5 godina ProHrvanje foruma

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Evo ga. Stigli smo i do pola desetljeća. 5 godina od kada je forum nastao.

Kao i svake godine smo pripremili nešta. Ove godine ćemo to proslaviti malo drugačije. Ove godine neće biti boja korisničkog imena. Znam da ste to voljeli, ali je to bilo dosta posla i problematike pa ove godine idemo sa novim sistemom kojeg imamo. Ove godine možete dobiti flair ikonocu za to što ste sudjelovali u proslavi 5 godina. Ikonicu već možete vidjeti kod mene, jer eto, admin sam pa sam si je postavio, pokazno, ali zato što ću ionako završiti traženo.

Znači, da bi dobili ikonicu morate skupiti za vrijeme 'svetkovine' 50 postova (10 za svaku godinu postojanja). Pošto kod nas to traje od danas pa do 7.1. ne bi smio biti problem skupiti. To je maltene jedan post po danu, tako da čak i nije spam. No ima nekih sitnih pravila - pola od tih 50 mora biti u wrestling temama. Ovo je ipak wrestling forum. Drugo pravilo je - kada to skupite morate mi se javiti privatnom porukom. Ja neću sam paziti da vam to aktiviram. Vama je takvo što sitnica napraviti, meni je to pratiti puno posla.

Kako bi vam olakšali skupiti te postove, kao i lani imat ćemo dane razgovora o promocijama. Ideja je da u tim danima ponovo potaknemo razgovore o bilo čemu vezano uz tu temu, to ne znači da u ostalom periodu o tome ne možete razgovarati, dapače, no ovo je više da se potakne. Ispod vam se nalazi raspored po datumima. On je određen uz to kada koja kompanija ima neki važniji show u tom periodu, pa da se proba uskladiti s tim.
  • 25.11. - Japan i Meksiko
  • 04.12. - Indy
  • 12.12. - Impact
  • 19.12. - AEW
  • 26.12. - WWE
  • 02.01. - NJPW
Ima još jedna stvar koju ću najaviti, za nju sam si rezervirao idući post, javit ću kada ga updejtam. naprosto nisam stigao do kraja sve postaviti i definirati to što sam smislio.

Sretnih 5 godina
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Ikone su postale sastavni dio foruma pa je red da i njih iskoristimo. Već sam najavio da će biti nekih novih - pa eto da stavimo neke nove i kako ih dobiti. Isto tako, ako vi imate neku konkretnu ideju za neku - predložiti.

Ikona za pozivanje novog člana / povratak člana kojeg dugo nije bilo

Ako dovedete nekoga novoga, ili vratite člana koji se nije niti jednom oglasio u zadnjih godinu dana. Ikonu ćete dobiti kada ta osoba skupi 100 postova. Znači nije ideja da dovedete samo da bi doveli, nego je ovo nagrada da ako dođe netko i postane član zajednice, barem sporadični. Zato i je ovaj limit na broj postova.

Ikona za recenzije

Ova ikona nije retroaktivna. Nego stupa na snagu od danas, prije smo imali reputaciju kojom smo nagrađivali kvalitetne recenzije, danas to više nemamo pa treba neki novi sistem. Kada napišete recenziju nekog meča ili showa dobit ćete bod za nju, skupite dovoljno bodova i dobit ćete ikonu. I te ikone će biti u više stupnjevanja i na više načina. Bit će ikone za pojedine kompanije - skupite X bodova dobit ćete ikonu, skupite y dobit ćete bolju itd... Brojke na kojima su granice nisam još postavio. podložno dogovoru, ali i promjenama kako vrijeme bude prolazilo. Druga katerogija će biti opća - napiši recenzije za x različitih kompanija ikona, za y različitih kompanija bolja ikona. Isto limiti nisu postavljeni.

Ideja iza ovoga je pisanje recenzija. I za sada ću staviti limit na 300 riječi da bi vam se bod priznao. Ako mi se broj riječi učini prevelik - smanjit ću, no preko ove brojke sigurno neće ići. Ipak je ovo wrestling forum i treba nagraditi sve one koji pišu recenzije. Želimo recenzije korisnika. Napomena, urednicima prohrvanja će se recenzija koju tamo napišu bodovati za ovo, nema potrebe da kopiraju sadržaj, a da ih se zakine zato što ga nisu kopirali.

Ikone za zabavu

Kroz godine smo imali book club i film club. Ako postoji interes takve stvar se mogu vratiti i može se složiti ikona za njih. postoje i neke druge stvari koje se na tom princpu mogu postaviti. Recimo najavljeno je kako će kockarnica i kladionica imati svoju ikonu. Tako da su ovdje sve ideje dobrodošle. Recimo za ovaj Jow kojeg igrate, kojeg ne pratim pa nemam ništa pojma o tome. Sve se da dogovoriti.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Master of darkness »

Jednu stvar nisam skapirao. Ove datumi su kad moramo skupiti toliko postova? Rok neki ili?
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Da. Do tada se možete javiti da ste skupili u tom periodu. Nakon toga prošla baba s kolačima
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Hangman98 »

Sve super samo ova tortura 26.12. ko prezivi, pricace 😁
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 21 stu 2021, 14:20 Sve super samo ova tortura 26.12. ko prezivi, pricace 😁
Ni najmanje. Ima toliko tema koje nisu tortura :)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 21 stu 2021, 14:23
Hangman98 je napisao/la: 21 stu 2021, 14:20 Sve super samo ova tortura 26.12. ko prezivi, pricace 😁
Ni najmanje. Ima toliko tema koje nisu tortura :)
Ma zezam se, naravno😁 Znaci nije bitno koja je tema samo da je wrestling pod forum ili mora bas po 10 u svakoj od gore navedenih?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Bilo koja. Znači 50 postova u skoro mjesec i pol, od toga 25 u bilo kojoj wresting temi.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la TheViper »

Zar bese rodjendan nije 25-tog? 🤔 U svakom slucaju nek je forumu srecan rodjendan. Nije mala stvar sto postoji vec 5 godina.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sretan rođendan.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 21 stu 2021, 14:20 Sve super samo ova tortura 26.12. ko prezivi, pricace 😁
Šuti to je jedina šansa da malo spamujem ne bi li dobio nagradu :lol: .
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

Možda i je 25og. Nije ni važno zapravo :) lakše danas za vikend nego 25 og

Piše da sam ja pridružen 21og. Sasvim dovoljno :p
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Hangman98 »

Eih vala ako se ne moze skupiti 50 postova za mjesec onda ne treba ni da dobijemo.😀
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Master of darkness »

Ja sam skupio za dan 😁
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58266
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: 5 godina ProHrvanje foruma

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la: 21 stu 2021, 14:51 Zar bese rodjendan nije 25-tog? 🤔
sad sam pogledao - je

Onda ću tda službeno najaviti na sajtu. Neka ovo bude neslužbena rođendanska predzabava. Moj datum pridruživanja me zbunio. Na kraju, nije pretjerano važno :)
slika
Zaključano