Bron Breakker

Zabava ponedjeljkom
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 01 tra 2023, 03:16 I ja mislim da će Breakker izgubiti titulu od Hayesa i onda preći na WM. Zanimljivo da je baš na prošlom RAW poslije WM osvojio NXT titulu (2 put).
Mora da je izgubi jer više nema šta da radi s njom, a ako je gubi treba da dođe odmah na main roster, jer je nepotrebno da opet jurca za njom.
On i Carmelo su nešto najbolje na NXT-u, ali ne mogu zajedno od jednom na MR (NXT bi mnogo izgubio), sada ovaj treba da ima jedan dobar reign, ne mora do sledeće WM, ali do kraja godine ili RR-a, pa da i njega vidimo na MR možda debituje na RR ili na Rawu nakon WM 40.
Ovaj novi NXT nema jakih imena kao što su ranije dolazili ljudi iz Japana, ROH-a, Impacta... pa su prelasci tih likova sa NXT-a na MR bili veliki.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Da NXT nema puno širine sad, treba i njima dobrih imena ne mogu svi na WM.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 01 tra 2023, 14:14
Je l' Breakker turnao?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la: 20 tra 2023, 00:07
Dynamite 7 je napisao/la: 01 tra 2023, 14:14
Je l' Breakker turnao?
Jest.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Da,Breakker je turnao. Meni je to glupost trebao je preći na MR. Mogao je i tamo turnati. Traljavo mi je odrađeno sve sa njim nakon Stand and Delivera.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

I s kim je sad u feudu?

Ma stvarno je glupost što nije debitovao na Rawu nakon WM, on nema više šta da radi u NXT-u, prešao je igricu tamo. Da ne govorimo o tome što je Raw nakon WM bio užasno loš i samo se Riddle vratio, a na SD-u nismo dobili nikog (ok, Nakamura, ali to nije bio SD nakon WM i još su najavili njegov povratak).
Ima nade da ga vidimo na main rosteru ako budu neki prelasci sa NXT-a na Draftu, ali uopšte mi se ne dopada što je turnao.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Izgleda da nastavlja feud sa Carmelom. To je glupost nijednom ne treba poraz. Mislim nasumično napada ljude ali djeluje mi da nastavljaju feud.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 20 tra 2023, 00:19 Izgleda da nastavlja feud sa Carmelom. To je glupost nijednom ne treba poraz. Mislim nasumično napada ljude ali djeluje mi da nastavljaju feud.
Pa Breakkeru definitivno ne treba poraz, a ne treba mu ni da opet uzme titulu. Sada je red na Carmela. Mada, ko će ga znati, valjda niko nije imao 3 reigna sa NXT titulom, možda reše da vrate titulu Breakkeru sada kada je Heel i da nastavi da dominira još neko vreme divizijom.

Ja nisam za to, bolje je da je kao face otišao na Raw i da je ubrzo ugrabio US titulu. Treba im mladi ljudi, a Theory je Heel, Dominik takođe, Bate-a ne verujem ni da bi pushali na main rosteru, mada je on biser u ringu i bio bi odličan face koga vi publika sigurno prihvatila kao novog Bryana, ali se ne uklapa u Vinceov koncept "idealnog" wrestlera, dok se Breakker i Theory definitivno uklapaju, a Dominik je dobio push zbog feuda sa ocem, on je svakako najzeleniji od njih.

Inače, zar neće Waller na Carmela?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Dynamite 7 »

A ne znam šta bi onda Bron radio, napadao je Carmela pa Andre Chasea i onda Odysej Jones.
Ja imam osjećaj da nije gotov sa Carmelom ali bih volio da jeste.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 20 tra 2023, 01:15 A ne znam šta bi onda Bron radio, napadao je Carmela pa Andre Chasea i onda Odysej Jones.
Ja imam osjećaj da nije gotov sa Carmelom ali bih volio da jeste.
Možda dobije rematch na Battlegroundu, ali ako izgubi onda je bzvz što je turnao. Čak mislim da bi mu pre dali pobedu, jer možda žele da ga predstave kao najdominantnijeg šampiona u NXT-u sa 3 reigna, ali onda Carmelo jako brzo gubi titulu i šta onda. Posle da je on opet uzme od Breakkera ili da luta u NXT-u dok Breakker ne ispusti titulu od nekog drugog, pa da Carmelo uzme titulu tom drugom liku, to bi recimo bilo bzvz.
Jedan treba da ode na main roster, a to je definitivno Breakker, jer je on već dominirao NXT-om, a sada bi trebao Carmelo. Takođe bi se Breakker bolje snašao tamo, a za Carmela je bolje da ostane još neko vreme u NXT-u dok se ovamo stvari malo ne poprave (Reignsov kraj reigna i potencijalno razdvajanje titula. Ovo kažem zato što koliko god ti voleo Reignsa trenutno, verovatno se i ti slažeš da je ovim predugim reignom i stavljanjem obe titule na Reigna main event scena dosta zatvorena, pa je onda midcard prekrcat, a Carmelo bi u tom slučaju ubrzo potonuo u toj gužvi).
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 20 tra 2023, 01:35, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ma ja vjerovatno paranoišem, ali stvarno ne znam ako stvarno bude Carmelo- Waller, šta bi Breakker radio na koga bi išao?
Carmelo ne treba još izgubiti titulu i ići na MR, prvo što je tek osvojio a drugo si ti objasnio sad bi se malo pogubio na MR.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 20 tra 2023, 01:34 Ma ja vjerovatno paranoišem, ali stvarno ne znam ako stvarno bude Carmelo- Waller, šta bi Breakker radio na koga bi išao?
Carmelo ne treba još izgubiti titulu i ići na MR, prvo što je tek osvojio a drugo si ti objasnio sad bi se malo pogubio na MR.
Ali onda je opet glupo što se Breakker odmaknuo od titule, ako još uvek ostaje na NXT-u, a isto tako je glupo da opet ide na titulu. Možda mu samo daju malo momentuma nakon poraza ovim razbijanjem drugih, pa ga prebace na main rosteru tokom drafta. Ajde da sačekamo do drafta, pa ako ostane na NXT-u posle toga možemo da vidimo u kom će se pravcu stvari razviti. Ono što nije dobro za Breakkera ukoliko ostane na NXT-u i uzme titulu je i to što je on pregazio skoro čitav roster, tako da je to još jedan razlog zašto je bolje da titula ostane na Carmelu, ipak će on uneti malo svežine oko titule. Breakker je bukvalno u sličnoj situaciji kao i Reigns, ni on više nema protivnike jer su sve bacili pod njim.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Hangman98 »

Bio je odlican sinoc. Nema sta vise traziti na NXT, spreman je za main

slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Robi »

znači dom dom bi eliminirao brocka?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Bron Breakker

Post Postao/la Sherpa »

Meni je problem što nije bilo nikakvih modifikacija meča zbog toga što lesnara nema nego su samo stavili drugu osobu u njegovu rolu. To mi se ne sviđa, jer ovaj meč jedino što ima dok ne ostanu zadnja 4 su iznenađenja i te neke mini priče (kojih ima premalo i nisu nešto dobre)
slika
Odgovori