Crown Jewel 2021

Za WWE događaje koji su iza nas

Vaša ocena za ovaj PPV?

Anketa je završila: 30 lis 2021, 11:55.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
1
25%
4
3
75%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 4

Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Sherpa »

Dave

Alexander & Benjamin vs. The Usos: 3
Edge vs. Rollins: 4.75
Ali vs. Mansoor: 3.75
Omos & Styles vs. RKBro: 3
Doudrop vs. Vega: 1.25
Goldberg vs. Lashley: 3.75
Bálor vs. Woods: 3.5
Big E vs. McIntyre: 4.25
Banks vs. Belair vs. Lynch: 4

Lesnar vs. Reigns: 3
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Tri meča koja su trebala dobit 4+ su dobila. Al 3.75 za Goldberga je sve :lol: mada meč stvarno nije bio loš.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la KOMANIA »

Ovako visoke ocene od Meltzera. :o
Svakako sam imao želju da ovo pogledam, a ovako ću obavezno.

Meni se čini da su se Edge i Rollins baš našli u ovom feudu. Rollins je prvo imao feud sa Owensom koji je trajao pola godine, pa sa Mysteriosima isto jako dugo, pa i sa Cesarom je bilo nekoliko mečeva. I sada sa Edgom koji je isto tako bio u feudu sa Ortonom koji nzm ni koliko je zapravo trajao, onda se motao oko titule sa Reignsom i Bryanom, a sada ponovo jedan dugi feud sa Rollinsom. Mislim da je ovo svakako trebao Rollins da dobije i da ide ka tituli, ovako je Edge ipak realnija opcija za to. Nzm šta će sada da bude sa njima, obojica su prešli na Rawu, da je Rollins dobio bio bi spreman za Big E-a, A Edge bi mogao na Lashleya ili Stylesa. Sada je svakako Survivor Series sezona tako da tu neće biti mečeva za titulu, a nzm da li će biti TLC posle.

Dalmatian je gore napisao da ne vidi ko bi mogao da skine titulu sa Reignsa kada se uvek upletu Usosi, ko to može protiv trojice? Pa zar ti Goldberg nije dao odgovor na tom pitanju. :P
Ja i dalje mislim da mu McIntyre skida titulu jer je najrealnija opcija sa SD-a, čini mi se da SD-u fali još neko ko bi mogao da se mota u vrhu, Otišli su im Edge, Rollins, Big E, Owens, Balor i Rey, a pored McIntyre-a su dobili nešto slabiju ekipu: Sheamusa, Hardya, Mahala, Ricocheta i ajde uzećemo i New Day tu jer mogu da isture jednog od njih dvojice, a čini se da bi u ovom trenutku to mogao da bude Woods. Mislim da je i Keith Lee trebalo da ode na SD.
Inače da dodam da mi onaj NXT Scott Steiner izgleda ok, verovatno će on biti taj novi projekat za top facea, kao što su bili Cena i Reigns, tako da možda on svrgne Reignsa sa trona.
Avatar
Jobber29
Rank 4
Rank 4
Postovi: 66
Pridružen/a: 16 ožu 2021, 23:49
3
Lokacija: Mostar
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Jobber29 »

Edge i Seth poderali, sjajno otvaranje i onaj spot kada je se Seth odbio od kaveza u u stol je bio TOP. Jedan od najboljih feuda ove godine sa potpuno smislenim završnim HIAC mečom, nadao sam se da će Seth dobiti al ne smeta mi ni ovaj scenarij. Mansoor i Ali napokon dobili vremena i pružili sasvim dobar meč, Ali je mnogo podcijenjen i nadam se da će dobiti neku bitniju ulogu u budućnosti. Entrance RKBRO mi je sjajan i stvarno sam veliki fan njihovog partnerstva do sada. Meč kao meč je kao što su već ranije spominjali u ovoj temi dosta sličan onima na Rawu al mislim da je (nadam se) ovo kraj ovog feuda. Zadovoljan sam pobjednicima ženskog i muškog dijela turnira i nadam se da će im ove titule pomoći da ostanu relevantni jer su mi oboje jako simpatični i potpuno sam iza ideje da dobiju više TV vremena. Meč Billa i Bobbya je bio iznenađujuće dobar, puno bolji od onog sa SS-a, žao mi je što je na kraju čitav HB ostao ponižen, pogotovo Bobby koji je čitavu ovu godinu po meni jako dobro bookiran, doduše ovo je i donekle bilo očekivano čim je Billov sin bio upleten u priču. Mnogo sam bio ne zainteresiran za dvoboj za WWE titulu, jednostavno sa Drewovim odlaskom na SD ovo mi je potpuno loše odrađena priča sa veoma očekivanim završetkom tako da sam ovaj meč brzinski preletio. Triple za SD titulu mi je bio jako zabavan i uzbudljiv sa mnogo cool poteza, pohvale za ove 3 sjajne žene i njihov nastup kao i za cjelokupan stajling, gdje su sve tri pokazale da se može izvući dobra kombinacija i u ograničenim uvjetima. Main event korektan, dopao mi se detalj sa Heymanom i titulom, sa ovim završetkom su otvorili vrata da se nastavi feud što je naravno i bio cilj, sad je samo pitanje ako ne bude TLCa, kada će biti idući dvoboj. Ovo mi je prvi Saudi event koji sam pratio otkad sam se vratio u svijet wrestlinga i zadovoljan sam više manje sa eventom, posebno su mi se dopali entrancei sa vatrometima koje su velika većina performera dobili.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Najizglednije je da dobivamo rematch na Rumbleu. Sumnjam da je Day 1 opcija.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Dalmatian »

