne očekujem bolje mečeve.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidim ljudi govore da je Loa/Shingo najbolji Loin singles meč. Za mene je drugi najbolji nakon onog sa ZSJ-om. A Douki je kriminalno podcijenjen. Jasno mi je zašto ga koriste ko jobbera, al zaslužuje puno bolje od toga.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Kad je bio taj meč, G1 prošle godine?

Doukija mogu malo bolje koristiti u junior diviziji, malo ga podići a ne da bude na dnu divizije.

Šteta što niko ne prati turnir.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la: 22 ožu 2022, 22:11 Kad je bio taj meč, G1 prošle godine?
Jes.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 13 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hiromu/Shingo odliča, Zack/Will još bolji

https://prohrvanje.com/njpw-new-japan-c ... recenzija/
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 13 recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Ajmo Shingoooo
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: NJPW: New Japan Cup 2022 - Dan 13 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Naito/Shingo finale bi bilo svršavanje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Sherpa »

dave

New Japan Cup, Night 11

Owens vs. Takagi: 4.25
EVIL vs. Hiromu: 4


New Japan Cup, Night 12

Cobb vs. Naito: 3.75
CIMA vs. Okada: 3.75

New Japan Cup, Night 13

Hiromu vs. Takagi: 4.5
Ospreay vs. Sabre: 5


Ovim je will došao u top 5 s najviše 5*+ mečeva. Ima ih 19 kao i Omega. Kako je Omega trenutno out, za očekivati je da će upravo will prije u klub 20.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: New Japan Cup 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Jel njega Kenny fakat mrzi, jer mu je konkurencija? Znam da cesto imaju neki beef na twitteru...
slika
Odgovori