Prijedlozi tema za TOP 10 liste

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24579
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Nije se desila nikakva revolucija. WWE se samo pravi da se desila. NXT 2.0 je to najbolje potvrdio. Koliko kvalitetnih žena tamo ima a šampionka im je Mandy Rose samo zato jer je zgodna. Čak se ni ne prave da nije tako. Svako malo je u bikiniju i svi segmenti su joj seksualizovani do bola. I njoj i onim njenim dvjema. Tiffany, ona Lyons. Šta treba više govoriti? Na main rosteru se zbog Ronde moralo više praviti jer Ronda ne bi došla da su bile full Dive ali i to će proći. Isti ljudi vode WWE sad i kad su bile Dive. Kako se onda išta promjenilo?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Žene dobivaju puno više prostora nego ranije,ako ima neka zgodna šampionka ne znači da nije bilo promjene. Neće samo davati titule što ružnijim ženama kako bi ti bio zadovoljan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24579
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Žene dobivaju puno više prostora nego ranije,
Dobijaju ponekad. A ponekad se jasno pokaže. Koliko je ono ukupno trajao Queen's Crown turnir u minutama?
ako ima neka zgodna šampionka ne znači da nije bilo promjene.

Ali mora pokazati da joj to nije jedina kvaliteta i jedino oko čega joj se sve vrti.
Neće samo davati titule što ružnijim ženama kako bi ti bio zadovoljan.
Neće jer WWE ružnije žene ne bi ni zaposlio a i kad bi ih zaposlio ne bi im dao nikakvu priliku.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

1. Svejedno više nego ranije,prije je bilo nezamislivo da maineventaju PPV-e i dobijaju toliko vremena na TV-u. Queen turnir im je nebitan zato je i dobio malo prostora.

2. Ti misliš da je ako je neko zgodan to jedina kvaliteta ali nije uvijek tako.

3. Ima ih.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Rio146 »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 20:55Sve i da nije zaslužila push (a naravno da jeste zato što je odlična)
1. Jel ona po tebi dobra u ringu? Ako da, koji je po tebi njen najbolji meč koji je odradila?

2. Što je značajno napravila za industriju?

3. Koji je njen highlight karijere?
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ak je QC bio nebitan bolje da se nije ni održao. Nitko nije ništa dobio time.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

1. Ima boljih u tom segmentu ali je dobra.
2.Pomjerila granice u promoima. Ubjedljivo najbolja žena sa mikrofonom u WWE-u niko u tome nije bio toliko dobar.
3. Bila je RAW šampionka, Smackdown šampionka,tag team šampionka. Osvajala je MITB i Chamber. Više nego većina žena u WWE-u.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 03 ožu 2022, 21:24 Ak je QC bio nebitan bolje da se nije ni održao. Nitko nije ništa dobio time.
S ovim se mogu složiti.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24579
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Ne vidim gdje je ta Alexina genijalna promo sposobnost. Ako je tako dobra zašto nije spasila Bayley This is Your Life. Lako je biti dobar na micu kad ti writeri pišu promoe gdje poklapaš protivnicu koja ti nema čime odgovoriti. Otprilike tako funkcioniše i Becky Lynch koju ne voliš.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Becky Lynch je loša na mikrofonu i nimalo nije uvjeljiva kad priča za razliku od Alexe koja je tu savršena. I ne ne znači ako imaš dobar materijal da ćeš biti dobar moraš imati to u sebi. Bayley niko ne bi mogao spasiti pa tako ni Alexa ona je ono što joj je zadato uradila savršeno to što je to loše za Bayley je druga stvar.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dobro to je točno. Alexa je probala nešto napraviti s tim segmentom, svoju ulogu je odigrala ali bio je osuđen na propast.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Rio146 »

The A-Lister je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:00 Dobro to je točno. Alexa je probala nešto napraviti s tim segmentom, svoju ulogu je odigrala ali bio je osuđen na propast.
A dobro, ono ni De Niro nebi izvadio. Ne znam, meni ona nikada nije bila nešto posebno. Uvijek sam ju smatrao overpushanom. U ringu nikada nije znala dostaviti, a na micu je bila bolja od većine, ali nikada nije izbacila neki ozbiljan promo. Uvijek je bilo nešto na šemu bratty tinejdžerke.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24579
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Ne znači da ćeš biti dobar ali ti u OGROMNOJ mjeri olakšava stvari. A tu Becky Lynch ostavlja Alexu u prašini. Jer Becky Lynch je godinu i po bila nebitna i u promoima se nije mogla pozivati na bilo kakve uspjehe pa je ipak imala srčane promoe i nije izgubila fanove. Ili pogledaj Bayley. Grozna na micu kao face a kad je postala role model druga priča. Odjednom harizma i sigurnost na micu. Razlika? Materijal.



Najbolji primjer. Alexa minutima raspaljuje po Bayley, ova joj ništa ne može odgovoriti jer nema šta već joj kaže da je umišljena princeza (wow kakav odgovor) i na kraju je prva udari jer nema argumenata da kontrira. Naravno da Alexa ispada sjajna na micu kad joj ovakve stvari pišu. Isto ovo se desilo na Lynch i Morgan nedavno.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Lynch ne zna ni približno iznijeti to kao Alexa. Previše karikira kao da je u krv nije voda počevši od boje glasa pa do gestikulacije i mimike. Alexa izgleda prirodnije i sve joj vjerujem. Heel Bayley nije loša na mikrofonu ali ne može ni prići Alexi iako ima dobar materijal.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24579
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Eto ti voliš Alexu na micu. Daj nam neke njene pamtljive promoe po tebi.

Bayley je pokazala više harizme u sprdnji sa Michael Coleom nego Alexa u dvije godine "I am THEE Goddess of WWE" promoa. Da ne pominjem one cringy segmente gdje je bila na klackalici i to je trebalo biti creepy.
Odgovori