Rollinsa nikad nisu ni trebali stavit na Smackdown,stavili su njega i Edgea na Raw da koliko toliko dignu gledanost ponedjeljkim ako njih dvojica nastave sa feudom čak je i moguće da imaju dug feud,govorit će se da je Rollins i dalje Edge Lite njegova verzija,Rollinsu je jednostavno mjesto na Rawu,dobro je rekao KOMANIA, Edge je realnija opcija za napad na World titulu,zbog dvije pobjede zaredom nad Sethom,nadam se recimo da nakon završetka feuda s Edgeom, Seth ima recimo feud(al ne toliko dug)sa Priestom(a to me nebu čudilo pošto je Priest face,a ovaj heel)pošto je sada Sheamus prešao na Smackdown,a i ovako bi United states titula dobila još više na važnosti.
I zamisli feud koji bi jako volio vidit Riddle vs Rollins
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la KOMANIA »

Riddle mi je u početku bio bzv (samo još jedan od klovnova), međutim me je demantovao, posebno sada u timu sa Ortonom. Želim da Orton skine titulu sa E-a, pa da Riddle uzme njemu na WM, preko RR pobede, ipak je to dobra stvar za face-a.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Riddle vs Orton bi bio odličan meč za WM.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la TheViper »

Znači po Daveu ovo je jedan od kanditata za najbolji show godine, ko bi rekao. Možda sad za vikend bacim pogled, ako mi vreme dozvoli.

Drago mi što je Rollins/Edge meču dao visoku ocenu, meni je bio sjajan iako bi mu možda dao malo manje.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Hoćemo dobit anketu?
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la TheViper »

Done!

Malo preuređujem teme pa sam zaboravio na to :)
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 14:54
HunterDX je napisao/la: 22 lis 2021, 12:48
Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 10:56 Nije nikog Roman oštetio i pokopao.
Nije, ali su zbog njega unazadili mnoge. Fiend je čist primer, kada su zapeli da Roman i Goldberg imaju meč na WM, on je bio žrtva u celoj priči.
Da se razumemo, ovaj Roman je super, ali imaju oni još gomilu zvezda koje su mogle imati takvu auru da su se toliko trudili oko njih. On jeste najbolji u kompaniji, ali oni pružaju svoj maksimum kada je on u pitanju, za ostale ni blizu toliko.
To je stari Roman a ne Tribal Chief.
Stari Roman je trebao imati i meč sa Goldbergom ako ćemo tako.
Jednostavno nisam za to da Lashley popuši protiv Goldberga, samo da bi dekica imao nešto momentuma za meč sa Romanom.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 14:53
HunterDX je napisao/la: 22 lis 2021, 12:44
Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 10:16 Moxley je zvijezda jer je konstantno imao jak booking. Ne samo 6 mjeseci.
Kofi je primer. Imao je reign, samo da su mu dali dostojanstven poraz od Lesnara i da su mu kasnije davali jake feudove, da nekad gubi, nekad dobija, malo MC scena, neki meč za glavnu titulu, on bi uvek izgledao jako.
A drugo su Drew,Roman,Rollins i ostali, njih uvek možeš držati za nijansu iznad, ali nemoj da ostali izgledaju jadno pored njih.
Kofi nikad nije zapravo tretiran kao world champion.
Istina da je bio B igrač, ali je imso momentum, mogao je onakav na bilo koga i bio bi dostojan protivnik. Drugo je što su ga WWE šupci kasnije pokopali i ugasili.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la: 23 lis 2021, 12:49
Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 14:54
HunterDX je napisao/la: 22 lis 2021, 12:48
Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 10:56 Nije nikog Roman oštetio i pokopao.
Nije, ali su zbog njega unazadili mnoge. Fiend je čist primer, kada su zapeli da Roman i Goldberg imaju meč na WM, on je bio žrtva u celoj priči.
Da se razumemo, ovaj Roman je super, ali imaju oni još gomilu zvezda koje su mogle imati takvu auru da su se toliko trudili oko njih. On jeste najbolji u kompaniji, ali oni pružaju svoj maksimum kada je on u pitanju, za ostale ni blizu toliko.
To je stari Roman a ne Tribal Chief.
Stari Roman je trebao imati i meč sa Goldbergom ako ćemo tako.
Jednostavno nisam za to da Lashley popuši protiv Goldberga, samo da bi dekica imao nešto momentuma za meč sa Romanom.
Ni ja nisam bio za to da Miz popuši od Lashleya nakon 8 dana reigna ni da McIntyre popuši tri PPVa zaredom od Lashleya ni da Kofi bude squashan kao jobber od Lashleya ali eto desilo se.
Odgovori