Meč tjedna

Za sve druge wrestling stvari

Idući postavlja

Anketa je završila: 06 lip 2022, 19:51.

A lister
2
29%
ETS
5
71%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Meni je ipak mrvicu bolji meč, ali i dalje to nisko za njihove standarde.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Hardyz vs Young Bucks
Odličan meč je ovo bio. Krenulo je Nickovim podjeabavanjem Hardya koji se udružuju da ga nadvladaju no tu je jako loš camera cut i onda vidimo Jeffa kako ruši Nicka Lariatom sa aprona. Nakon toga imamo okršaj Mattova gdje Hardy roka Jacksona Lariatima a zatim se Hardyi bacaju Flipovima te Jeff pokazuje svoj Diving Splash. Bucksi se probaju vratiti ali Matt Hardy radi Crucifix Bomb. Ipak Bucksi uspjevaju odraditi svoju Headscissors - Superkick kombinaciju nad Jeffom a Nick onda skače Flipom sa aprona preko top ropea. Ipak Jeff radi lijep Whisper in the Wind te ubacuje brata koji razvaljuje protivnike Gutwrench Suplexima ali Nick ga zaustavlja jakim Superkickom. Nick takođe osujećuje Jeffov pokušaj Springboarda Superkickom te skače krasnim Tope Con Hilom. Slijedi dominacija Bucksa nad Mattom sve dok Hardy je pogodi imenjaka Side Effectom no Nick vuče Jeffa sa aprona te je Matt idalje u opasnosti i tu vidimo Moonsault - Splash kombinaciju Bucksa.

Ipak Matt ubacuje Jeffa koji uspjeva pogoditi Twist of Fate ali Nick diže koljena na Swanton Bomb i blokira taj potez. Bucksi onda prikazuju svoju Backstabber - Swanton Bomb kombinaciju. Bucksi se uspjevaju vratiti serijom Knee Strikeova i Superkickova ali i Hardyi imaju odgovor u vidu Moonsaulta i Swantnon Bomba ali Nick Jackson izvlači sudiju te se Jeff zalijeće na njega Suicide Diveom. U nastavku vidimo Mattov Side Effect na apronu ali ipak Bucksi rade sljedeći potencijalno odlučujući potez u vidu Indietakera ali ovaj put Jeff izvlači sudiu a Owens presmješno sada bijesni zbog toga. Nick onda radi divnu Slingshot X Factor u Swinging DDT kombinaciju kojom eliminiše oba Hardya no ipak na kraju Jeffov Swanton Bomb presuđuje meč. Jako dobro.
9,5/10
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Markovic619 »

Ace Austin vs Kris Statlander
Ovo sam odgledao prije desetak dana. Jako dobar mec. Kris je super, AEW je treba vise pushati.

Kenny Omega vs. Haruka
Ovo je bilo jako zabavno. Super kratki mec. Mogu misliti kakav je hejt navukao na sebe Omega. A-Lister nije razocarao izborom meca, ponovo :D

Young Bucks vs. Hardy Boyz
Joj pozlilo mi od ove kvalitete videa, camera work uzasan. Mec je bio jako dobar. Krenulo je slabo, na pocetku je bilo dosadnih dijelova. Kako se mec blizio kraju, bilo je sve bolje i bolje.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17432
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meč 18 - Hardy Boys vs Young Bucks

Izuzev zadnjih jako zabavnih 5-6 minuta i super kickova sa sredine meča ne previše zanimljiv meč. Highlight je Owens kao komentator, bio je sjajan. Više sam slušao njega nego pratio meč. Na kraju pobjeda Hardyja nakon swanton bomba. Camera work mi nije smetao do mjere da je meč bio negledljiv.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Ajd nek netko plx složi listu tko je pogledao pa stavim novu anketu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Rio

Eumaus

Ja

Markovic

A Lister
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Hangman98 »

Dragon Lee vs Will Ospreay

Atletski showcase prepun high spotova i poteza koji oduzimaju dah, nesto sto mozes reci za vecinu Willovih meceva. Izrazito jak tempo od pocetka do kraja, na pola se pitas odakle im vise snaga i izdrzljivost za ovo ludilo. Izdvojicu Willov 450 splash na ring side-u i suicidu od strane Lee u nesto ranijoj fazi meca. Dobar zavrsetak sa underhook neckbreakerom, uzivao sam gledajuci.

