Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Za sve manje promocije
Odgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

slika
Ove godine sam htio krenuti gledati neku novu promociju, i izbor je pao na ovu. CNL je Čileanska promocija, sa sjedištem u Santiagu. (Zato je u indy sekciji, ali ako mislite da se treba prebaciti u Meksiko slobodno prebacite) Ne znam skoro ništa o promociji, osim da im je u toku treća sezona. Zapelo mi je za oko to što su imali promotivni materijal za treću sezonu nešto što mi liči na Luchu Underground. Ako je i 20% toga ja sam zadovoljan. Showovi su im kratki, kvaliteta mečeva upitna, a jedina stvar koju sam primjetio da je veliki propust je to što nema prijevoda. Izgleda da ću morati početi učiti španjolski. Uskoro krećem s gledanjem od prve sezone, pa ću javiti utiske.





Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Sherpa »

Jel kužiš kaj španjolskog? Ja znam prepozanti ponešto kroz sapunice, čak sam mogao poloviti neke stvari kad sam gledao aaa
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Nažalost ne, ali stvarno ću se potruditi da ga naučim. Kao prvo već mi je dugo želja naučiti ga, a ovo će mi biti motivacija za to. Mnogi kažu da nije toliko težak, pa se stvarno nadam da ću uspijeti u tome.
Yes Sir!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Hangman98 »

Rio146 je napisao/la: 02 sij 2022, 01:58 Nažalost ne, ali stvarno ću se potruditi da ga naučim. Kao prvo već mi je dugo želja naučiti ga, a ovo će mi biti motivacija za to. Mnogi kažu da nije toliko težak, pa se stvarno nadam da ću uspijeti u tome.
Ja sam malo pokusao preko ove app, onako ima neke bazicne stvari i dobar princip ucenja. Probaj ima besplatan program i placeni, ja sam sa free isao i prilicno je ok.
Spoiler
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Hangman98 je napisao/la: 02 sij 2022, 02:01
Rio146 je napisao/la: 02 sij 2022, 01:58 Nažalost ne, ali stvarno ću se potruditi da ga naučim. Kao prvo već mi je dugo želja naučiti ga, a ovo će mi biti motivacija za to. Mnogi kažu da nije toliko težak, pa se stvarno nadam da ću uspijeti u tome.
Ja sam malo pokusao preko ove app, onako ima neke bazicne stvari i dobar princip ucenja. Probaj ima besplatan program i placeni, ja sam sa free isao i prilicno je ok.
Spoiler
Hvala ti! Probat ću 😁
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel ovo promocija iz koje je doša onaj lik šta je bia u Cruiserweight Classicu? Mislim da je bia neki čileanac :think:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 02 sij 2022, 11:39 Jel ovo promocija iz koje je doša onaj lik šta je bia u Cruiserweight Classicu? Mislim da je bia neki čileanac :think:
Nisam siguran, al može biti. Znam da kad je WWE imao tour po latinskoj americi, da ih je William Regal otišao skautat.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Provjerih i da, nastupa za njih (i još neke promocije)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Campeonato National de Lucha Libre Temporada #1 Episodio #1

Nakon intra komentatori najavljuju main event između The Chilean Empirea i Sinnera s misterioznim partnerom, a nakon toga prelazimo na prvi meč.

CJC vs Sobre2sis
Nakon početnog polu high speeda, Sobre2sis radi Suicide Dive i to jako dobar. Natrag u ringu smo mogli vidjeti dosta Lucha utjecaja pa nakon dobre kick sekvence CJC pogađa Suplex. Sobre2sis je u međuvremenu pogodio Crossbody na koji je CJC kickoutao, a onda CJC privodi meč kraju nakon Cuttera i Double Underhook Crucifix Facebuster.

The Chilean Empire su imali nekakav heel promo. Inače ova frakcija drži timske titule.

Demian Kross vs Addam Jones
Prilično kratak meč i dosta nesigurna izvedba. Niti jedan niti drugi nisu pokazali nešto više od obični osnovnih poteza a pobjedu odnosi Addam Jones nakon solidnog Sitout Powerbomba.

Najavljen main event za naredni show. Biti će Fatal 4 Way za Campeonato Metropolitano titulu.

Campeona National Femenina de CNL
Alexandra vs Engel

Meč za titulu koju drži Alexandra. Engel kreće dosta agresivno i zauzima početnu prednost, no nakon jednog kicka u leđa Alexandra pokauzje zašto je ona prvakinja i prebacuje momentum na svoju stranu. Engel izlazi iz ringa, a Alexandra radi dosta loš Suicide Dive jer je izgledalo kao da je zapela za uže. Alexandra je dosta bolja u nastavku, ali Engel je tu kickoutala na Alexandrin finisher pa čak i pljuje na nju. Alexandra je bijesna i napada Engel, i dok ju sudac pokušava smiriti Engel ju Eye Pokea te radi DDT. Penje se na kut i nakon jako lijepog Swanton Bomba osvaja titulu.

