All Out 2021

Arhiva prethodnih događaja

Ocenite PPV

Anketa je završila: 14 ruj 2021, 06:41.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
1
11%
4
4
44%
5
4
44%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

All Out 2021

Post Postao/la Maki »

Lol zamisli skinut titulu sa Britt radi Ruby Riott.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la crocop97 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST U globalu dobar show, iako se kvaliteta strmoglavila nakon MJF/Jericho meča i nije se uopće vraćala put gori do pojave Colea i Dbrya.
Ne znam zašto je Big Šou u singles meču u 2021. uopće stvar, al ajd dobro. I moglo je bar ić negdje odmah nakon openera, srećom nije dugo trajalo jer mi se nije dalo ustajat iz kreveta da prebacim na main event. Ostaje mi Omega-Christian još za sutra, ali zasad sve u svemu dobar show
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam zašto je Big Šou u singles meču u 2021. uopće stvar, al ajd dobro. I moglo je bar ić negdje odmah nakon openera, srećom nije dugo trajalo jer mi se nije dalo ustajat iz kreveta da prebacim na main event.
Doslovno da bude piss break između Punka i Main eventa. Meni iskreno više smeta QT koji je tu samo jer je codyev frend nego big show.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la emirates »

Show je bio super. Tag team match je bio odlican, i nakon toga je znatno opao tempo, mada generalno nije bilo niceg loseg. Battle Royal je bio ono sto je bio (spomenuo sam da po meni Ruby nije smjela uzeti, radije bih da je to bila Rosa). Big Show match je bio bleh, ali je bar bio kratak. Punk v Allin dosta solidan match, mada je za mene ocito bilo da je Punk usporio. Sto je ok, i on je prevalio 40 i nije dugo hrvao. Pretpostavljam da ce ulaziti u fazon kako vrijeme bude islo. Njegova pobjeda je bila pod moranje, nikakvu pricu ne bi mogao ispricati sa Allinovom pobjedom. Ovako mislim da bi bilo sjajno kad Punk ugrabi titulu (ubijedjen sam da ce se to desiti, pitanje je samo vremena) da to uradi kao heel i da upravo Allin bude osoba koja ce mu je skinuti. Ne mora se zuriti sa tim, moze to biti i za godinu i po-dvije godine, ali mislim da bi bilo jako dobro napraviti poveznicu sa ovim matchom. Jericho vs MJF je meni bio dosta solidan match, iako sam vidjao da je po mnogima jedan od slabijih na showu. Mislim da je prica bila jako dobra, a in ring su isto dobro pratili. Pocetak jeste bio malo sporiji, ali mislim da su nasli dobar tempo kasnije. Main event isto solidan, treba cijeniti to da se Christian i dalje dobro snalazi u ringu obzirom da je i on odsustvovao sedam godina, ali kod njega se stvarno ne primjeti mnogo. Jedina mana je sto je dosao iza prilicno jakog tag matcha i Punkovog matcha koji je iscrpio publiku, tako da je nekako ovaj ispao afterthought. Ali ne mogu se zaliti, mislim da su i on i Omega odradili solidan posao. Segment na kraju showa fantastican. Adam Cole je bio dobar fake out. Volim i njega i mislim da ce biti odlican u AEW, ali Bryan Danielson je debi koji svi zele! Odlican pop i dobar brawl. Uspjeli su ovo napraviti tako da Bryanov debi ne zasjeni Coleov, a vrlo lahko se to moglo desiti, tako da svaka im cast na tome. Vjerovatno dobijamo Cole vs Danielson feud na startu, sto zvuci super, ali nadam se da ce Cole nakupiti bitnih pobjeda do njihovog matcha, jer ne bi ni za njega valjalo da izgubi prvi veliki match u kompaniji.

