Meč tjedna

Za sve druge wrestling stvari

Idući postavlja

Anketa je završila: 06 lip 2022, 19:51.

A lister
2
29%
ETS
5
71%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17443
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kraj jest bio dobar. Smiješ pogledati i prijašnje mečeve, u slučaju da ne znaš... Imaš ih na prvoj stranici.

Ionako nam fali ljudi u projektu trenutno :)
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Elite »

The A-Lister je napisao/la: 25 lip 2022, 18:48 Kraj jest bio dobar. Smiješ pogledati i prijašnje mečeve, u slučaju da ne znaš... Imaš ih na prvoj stranici.

Ionako nam fali ljudi u projektu trenutno :)
Ako naletim na nešto inspirativno, napisaću osvrt :)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17443
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne trebaš neki veliki osvrt na meč. Napiši neku kraću recenziju za svaki meč koji pogledaš svidio ti se ili ne. Skupit ćeš i ikonicu ako ih pogledaš 80%. Ja ti preporučam mečeve koje sam osobno odabrao, Invisible Man vs Invisible Stan, El Torito vs Hornswoggle i Omega vs Haruka :mrgreen:
Zadnja izmjena: The A-Lister (B.L.), dana/u 25 lip 2022, 19:13, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57908
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

poanta bi bila da odgledaš što više, kao doticaj sa stvarima koje do sada nisi gledao

a ja bih se mogao potruditi i updejtati temu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Maki »

Gasi li se ovaj projekat?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57908
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Probat ćemo ponovo nakon ljeta, aktivnost je manja atm
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Meč tjedna

Post Postao/la Rio146 »

Konosuke Takeshita vs Yoshihiko

Prvi put sam gledao Yoshihika protiv Ibushia, tako da je ovo drugi put da ga gledam. Cinematic meč. Yoshihiko ga napada u mraku i slijedi gušenje na podu. Pa nakon par Konsoukeovih strikeova, izmjena u pozicijama za Full Nelson i German Suplex kojeg na kraju Konosuke i pogađa. Yoshihiko pogađa DDT i izmiče se dva puta na Lariat. Takeshita bježi međutim Yoshihiko ga sustiže. Opet par udaraca, a onda Yoshihiko ga stavlja u Figure Four :lol: Takeshita se ponovno izvlači i opet ide u bijeg. Ulazi u neku zgradu i penje se na krov neke terase, pa kada se Yoshihiko popeo, Takeshita je skočio na njega. Hvata ga u Boston Crab, pa ga diže i baca s terase. I kada je pomislio da je gotovo Yoshihiko sav krvav ga hvata u Rare Naked Choke. Jedan drugog polijevaju benzinom, međutim ne uspijevaju se zapaliti. Yoshihko vadi oko Takeshiti, a ovaj uzima oko i vraća ga u lubanju :lol: Za kraj još jedna razmjena udaraca i Yoshihiko pogađa Canadian Destroyer. Yoshihiko ustaje uzima upaljač, ali Konosuke mu ga otima i baca ga na Yoshihika. Već se razdanilo.

Teški comedy horor. Bilo je jako smiješno. Pogotovo Figure Four Yoshihika, ili kad ga je Takeshita bacio sa zgrade, a ovaj se ekspresno vratio iza njega sav krvav i uhvatio ga u Rare Naked Choke, pa mu izvadio oko. Uglavnom zabavan meč.

Wild Pegasus vs The Great Sasuke

Lijep početak s jako kratkim chain wrestlingom. Nakon par poteza Benoit izlazi iz ringa, ali samo kako bi napravio kratku pauzu. Po povratku dobivamo mat akcije. Lijep Bow and Arrow Sasukea. Kratka high speed sekvenca koja završava Benoitovim German Suplexom. Dva Heel Kicka i Leg Drop Sasukea usporavaju tempo, pa se borba ponovno seli u parter. Kasnije Benoit baca Sasukea na užad a onda radi Diving Forearm na apron i obojica padaju pored ringa. Vraćaju se u ring a Benoit radi Full Nelson Suplex iz kojeg Sasuke kickouta. Benoit ide jako ofenzivno pa radi Diving Headbutt, Powerbomb, Body Slam, Sharpshooter pa čak i Makijev najdraži Tilt a whirl Backbreaker. I taman kad sam pomislio da je Sasuke uspio napraviti lagani comeback, prima fenomenalan German Suplex. Doslovno dva poteza kasnije i Benoit je pored ringa a Sasuke radi Planhcu. Natrag u ringu Sasuke radi svoj German Suplex pa običan Suplex. Sasuke dolazi na apron i preko užadi radi Suplex na ringside. Jebeno je ovo izgledalo. Sasuke se vraća u ring i s kuta skače Missile Dropkick na ringside. Sasuke u nastavku bolji, i čak se popeo na kut međutim Chris Benoit ga prati i uspijeva pogoditi Gut Wrench Suplex i tako privest meč kraju.

Jako dobar meč. Meni osobno nije 5 zvjezdica, ali razumijem zašto je dobio toliko. Žao mi je što nisam gledao više mečeva od ove dvojice, ali valjda će biti prilike. Dobro su izgledali onaj Suplex na ringside i Missile Dropkick Sasukea. Sve u svemu dobar meč.
Yes Sir!
slika
Odgovori