Shane "Swerve" Strickland

fka Isaiah Scott

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Hangman98 »

SwitchBlade je napisao/la: 22 tra 2024, 21:03 Who's house? Swerve je jedan od rijetkih koji je došao u AEW bez ikakvih očekivanja i popeo se skroz do creme da le creme. Stavio mase, razvio karakter koji je s vremenom postao over kod publike, drastično poboljšao mikrofon sposobnosti, pružio legacy feud koji ćeš moći kopati do iznemoglosti i što je najvažnije ostao je skroman i isporučio svaki put. Nikad se nije žalio i samo je nastavio gurati i boriti se da dođe do vrha i zaslužio je svaki djelić toga. Pravi dokaz koliko je daleko stigao. Znam da meč vjerovatno ostavlja nešto da se poželi ali osjetila se suluda količina emocije na posljednji Swerve Stomp. Na sekund sam se pitao zašto uzima toliko vremena ali vrijedilo je zbog te poze i reakcije. Opravdano je upijao trenutak. Neka Swerve dinastija započne. :D
Cak mislim da je u planu bio avalanche super stomp, ali je otišao previsoko i preskocio Joea, pa su na sekundu bili u fazonu sta sad hahaha. Dobro su se snašli na kraju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Sherpa »

Možda nije vrijeme, no dal sada, u obom trenu vidite tko je oanj tko bi trebao mu skinuti titulu. Ili još uvijek nije jasno profilirano?

Volio bih da drži titulu sličan period ko i joe, malo su mi bili predugi reignoci, par kraćih bi dobro došlo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Maki »

Hangman?
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Hangman98 »

Will na All Inu, mislim da idu na hometown hero pricu za ovogodišnji All In.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la SwitchBlade »

Glava kaže Billy GOAT dok srce kaže stache Hanger.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Hangman98 »

Ovo djeluje kao natuknica za Sverve vs Will. Sad bi trebali graditi priču oko Willovog napuštanja Don Callis Family.

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la SwitchBlade »

Onog dana kad Eliminator koncept umre pustiti ću suzu radosnicu. Ne sumnjam da će to biti dobar meč ali zašto Swerve beze prlja ruke 3 dana kasnije nakon što je osvojio big one? Osjećam da bi celebration promo imao više smisla tako lako možeš stvoriti motiv umjesto da ga se najavljuje iz puke zabave.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shane "Swerve" Strickland

Post Postao/la Hangman98 »

Swerve u 'me against the world' prici. Mogul Embassy turnao na njega, pod pritiskom Elite i tako su kompletirali Swerveovu babyface ulogu. Suradnja Christiana i Elite za sad dobro odradjena, nadam se jos nekim imenima koji bi usko suradjivali sa Elitom.


slika
Odgovori