Osim Battle Royala, Big Show v Marshall i Bryanovog theme songa (ne svidja mi se uopce onaj beat..) stvarno nije bilo nicega negativnog na showu. Sjajno odradjeno! Suzukijevo pojavljivanje je isto bila vrhunska stvar i jako sam iznenadjen da ga debitiraju vec na narednom Dynamiteu. Mox vs Suzuki bi trebalo biti jako dobro.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Conti, Anna Jay, Thunder Rosa, Jade. Tim redoslijedom po tocnosti sta se mene tice. Mislim da je ovo lose-lose. Britt gubi nakon relativno kratkog reigna bez velike obrane ili Soho kao veliki ulov za diviziju gubi prvi mec.
Nema šanse da Britt izgubi taj meč. Radije bih opet gledao Britt vs Rosa.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la TheViper »

Umalo da zaboravim, anketa postavljena.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Conti, Anna Jay, Thunder Rosa, Jade. Tim redoslijedom po tocnosti sta se mene tice. Mislim da je ovo lose-lose. Britt gubi nakon relativno kratkog reigna bez velike obrane ili Soho kao veliki ulov za diviziju gubi prvi mec.
Nema šanse da Britt izgubi taj meč. Radije bih opet gledao Britt vs Rosa.
I zato kazem lose-lose. Zasto da Ruby odma izgubi?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Conti, Anna Jay, Thunder Rosa, Jade. Tim redoslijedom po tocnosti sta se mene tice. Mislim da je ovo lose-lose. Britt gubi nakon relativno kratkog reigna bez velike obrane ili Soho kao veliki ulov za diviziju gubi prvi mec.
Nema šanse da Britt izgubi taj meč. Radije bih opet gledao Britt vs Rosa.
I zato kazem lose-lose. Zasto da Ruby odma izgubi?
pobjediti ce meceve na Dynamiteu dok buildaju storyline izmedu nje i Britt obvi
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la Wulf7X »

Dajte neke ocene mečeva :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

***** za tag team svakako, MOTY kandidat
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la crocop97 »

Meč za tag titule mi je oko **** / ****1/4, a sve ostalo *** 1/4 ili *** 1/2. Wrestling je malo slabiji, ali nadoknadili su iznenađenjima i samim dojmom važnog showa.Što se tiče Punka, neću reć da je meč razočarao, čak je i bilo očekivano nešto oko *** zvjezdice, samo bi bilo bolje da su recimo komentatori tu i tamo naglasili da Punk usporava meč baš zato što nije hrvao 7 godina i da mu više odgovara sporiji tempo i poluge jer se time i bavio sedam godina (mislim da je jedino JR spomenuo kako je klasični wrestling meč jedino gdje Darby i nije tako opasan). I nisam nešto zainteresiran za Christiana, drag mi je i sve to, ali nisam baš mislio da će ga stavljati u main event položaj. :| A Jericho-MJF je trebalo malo više drame, više su promoi na tjednim showovima stvorili napetost da bi Jericho mogao izgubit nego što su to pokazali u meču, ali ajde bar će Jericho imat još koji dobar feud.

I umalo zaboravih na Suzukija, naježio sam se čim sam čuo Kaze Ni Nare, ajde Suzuki razmontiraj ovaj Austin / Atsushi Onita cosplay na Dynamiteu :mrgreen: (šalim se, dobar je Moxley, ne bi bilo loše da nakon Suzukija ide još jednom na Nagatu)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la Sherpa »

@crocop97 protiv moxa je njehovom rodnom gradu ima panse za pobjedom ko sdp u imotskom
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la crocop97 »

Ma Suzuki našamara i Moxa i cijeli grad i još mu može gradonačelnik Cincinnatia držat užad dok ulazi u ring pa ga šutne lijepo ko nekog nebitnog Young Liona :cool:

Jedva čekam meč, još ako dobiju dobru minutažu...
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @crocop97 protiv moxa je njehovom rodnom gradu ima panse za pobjedom ko sdp u imotskom
Suzuki ce jednostavno shootat na moxa i ubit ga u ringu.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

All Out 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Već su se susreli (New Beginning ako se ne varam) početkom prošle godine. Ako već niste, topla preporuka.
slika
Odgovori