Konosuke Takeshita vs Daisuke Sasaki

Jako dobar mec, Dub definitivno treba da iskoristi potencijal koji Taheshita ima u sebi. Ako imam sta zamjeriti to je segment sa sudijom, jako nerealisticno uradjeno da cak pomalo i vrijedja inteligenciju. Sekvenca sa lariatom i germanima te transformacija iz powerbomba u ranu mi je bila highlight meca. Ocekivan zavrsetak obzirom na uloge u mecu.

Bull Nakano vs Aja Kong

Nije mi nekako leglo ovo, pogotovo ovi vizuali sa makazama i pretjeranom kolicinom krvi. Stipulacije je na trenutke, cinilo se, bila besmislena, a generalno mi se ne svidja taj nacin pobjede izlaska iz kaveza, pomalo mi gubi smisao sama stipulacija. Young lioni su odradili dobar posao, ali nekako ukupan utisak o samom mecu mi nije bas za tako visoku ocjenu. Bilo je i nelogicnih spotova poput onog vezivanja za konopac i instat oslobadjanja, dok mi je leg drop sa vrha kaveza highlight meca. Moguce da nisam u mood-u za ovakvu vrstu meca, trenutno, pa mi nije nikako sjelo.

Hardyz vs Young Bucks

Uzasan camera work mi je degradirao sve sto se dogadja u ringu i mozak mi ide na autopilot. Spotfest, nesto se ces tesko izbjeci kada su YB mecevi u pitanju. One transformacije iz jednog u drugi big move poput moonsault-splash, slingshot-ddt su bile cool za vidjeti, ali opet uzasan camera work ti i to degradira maksimalno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

3 glasa jedan dan,
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

markovicu postavljaj idući
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Markovic619 »

22. Mec

Mec: Konosuke Takeshita vs. Yoshihiko (Last Man Standing)
Event: DDT Wrestle Peter Pan - Tag 1
Datum: 06.06.2020.

2020. godina je bila godina cinematic matcheva. Evo jedan takav. Konosuke Takeshita protiv Yoshihiko. Takeshita se bori protiv lutke.

Part 4. Prebacite na 25:00, tad mec pocinje.

https://wrestlingnetwork.in/watch-ddt-w ... 020-day-1/
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17432
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ja sam imao u planu staviti Ibushi vs Yoshihiko at some point al čini mi se da ste to većina vas vidjeli pa nisam.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Opet niko nije pogledao. Ja sigurno ne stižem a izgleda da je tako i sa ostalima. Ima li smisla nastavljati?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Markovic619 »

15 minuta traje...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jbt krenia radit totalno zaboravia na ovo :lol: Pogledam sad kroz nekih uru dvi :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne rade linkovi koje si stavia, il bar meni ne rade. Srića ima na bilibili
https://www.bilibili.com/video/BV1pT4y1 ... .all.click

Yoshihiko vs Takeshita
Nisam očekivao da će biti cinematični meč :lol: Love it or hate it, meni je odlično jer obožavam DDT-evski humor. Struktura u početku ko da je obični meč. Prvo Yoshihiko napada iz zasjede (dok je Takeshita na mobitelu), onda blago "ispipavanje" (dok je Yoshihiko na stablu), izmjene full nelsona, pokušaji germana, kontre Yoshihika. I ond ide neki teži trip i "meč" se pretvara u jeftini horor film. Barem dok Yoshihiko ne ulovi Takeshitu u figure 4. Vraćamo se u horor film di Takeshita bježi u nekakvu kotlovnicu, onda opet "meč." I u završni stretch ulazimo u borbu oko upaljača dok su obojica natopljeni benzinom, a noć se pretvara u zoru. Takeshita kao pravi akcijski heroj vraća oko koje mu je Yoshihiko izvadia i baca upaljač na Yoshihika koji nestaje u eksploziji :lol: :lol: :lol: :lol: 10/10 hvala na ovome
slika
Odgovori