Campeones Nationales En Equipo de CNL
Sinner & Shocko vs The Chilean Empire (Al Cold & Eddie Vergara) /w Jimbo Jackson

Savršen početak meča. Chilean Empire su pokušali varati, no Sinner i Shocko fantastičnim timskim hrvanjem i high flyingom stvaraju prednost gdje Sinner pogađa Reverseranu i Superkick, a Shocko skače na Al Colda Diving Splashom. Za to vrijeme Eddie prima Suicide Dive od Sinnera. Nakon toga meč počinje propisno, te Eddie i Sinner imaju odličnu high speed sekvencu. The Chilean Empire su dobro uigran tim, što su pokazali u ovome meču. Sinner je u problemu zato što ne može doći do taga, pa prima dobar Superkick i Elbow Drop pa ga Eddie zadržava u kutu heel udarcima. Al Cold nastavlja s heel tehnikama, a onda Sinner uspijeva onesposobiti obojicu jednim potezom pa uspijeva dati hot tag za Shockoa. Shocko čisti ring i pogađa Shooting Star Press, no Al prekida pin. Shocko prima Spinebuster, Scoop Slam i Double Foot Stomp, ali sada Sinner uskače u pomoć. Shocko i Sinner stvaraju prednost nakon greške Chilean Empirea, te pogađaju Moonsaultove. Sudac taman počeo brojati, kad ga je Jimbo izvukao iz ringa. Tu Al i Eddie rade Low Blowove, Powerbombove, pa timski Shatter Machine za obranu titula.

Sveukupno: Zapravo sam jako iznenađen viđenim. Opener i main event su jako dobri bili. Niti jedan indy show se ne bi posramio imati ovakve mečeve. Main event je bio u stilu indy Bucksa. Drugi meč mi je bio nekako nesigurno odrađen, a žene su bile ispodprosječne. Produkcija showa je jako dobra bila, kao i ljudi iza kamere te publika. Komentatori su bili dosta energični iako ih dosta i nisam baš najbolje razumio. (Nažalost nema prijevoda). Uglavnom stekao sam neku sliku kakva bi ova promocija mogla biti. Svakako nastavljam s gledanjem.

Yes Sir!
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Elite »

Rio146 je napisao/la: 02 sij 2022, 01:53
Ja sam odrastao uz latino telenovele (gledam ih i dalje :mrgreen:) tako da mi je španjolski kao drugi maternji jezik :D
Može li link za sve tri sezone?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Blago tebi. Ja sam počeo učit prošlo ljeto španjolski i dok već lagano počinjem shvaćat, naletim na ove čileance za koje inače kažu da imaju najrazličitiji španjolski od svih latino država, plus ovi pričaju kao da su navijeni. Sad im je već 4. sezona u toku. Imaš sve na njihovom YT kanalu.

T2E1


T3E1


T4E1


U mom prošlom postu imaš prvu epizodu prve sezone, to je ovo što sam recenzirao. Ako uhvatiš vremena pogledaj main event. Jako dobar tag meč. Nešto je spominjano u vezi nekakvog turnira u drugom meču, pa ako ti se da da mi prevedeš. :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Elite »

Tačno je to za Čileance. Trenutno pratim jednu čileansku sapunicu i dosta je teško razumeti njihov dijalekt. Hvala u svakom slučaju. Baciću pogled kad god imam vremena.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Campeonato Nacional de Lucha Libre (CNL)

Post Postao/la Rio146 »

Campeonato National de Lucha Libre Temporada #1 Episodio #2

Najava za večerašnji main event. Biti će fatal 4 way za Metropolitano titulu.

Mascarita Fugaz vs Pashenko
Nije ovo bilo pretjerano dobro, prvenstveno što je Mascarita za dvije glave niži i 30kg lakši, pa je dosta poteza izgledalo neuvjerljivo. Mascarita je "fan favorite", ali Pashenko je imao dosta traljave ofenzive. Imao je dva dobra Powerbomba, ali gubi na Canadian Destroyeru.

Promo u u redu GM-a, gdje saznajemo da se main eventu pridružuje Sobre2sis te postaje 5 way meč.

Sirc vs Bundy
Bundy napada Sirca prije početka meča. Oba su glomazna i mogli smo očekivati neki Powerhouse meč, no Bundy iza toga pogađa Chokeslam i Piledriver, te uzima pin. Vrlo kratko, i dominantno.

Tyra Fly vs Nikki
Ova Tyra se fura na Dragon Ball Z. Uglavnom jako dobar mat i chain wrestling na početku. Nakon izmjene pinova Nikki je pogodila Facebuster, no uskoro je uslijedila izmjena chopova. Tyra ima corner spot koji je botchala, a zatim i promašila Moonsault. Nikki iskorištava situaciju te s Flatlinerom odnosi pobjedu.

Backstage promo u kojem Alessandro prilazi Rocketu i pruža mu ruku, a nakon toga ga napada.

Campeonato Metropolitano de CNL
Francis vs Sobre2sis vs Pedro Pablo vs Alessandro vs Rocket

Odmah po ulasku u ring Rocket radi Dropkick na Alessandru i izbacuje ga iz ringa. Alessandro se riješava Rocketa, te po povratku u ring baca Sobre2sisa zajedno s na Francisom na Pedro Pabla i Rocketa koji su bili pokraj ringa. Rocket i Alessandro čiste ring te na kraju imaju staredown koji su prekinuli Francis i Sobre2sis. Nakon što je Sobre2sis pogodio Reverseranu nad Rocketom, svaki od hrvača je imao po jedan jači potez tako da su svi na podu. Ponovno momci pogađaju po jedan potez sve dok Rocket nije skočio Planchom na Pabla i Alessandra. U ringu ostaju Sobre2sis i Francis, i dok je prvi put Sobre2sis spriječio GTS, iz druge Francis pogađa te tako brani titulu.

Sveukupno: Osim main eventa, ova epizoda i nije nam donijela neki izvrstan wrestling. Sobre2sis mi je za sada jedan od dražih ovdje.

Yes Sir!
slika
Odgovori