Michael Cole

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Michael Cole

Post Postao/la Sherpa »

Michael Cole Has 65% Hearing Loss, Uses Special In-Ear Piece To Hear

pošto čovjek nema temu, evo je... ovo je zaista sjebano...
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Cole je bio prilično dobar komentator tijekom AE. S vremenom je varirao u kvaliteti, sa Patom je trenutno dobar, a uvijek će imat respekt od mene zbog tog kako se ponio kad je Lawler imao srčani.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Sherpa »

Imao je on puno svojih gluposti, koliko je do njega, a koliko do slušalice u uhu u kojoj mu vince govori što mora kazati, to nećemo nikada kompletno znati. No jednog dana kada ode, otići će komentator koji je bio glas wresltinga jednoj kompletnoj generaciji. to se ne smije zanemariti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 04 stu 2021, 21:05 Imao je on puno svojih gluposti, koliko je do njega, a koliko do slušalice u uhu u kojoj mu vince govori što mora kazati, to nećemo nikada kompletno znati. No jednog dana kada ode, otići će komentator koji je bio glas wresltinga jednoj kompletnoj generaciji. to se ne smije zanemariti.
Ali mnogima i od tih neće ostati u dobrom sjećanju. Poštujem ga kao čovjeka, trebalo je muda imati izvještavati po Iraku i po Bosni u ratovima, ali kao komentator je očajan.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cole je pokaza koliko odličan može bit tokom onog UK showa. Garantiram da su za to šta nije uvik takav zaslužanzaslužni primarno Dunn i Vince.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57857
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 04 stu 2021, 21:09 Cole je pokaza koliko odličan može bit tokom onog UK showa. Garantiram da su za to šta nije uvik takav zaslužanzaslužni primarno Dunn i Vince.
ja se s ovim slažem. jer ako pogledaš, još uvijek je među boljima koje wwe ima.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Maki »

Po kojem mjerilu? Lik je neslušljiv.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kakav je ostatak? Doslovno dovode likove koji ne znaju ništa o wrestlingu da komentraju Raw.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Maki »

Ni ostali nisu ništa bolji ali to ne čini Colea dobrim.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13777
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la AleksaVP »

The A-Lister je napisao/la: 04 stu 2021, 21:46 Kakav je ostatak? Doslovno dovode likove koji ne znaju ništa o wrestlingu da komentraju Raw.
Corey Graves?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

AleksaVP je napisao/la: 04 stu 2021, 22:35
The A-Lister je napisao/la: 04 stu 2021, 21:46 Kakav je ostatak? Doslovno dovode likove koji ne znaju ništa o wrestlingu da komentraju Raw.
Corey Graves?
Ma onaj Adnan Virk što je par tjedana izdržal. Mislim da on nije imao veze s wrestlingom. I ovaj novi, Jimmy Smith. Za njega nisam čuo lošeg toliko doduše.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Dalmatian »

Iako sam već negdje spomenuo da je Cole dosadan komentator,al nije najbolji al nije ni najgori,bar se puti u svoj posao,to šta govori gluposti to je do Vincea kakvih je sve bilo,pa Adnan Virk nije neki komentator pa nije bio ni par tjedana kako kaže A-Lister,veze s hrvanjem nema,nije ni Graves bog zna šta,al mi je smiješan i volim neke njegove izjave.A i bivši je hrvač barem nije reper kao Fil Tilen bar ne govori Talijan veliki pas Roman Reings,ili Leznar je Nijemac,ili za Strowmana čovjek kojega roditelji nisu voljeli.
Da se prikaziva WWE na Rtlu u Hrvatskoj Fil Tilen bi to još govorio,a siguran sam da bi Romana Reingsa prekrstio u Plemenski poglavica,a Sheamusa bi sigurno kad bi ušao u ring svaki put nazivao pa to je čovjek koji je bio tjelohranitelj Bona Voxa.
Fil Tilen bi bio nacionalno blago u Americi,usput bi osim šta bi komentirao za WWE usputno radio posao koji voli a to je rep,i ljudi bi uvelike kupovali njegov album na temelju njegovog komentiranja
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Dynamite 7 »

Tilen je prenose WWE-a doveo na novi nivo.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la Dalmatian »

Dobro da se više i ne prenosi WWE to jest emitira u Hrvatskoj,na RTL-u 2,pa još da je spomenuo Chrisa Benoita kad se to emitiralo tada kod nas,pa Vince McMahon odma lično kupi avionsku kartu za Zagreb i traži izručenje Fil Tilena Haagu
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17430
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Michael Cole

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dalmatian je napisao/la: 06 stu 2021, 00:04 Dobro da se više i ne prenosi WWE to jest emitira u Hrvatskoj,na RTL-u 2,pa još da je spomenuo Chrisa Benoita kad se to emitiralo tada kod nas,pa Vince McMahon odma lično kupi avionsku kartu za Zagreb i traži izručenje Fil Tilena Haagu
Sumnjam da Tilen zna ko je Krispen Wah. Lik ni w o wrestlingu ne zna
Odgovori