Day One

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 09 sij 2022, 12:44.

1
0
Nema glasova.
2
2
20%
3
4
40%
4
4
40%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 10

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maki »

Pa zamislite da je postojala samo jedna world titula kad je ono Brock držao 500 dana. Ovako je makar postojao SmackDown sa svojom titulom.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Onda ju Brock ne bi držao 500 dana. Znalo se da će Roman skinut, samo je bilo pitanje vremena kad.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la AleksaVP »

Ja se slažem sa ovim, iako je očajno bukirano ipak sam za brand split. Ovako bi Brock ili neko silovao jednu titulu i dobijali bi još više rematcheva na SD.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 03 sij 2022, 15:27 Onda ju Brock ne bi držao 500 dana. Znalo se da će Roman skinut, samo je bilo pitanje vremena kad.
Da, bi. WWEu nije bilo žao žrtvovati flagship brand zarad tog jednog feuda tako da ne vidim zašto misliš da ne bi žrtvovali i cijelu kompaniju da nisu imali brand split. Brock je i prije splita bio šampion od SummerSlama do Manie što isto tako nije kratak period.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nije kratak period, al velika je razlika između 8 i 16 mjeseci. Nije takva rijetkost da reign traje 8 mjeseci. 16 mjeseci reigna nije tako često viđeno, iako u zadnje vrijeme WWE forsira jako duge reignove.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Day One

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 03 sij 2022, 15:22 Pa zamislite da je postojala samo jedna world titula kad je ono Brock držao 500 dana. Ovako je makar postojao SmackDown sa svojom titulom.
Pa i postojala je. Samo ona koju je brock držao. Ovo je pžbio privremeni prop
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maki »

Istina je da nisu bile jednake ali je WWE titula ipak imala prestiž čak i kao titula B showa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Day One

Post Postao/la Sherpa »

Ako nisu jednake onda obje nisu world titule. Pošto je jedna očigledno važnija i na važnijoj osobi
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la HunterDX »

Ma svaki show bi trebao imati svoj PPV, dok bi na Big 4 mogli raditi zajedno, ali da se kombinuje kada su glavne borbe u pitanju.
Ovako jedna titula uvek ima važnije programe, jedan pravi šampion, drugi samo na papiru, tako jedna titula gubi vrednost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la: 03 sij 2022, 16:42 Ma svaki show bi trebao imati svoj PPV, dok bi na Big 4 mogli raditi zajedno, ali da se kombinuje kada su glavne borbe u pitanju.
Ovako jedna titula uvek ima važnije programe, jedan pravi šampion, drugi samo na papiru, tako jedna titula gubi vrednost.
Ovo. Ako postoje brand PPVi svaka world titula bi maineventala svoj showove.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la AleksaVP »

Ne bukuju dobro i sa odvojenim ppv su bili u minusu, slabo su rasprodavali arene i vratili su se na isto.. Ali onda dodje joint ppv i ponovo favorizuju jedan brend i ponovo dodje na isto.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maki »

Bez odvojenih PPVa brand split ne može opstati.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la AlenB »

Pa to su imali na početku tamo 2016. i suoer je funkcioniralo. SmackDown je redao fantastične PPVove. I to da samo s jednim brandom moraju složiti čitav card za jedan PPV ih je tjeralo da rade solidne feudove. Ali onda su valjda postali prelijeni da to tako rade pa sunse vratili natrag na dual branded PPVove. I sumnjam da će se vratiti natrag na staro. Puno su bliže tome da se ukije potpuno brand split nego da se to postroži
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la Maridius98 »

Ako ukinu brand split, vratiće se na staro tj. isti mečevi i isti program i na Raw-u i na SD-u. Mislim da to nikome ne ide u prilog. Jedna titula je svakako jača, ali to je stvar booking-a. Zamislite sada da ne postoji brand split i da je Roman šampion. Niko ne bi mogao da mu priđe i vrlo brzo bi program postano monoton.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Day One

Post Postao/la AleksaVP »

Trebaju samo ponovo početi bukati oba brenda jako i imaće materijala za oba brenda da imaju svoje ppv. Treba neko da ih predje po ratingsima(AEWu malo nedostaje) da bi se opametili ovako mrka kapa.
Odgovori