Dark Side Of The Ring

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nema teme za ovo ja mislim, pa zašto ne? Nisam gledao novu epizodu al bilo je nešto jako zanimljivo izgleda :?

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Izgleda ona vožnja iz Arabije u us od prije dvije godine, ako sam dobro shvatio, ako nisam ispravite me :)
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da se ipak radi o onoj iz 2002. Ovo bi mogla bit zanimljiva epizoda. Pogledat ću jer očito je nešto gadno kad ima ovakvih komentara.

emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la emirates »

Nisam jos pogledao tu epizodu, ali svakako planiram. Dugo se vrtila prica kako je Ric Flair napastvovao stjuardese na tom letu. Vjerovatno ima jos nekih detalja koji se nisu iznosili do sada. Taj let je dosta poznat, navodno su otkazi letjeli cim su sletili na aerodrom.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda ona vožnja iz Arabije u us od prije dvije godine, ako sam dobro shvatio, ako nisam ispravite me :)
Nop, ovo ti je iz ranih 2000ih. Negdi kad se MR. Perfect bia vratia u WWE.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nisam jos pogledao tu epizodu, ali svakako planiram. Dugo se vrtila prica kako je Ric Flair napastvovao stjuardese na tom letu. Vjerovatno ima jos nekih detalja koji se nisu iznosili do sada. Taj let je dosta poznat, navodno su otkazi letjeli cim su sletili na aerodrom.
Ali je od strane IWCa zaštićen za razliku od Hogana.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda ona vožnja iz Arabije u us od prije dvije godine, ako sam dobro shvatio, ako nisam ispravite me :)
Nop, ovo ti je iz ranih 2000ih. Negdi kad se MR. Perfect bia vratia u WWE.
Ja sam cijelo vrijeme mislio da će onaj koji sam spomenuo prikazati i obraditi, možda i budu. No ovaj let je (jedan od) razlog zašto krenem kolutati očima kada stara garda (mislim da je undertaker zadnji) krene govoriti kako je na putu bilo nekada i kako ovi papci danas igraju video igre. Da, igraju, nisu bili notorne seljačine koje su radile sranja (generalizacija, al znate na što mislim)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam cijelo vrijeme mislio da će onaj koji sam spomenuo prikazati i obraditi, možda i budu.
Previše recentno je to, a s druge strane se ni ne sićam šta je točno bilo. Vjerojatno nije posebno zanimljiva priča.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Pa priča se da im princ nije dao poletjeti i da su bili i ljudi s cijevima okolo aviona koji nije poletio preko 10 sati. Dok je (ako se sjećam) menadžment ala vince zbrisao avionom prije, navodno znajući za probleme i ostavio talent u takvoj situaciji. Mislim da je prilično zanimljiva tema. I da je puno važnija zanispričati sada nego za par godina kad će biti manje važna. Samo mislim da mnogi koji su bili u tome su još pod wweom pa da se neće usuditi / htjeti pričati o tome.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa da al to je ta priča, teško ćeš to rastegnit na sat vremena. Možda epizoda o ciloj toj saudijskoj avanturi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Pa da, uvod - kako i zašto je došlo do suradnje. Pa uvod u sam događaj, pa kronlogija, misli onih koji su voljni što kazati o tome. Što je istina, a što laž u cijeloj priči. Neki aftermath. Bez problema imaš sat vremens
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la emirates »

Pogledao. Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron. Za ostale stvari sam vec cuo, ali ovdje je dosta detaljnije obradjeno. Dobra epizoda.
RVD sa pricom kako je u nekim krugovima normalizirano da hrvaci poturaju supstance djevojkama u pice kako bi ih onesvijestili a potom seksualno iskoristavali... uff. Hrvanje je prljava industrija. Srecom djeluje da se stanje koliko toliko popravilo sa novom generacijom. Ove stare prdonje koji nostalgicare za tim vremenima treba opaliti nogom u guzicu. Idi djedo kosi travu ili nesto, napravio si dovoljno stete za zivota. Budi sretan pa nisi umro prije 20 godina.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Idi djedo kosi travu
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6692
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la SwitchBlade »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron.
Također. Iskopao sam sebi rupu, uspio se predstaviti u gotovo istom svjetlu kao i pojedinci koji su učinili sve gnusne radnje u vožnji iz pakla.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pogledao. Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron. Za ostale stvari sam vec cuo, ali ovdje je dosta detaljnije obradjeno. Dobra epizoda.
RVD sa pricom kako je u nekim krugovima normalizirano da hrvaci poturaju supstance djevojkama u pice kako bi ih onesvijestili a potom seksualno iskoristavali... uff. Hrvanje je prljava industrija. Srecom djeluje da se stanje koliko toliko popravilo sa novom generacijom. Ove stare prdonje koji nostalgicare za tim vremenima treba opaliti nogom u guzicu. Idi djedo kosi travu ili nesto, napravio si dovoljno stete za zivota. Budi sretan pa nisi umro prije 20 godina.
S obzirom da je bio Speaking Out prošle godine nisam siguran da se nešto puno popravilo.
Odgovori