Meč tjedna

Za sve druge wrestling stvari

Idući postavlja

Anketa je završila: 06 lip 2022, 19:51.

A lister
2
29%
ETS
5
71%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Novi projekt na forumu. Fokusira se na gledanju jednog meča u periodu od tjedan dana.

Meč će se birati za vikend i idućih tjedan dana će biti razgovori o tome. Zapravo možete o njemu razgovarati i dulje (o tome malo kasnije) no tih prvih dana je osnovna ideja. Prvi meč ću birati ja, idući meč će birati netko iz zajednice i to demokracijom. Izabrat ćemo osobu koja bira iduća. Uz jednu veliku napomenu - nećemo znati što će ta osoba izabrati. Drugim riječima, niti u jednom trenu neće biti glasanje za meč. Ne želim da to bude poanta. Poanta je da odgledate nešto što inače ne bi.

Koji mečevi su dozvoljeni? Apsolutno svi. Želite li postaviti skvoš od 10 skundi možete. Kao i epski klasik od preko sat vremena. Može biti meč bilo kojeg tipa, muški, ženski, intergender, koja god stipulacija. Meč iz moje lokalne wrestling promocije koji je postavljen online? može i ti. Sve je dozvoljeno. Ako ste vi ti koji postavljaju meč, probajte napisati barem jednu rečenicu u kojoj ga predstavljate, može i više. I probajte postaviti link za kompletan meč. ako je taj meč dio eventa, recite u koliko na videu počinje taj meč.

Ali bit će nekih pravila oko izbora meča. Ne želim da ovo postane spamanje klasičnih wwe mečeva. Zato će biti nešto čega se morate pridržavati. Meč kojeg postavite ne smije biti iz iste godine niti iz iste promocije kao prethodna dva meča. Drugim riječima, neka promocija se može pojaviti najviše samo jednom u tri tjedna. Wrestlinga ima puno, potrudit se malo. Ideja je u raznolikosti.

Sudjelovnje u ovome će donijeti ikonicu u profil. Kako bi je ostvarili morate odgledati 80% do sada postavljenih mečeva (zato će prva ikona početi od petog tjedna). Ikona se gubi kada padnete ispod 80%. Da bi se tretriali kao da ste odgledali meč morate napisati nešto malo o njemu. Ako se ovom pridružite kasnije neće se računati od trena kada ste se pridružili nego od početka projekta - drugim riječima, ako zakasnite, pregledajte sve ono što je već prije pregledano. Popis toga ćete vidjeti u idućeom postu.

Hangman98 - 17
KOMANIA - 2
lemonzoo - 2
Rio146 - 18
Eumaus The Swineherd - 17
mone - 1
maki - 16
azo - 13
Sherpa - 17
ante - 9
The A-Lister 14
maridisu98 - 7
alenb - 16
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Evo ga. Molim vas pročitajte pravila i prokomentirajte da još što modificiramo prije nego krenemo, nešto kasnije ću postaviti prvi meč.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3026
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la lemonzoo »

Sviđa mi se ideja, sudjelujem. Sviđa mi se i to za glasanje jer tu uvijek budu izglasani jedni te isti pravci koje svi prate. Bolje da bude iznenađenje.
Uvijek u pravu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17446
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Odličan koncept i ne treba mijenjati gore postavljena pravila. Ja sam in.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la TheViper »

Zar nemamo sličnu temu :think:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Imamo temu za mečeve, ali ne za ovako nešto
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la mone »

Nadam se da će vrijeme dozvoliti da sudjelujem!
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

1. tjedan

AAA / indy show
17.07.2021.
Brandon Kirk vs Psycho Clown
Pošto je ovo period kada govorimo o meksičkoj i japanskoj sceni, odlučio sam se i ovdje razmišljati tim putem. Isto tako je ovo primjer meča kakvih će ovdje biti - meč koji nije niti velik značajem, niti je jedan od najboljih svih vremena. Običan meč koji pokazuje kako se hrvači mogu prilagoditi situaciji. Video je skrpan i od snimaka koje su fanovi snimili zato što je kiša sjebala ekipua koja je trebala snimati meč. i da, bio sam ga već jednom stavljao, no mislim da ga nitko nije pogledao. Sada hoćete :mrgreen:

slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3026
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la lemonzoo »

Iz nekog se razloga pretvori u negativ kad upalim full screen.
Uvijek u pravu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Hangman98 »

lemonzoo je napisao/la: 27 stu 2021, 21:12 Iz nekog se razloga pretvori u negativ kad upalim full screen.
Iskljuci dark temu
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Hangman98 »

Ovo je za sladokusce. Prejaka scena prilikom predstavljanja hrvaca, Psycho radi kolut naprijed, ustaje, podize ruke i u tom trenutku se cuje udar groma. Da je planirao ne bi bolji tajming potrefio. Kad je poceo pljusak sagledase se obojica u fazonu 'koji ku*ac nam ovo treba i sta radimo od svojih zivota'. Respekt sto su nastavili, against all odds. Divno od sudije sto je sklonio konfete da se hrvaci ne oklizaju, iako vec hrvaju u jebenom bazenu. Svaki bump izgleda zesce na vodi. Zamisljam Dolph Zigglera kako seluje monkey flip ovdje... se's. Prelijepo je izgledao onaj powerslam Psycho-a dok publika skandira njegovo ime sa meksickim akcentom tako da mi vise zvuci kao da skandiraju ime mog' komsije "Zajko! Zajko! Zajko!" U pola frke ulijece fan u ring sa kantom, sreca pa nije bio Seth Rollins u mecu vjerovatno bi dobio po maci. Na kraju respekt za top rope finish jer su konopci bili pa malo je reci mokri. Mec na nivou backyard wrestlinga tako da je ova oluja spasila sve i ucinila ovu pricicu zanimljivom.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la KOMANIA »

Nije bio dugačak meč, ali može se reći da je zabavan. Lepo je pogledati nešto novo, a u ovih 10-ak minuta su na ovoj kiši napravili zabavu za publiku. Odmah mi je na početku bilo fora kako Clown zeza sudiju sa jaknom, kao da je bik, a kasnije je tokom meča sudija dobio i male batine. :lol:
Bilo je tu svega, od udaraca sa kantama i stolicama, ali i do nekih ozbiljnijih wrestling poteza u drugoj polovini meča: Kirkov piledriver i DDT sa konopca, te Clownov powerslam i finish (neki moonsault). Ništa specijalno, ali je bilo sasvim ok. Teško je ovo oceniti ali nema ni potrebe. :)
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3026
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la lemonzoo »

Čak smo vidjeli DDT.
Oni prvi potezi bili su malo traljavi. Kasnije su uhvatili ritam i bilo je ekstra. Šteta što nije sve snimljeno.
Dopada mi se klaunov finisher.
Hangman98 je napisao/la: 27 stu 2021, 21:17
Iskljuci dark temu
Fala.
Uvijek u pravu.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12248
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Jako mi se sviđa meč. Ne zbog poteza, nego nečeg novog do sada meni neviđenog u wrestlingu. Kiše. Predobro su se prilagodili, i jako mi se svidio Psychov Lariat, a ovaj pada u lokvu vode. Prejak efekat. Kao iz nekog filma. Svaka čast publici što ga je snimila. Ne znam od kada je ovaj meč iako je uploadan na YT ove godine, al moram priznati da mi je Psycho Clown još više porastao u očima jer se borio na nekom random Backyard showu, pred 30 ljudi u nemogućim uvjetima. Respekt!

A sudac slidea u ring ko Sol Cambell :D

Yes Sir!
slika
Odgovori