Na danasnji dan u wrestling svetu

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la KOMANIA »

Ja se ne slažem, kakve veze ima to što su veća imena, titula u meču sigurno nije podigla značaj istom, oni su i bez nje imali jaku priču, a opet je main event otišao u ruke Takeru i Reignsu. Takođe, zašto bi Owens i Jericho morali da budu u main eventu, zar nije Orton uzeo Rumble, svakako bi on i Wyatt dobili prednost u slučaju da je neka world titula trebalo da bude main event.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 13 vel 2023, 20:00 Nisu se mogli mjeriti sa Brockom i Goldbergom. Koliko god oni bili sinonim za WWEove promašaje ipak su to dva velika imena i njihov WM revanš bi uvijek išao preko Owensa i Jericha. Greška je što je Owens toliko dugo bio Universal Champion. Trebali su možda nekad u decembru skinuti pojas sa njega i dati ga nekom ko bi ga proslijedio Goldbergu ili jednostavno bookati neki multiman ala SummerSlam 2017 gdje bi Goldbergova ograničenja bila manje uočljiva. Ali svakako da sam ja bookao isto bi dao Universal titulu Brocku i Goldbergu. Jbg jednostavno zvučniji meč. Jericho - Owens je bila dobra priča ali dva lika koja su predstavljana kao noobovi i slabići koji nikoga ne mogu dobiti bez tone varanja bi teško mogla iznijeti ME WrestleManie.
Znaci Sami vs Reigns ne smije biti ME jer je Cody vs Reigns ili Rock vs Reigns zvucnije i ukljucuje veca imena?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24654
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la: 13 vel 2023, 20:09 Ja se ne slažem, kakve veze ima to što su veća imena, titula u meču sigurno nije podigla značaj istom, oni su i bez nje imali jaku priču, a opet je main event otišao u ruke Takeru i Reignsu. Takođe, zašto bi Owens i Jericho morali da budu u main eventu, zar nije Orton uzeo Rumble, svakako bi on i Wyatt dobili prednost u slučaju da je neka world titula trebalo da bude main event.
Jedini razlog zašto je Taker - Reigns bilo ME je to jer se mislilo da će to biti Takerov zadnji meč. Inače bi Brock i Goldberg sigurno zatvorili. Brock i Goldberg jesu imali dobru priču ali bilo je vrijeme da se podignu ulozi. Oni su do tada imali 2 non-title meča. Logičan slijed je ubaciti titulu u priču.
Hangman98 je napisao/la: 13 vel 2023, 20:11
Maki je napisao/la: 13 vel 2023, 20:00 Nisu se mogli mjeriti sa Brockom i Goldbergom. Koliko god oni bili sinonim za WWEove promašaje ipak su to dva velika imena i njihov WM revanš bi uvijek išao preko Owensa i Jericha. Greška je što je Owens toliko dugo bio Universal Champion. Trebali su možda nekad u decembru skinuti pojas sa njega i dati ga nekom ko bi ga proslijedio Goldbergu ili jednostavno bookati neki multiman ala SummerSlam 2017 gdje bi Goldbergova ograničenja bila manje uočljiva. Ali svakako da sam ja bookao isto bi dao Universal titulu Brocku i Goldbergu. Jbg jednostavno zvučniji meč. Jericho - Owens je bila dobra priča ali dva lika koja su predstavljana kao noobovi i slabići koji nikoga ne mogu dobiti bez tone varanja bi teško mogla iznijeti ME WrestleManie.
Znaci Sami vs Reigns ne smije biti ME jer je Cody vs Reigns ili Rock vs Reigns zvucnije i ukljucuje veca imena?
Postoji element u Samijevoj priči koji nije postojao u Owens vs Jericho a to je da je svima jasno da je za Samia ovo "all or nothing" i da ako ne osvoji sad world titulu neće nikad kao i da je on neko ko nije planiran za velike stvari već za čisti midcard. Isto kao sa Kofijem 2019. Ni Owens ni Jericho ne spadaju u tu kategoriju.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Stvar je i što je Roman jače bookiran nego Owens i Jericho u to vrijeme, tako da imaš nekoga super moćnog i underdoga koji pokušava da ga sruši. A naravno stvar je i osobna što daje pečat.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24654
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Maki »

Jednostavno ako Sami uzme titule to će biti trenutak koji će se prepričavati godinama. Kao YesMania ili Kofimania. Da su Owens i Jericho dobili ME to bi bio eto kul kraj za jednu takvu priču. Ali ništa više od toga.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la: 13 vel 2023, 21:00 Stvar je i što je Roman jače bookiran nego Owens i Jericho u to vrijeme, tako da imaš nekoga super moćnog i underdoga koji pokušava da ga sruši. A naravno stvar je i osobna što daje pečat.
Ta priča je imala nula smisla. Ništa tu nije uradjeno ni postavljeno kako treba.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Koja priča?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24654
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Maki »

Na koji način? Imamo poveznice sa samim početkom gdje se Jey Uso, prva Romanova žrtva, odvaja od Romana i shvata da to nije pravi put, Roman izgleda kao krvoločni heel koji sadistički manipuliše sve oko sebe, Sami je tu neko ko se upleo u društvo u kojem nije trebao biti i shvata da šta god da uradi neće biti dovoljno i odlučio je da se pobuni kad je morao napasti nekoga ko mu je bio i najbolji prijatelj i najveći rival i osoba sa kojom je paralelno gradio karijere.

Sami je neko ko nije izabran, čak ni u NXTu gdje je bio Gargano 1.0 i odmah izgubio NXT pojas te čak nije mogao u miru ni proslaviti to osvajanje što je makar Gargano dobio, na main rosteru je bio nebitan. Ili low midcarder ili comedy heel. Služio je za napucavanje, dobijali su ga celebrityi, fanovi su odavno digli ruke od njega. A onda odjednom se sve mijenja. Kao da su se i fanovi sjetili za šta je sve Sami sposoban. Da je ispod godina užasnog bookinga ipak jedan dijamant koji treba zasijati. Sad ili nikada.

Alternativa je "hurr durr ja sam Cody moj stari koji je u ovoj kompaniji proveo samo 2 godine na zalasku karijere nikad nije osvojio glavnu titulu i ja ću ostvariti njegov san za koji on nikad nije rekao da je san".
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Markovic619 »

Mislio sam da je Dynamite mislio na Reigns/Taker :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam se najbolje izrazio ali mislio sam na eventualni Zayn- Reigns meč i Hangmanovo poređenje sa Jericho- Owens mečom. Taker- Roman su mi bili bezveze, Taker je već bio u fazi raspada.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Hangman98 »

Najdrazi mec.

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5322
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la ante »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Na danasnji dan u wrestling svetu

Post Postao/la AleksaVP »



Kao da je juče bilo, ostarilo se :D
Odgovori