Meč tjedna

Za sve druge wrestling stvari

Idući postavlja

Anketa je završila: 06 lip 2022, 19:51.

A lister
2
29%
ETS
5
71%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Moguće da je slab interes za meč, relativno je recentno s velikog showa. Ako dođe do toga da moram pogledat da se ne ugasi projekt napravit ću to, al gledat priko one stvari mi pari manje u duhu projekta nego da pogleda meč koga zanima, makar i taj broj bia mali.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Jasno, no možemo malo na širu sliku. očekivao sam malo veći odaziv na projek. Realno se čudim što je ovoliko dugo izdržao, ja sam očekivao pet ili šest tjedana maksimalno, deset je bila premija s kojom sam bio i više nego zadovoljan.

Baš me taj nedostatak interesa ubija. I jasno, i ja kasnim s gledanjem. Tako da i sam snosim dio krivice. Samo, na kraju krajeva, čak i ako ne odgledam i dalje me čeka editirati prvi post, koliko je tko odgledao, editirati drugi da postoji lijepa baza i na kraju updejtati ikonice. I sve to zapravo ne oduzme puno vremena, ali se odradi.

Pa ako imam osjećaj da to uzalud radim, prilično je jasno da budućnost nije najbolja.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Možda je najprije ono što Eumaus kaže. Većina ovog foruma gleda NJPW a pogotovo velike showove a to je bilo tako i 2019. samo u još većoj mjeri. Tako da pretpostavljam da su mnogi već pogledali.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Moguće da i do toga. Al mislim da se jasno vidi koliko se manje gleda sada kada je došlo lijepo vrijeme. I da se pad vidi.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Idem pogledat zadnji meč i pogledam krivi 💀

Meč 15 - Bull Nakano vs Aja Kong

Meč počeo bezveze, dosadna izmjena udaraca u ringu. Postalo je zanimljivo kad su počele koristiti oružje. Napadaju jedna drugu nunčakama i šipkama. Ovo sa škarama neću komentirati, odvratno. Malo što se meni zgadi al mislio sam da ću morati ugasiti meč nakon toga. Užad i lance dobro koristili, svidjele su mi se vanjske interferencije u meč. Leg drop sa vrha kaveza će uvijek bit impresivan jer jebeno boli. Dobar meč ali nikako ****¾.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meč 16 - Will Ospreay vs Dragon Lee

Odličan meč. Dosta highflying akcije i ludih spotova što se moglo očekivati od juniora. Bilo je i submission poteza te stiff udaraca, tako da nije totalni spotfest meč. Highlight meča su Leejev dive na Ospreaya koji je na ogradi i Ospreayevo ostajanje na nogama nakon hurricanranne. Nearfallovi su bili odlični, a komentatori genijalni. Ospreay je odlično sellao.

Btw ja nisam dosad ovaj meč vidio, sa showa sam gledao samo main event. Ovo je baš super bilo, ne bih se žalio da je malo duže trajalo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Neka A Lister onda stavi sljedeći.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Odmah sad?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

ne

za vikend

ići svaka dva tjedna je isto opcija ako ljudi ne mogu uloviti vremena unutar tjedan dana. pa možemo i tako probati
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dobro, meč je spreman, čekamo vikend :D
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Markovic619 »

1. Meč - Brendon Kirk vs. Psycho Clown
Odlično. Nije moglo bolje od ovog. Volio bih da sam tamo, medju ljudima koji stoje kraj ringa po onakvoj kiši, vjerovatno bih uletio ko onaj random lik, samo da prodjem kroz ring :lol: čak smo vidjeli i dosta dobrog wrestlinga u ringu-bazenu, završnica odlična.

Meč Arise i Tam ne mogu pronaći, ako neko ima link nek postavi.

3. Meč - Austin Aries vs. Samoa Joe
Jako dobar meč, što ne čudi za X-Division. Sprint, možda je trebalo trajati malo duže. Taz je odličan komentator.

4. Meč - Diamond Dallas Page vs. Goldberg
Ko bi rekao da je Goldberg nekad imao dobar meč. Odlična psihologija. DDP je od prvog trenutka prikazan kao neko ko nije fizički na nivou Goldberga i da za svaki njegov potez Goldberg ima kontru. Dobar selling Goldberga. Imao je i DDP dobrih momenata, Lariat sa top ropea i Diamond Cutter. Na kraju Goldberg pogadja Jackhammer i dobija. Jako dobar meč, ako uzmemo u obzir da je Goldberg u meču možemo reći za ovaj meč i da je odličan.

5. Meč - Becky Lynch vs. Sasha Banks
Becky kad je bila zanimljiva i Sasha kad je bila bitna. Čudna vremena. Jako dobar meč. Promo package prije početka meča odličan, čini se kao zanimljiv feud. Meč je bio vrlo dobar ali mislim da su imali i boljih.

6. Meč - Invisible Man vs. Invisible Stan
Ovo je bilo genijalno. GENIJALNO. Ne znam kako dosad nisam odgledao ovaj meč. Sudija se toliko uživio u ulogu, mislim da mu je žao što nije duže trajalo. Sudije, komentatori, publika, kamermani, svi su odigrali svoje uloge fantastično. "Spotovi" odlični, pogotovo skok sa balkona i spot sa stolom. Psihologija 10/10, Storytelling 498/10 ********

8. Meč - Kane vs. Rey Mysterio
Nije bilo loše. Dosadno na trenutke. Snaga protiv brzine. Rey je preko svoje agilnosti uspio na trenutke parirati Kaneu. Dobar chokeslam za kraj. Pojavljivanje Takera je bio kul momenat.

6/20
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ovo je bilo genijalno. GENIJALNO. Ne znam kako dosad nisam odgledao ovaj meč. Sudija se toliko uživio u ulogu, mislim da mu je žao što nije duže trajalo. Sudije, komentatori, publika, kamermani, svi su odigrali svoje uloge fantastično. "Spotovi" odlični, pogotovo skok sa balkona i spot sa stolom. Psihologija 10/10, Storytelling 498/10 ********
Znam ja šta valja :mrgreen:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mogu sad staviti meč?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

da
slika
Odgovori