AEW Rampage

Petkom na TNT-u

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »


slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Elite »

Napokon Đulija da radi još nešto sem što je navijačica za HOB.


slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

ovo je bilo tako krinđ i tako genijalno

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

sex u najavi
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Ooooooo HEEEEEELLLL YEAAAAAAAAH! Matt je najveci cinematic wrestling um u bizu ne sumnjam da ce biti vrhunska zajebancija. Tesko da ce nadmasiti Broken eru u TNA-u, ali svakako se ne propusta.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6964
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la crocop97 »

Šta smo tek mogli dobit da Jay Briscoe nije poginuo, cinematic meč po njihovim rančevima, jurnjave motorima i kamionetima, AEW bi s jakim budžetom mogao napravit šou, ali i ovo će bit zabavno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Posto su stavili dosta vaznijih stvari na show odlucih pogledat' Rampage nakon dugo vremena.

slika
Solidno za jedan Rampage mec. Jos jedan u nizu pokazatelja White-ove nadmoci i odskakanja od drugih na polju storytellinga i psihologije tokom akcije u ringu. Sve sto radi ima smisla i daje odredjeni plod, cak i ta mimika i kopiranje protivnickih taunt-a daje napredak u prici i pojacavanju dinamike među ucesnicima feuda.

Spears se totalno vratio 'Perfect 10' gimmicku, izgleda i jedini kojeg moze uciniti over, zali Boze onog theme song-a. Starks kuzi da se mec zestokog rivalstva ne otvara headlockom, te je zanemario svoj entrance gimmicky stuff i odmah krenuo sa saketanjem nakon ulaska.

Shawn je prikazan kao najslabija karika, sto je i prirodno obzirom na kolicinu hrdje koja se nakupila tokom odsustva, ali i njegove pozicije u kayfabe hijerarhiji. Juice i Jay su to koristili duz citave predstave i na kraju profitirali na tome.

Dopalo mi se sto su komentatori White-ov Blade Runner prikazali kao 'ako pogodi, laku noc' potez, nesto sto se izgubilo tokom evolucije u hrvanju, vrijednost finishera cesto biva razvodnjena neprikladnim near fall kickout-ima. BC Gold vs Ricky je daleko od zavrsetka, solidan appetizer za nastavak feuda.




Opa! Dobijamo mec na Hardy rancu sljedece sedmice. Uvertira za sinematicne meceve u buducnosti. HOOK mi je nekako cudan fit sa Hardysima, ne idu mi skupa. Slabo su odradili bump bas se cula strunjaca ispod tokom prizemljenja.

slika

Kad vec pricamo o cudnim kombinacijama... Mislim ono Keith i Dustin... Hahaha obojica su bijeli I guess... Squash mec i nastavak Swerve feuda. Mogul Afilijet izgledna znatno bolje kao faction od prvobitne postavke sa Swerveom i 2 super green lika u vidu fake Lesnara i bivseg NFL igraca. Radije bi imao Swerve - Lee feud bez ovoliko ljudi oko njih, smatram da bi bilo prestiznije.



Tay je ovdje cut-ovala svoj najbolji promo otkad je u Dubu, stoji joj ova uloga supruge koja pokusava vratiti muza na pravi put. Bas je popravila character work, svakako da je i pomogla realna crta samog segmenta da sve izgleda smisleno.

slika

Anna 'bazican mec' Jay je imala bazican mec!? Sokic. Fat ass & bad attitude mi zaista tukne na divas tip kećfrejza i gimmicka. Julia feud ima smisla za hardcore fanove koji su upoznati sa njihovim prijateljstvom, ali on tv only gledaocima je svakako prilično random.





Saraya se uhodala u ulozi 'fuck the fans, I' m ex divas star' koja joj i dobro stoji. Uspjevaju nekako izvuci na nacin da imaju heat koji zelis imati iako mi se cinilo da ce biti bas go away heat i totalna kataklizma od stoylinea.



Highlight je Bowensov effortless elbow KO tokom entrance i triple sizoring na kraju meca.

slika

Zasto su Jay Lethal i JJ u feudu sa FTR pored toliko zanimljivih timova u diviziji samo Bog zna (i TK vjerovatno). Citav feud je baziran na custodz of Mark Briscoe sto stvari cini dodatno cudnijim. Cash i Jay su odradili dobar mec ali da je prvi feud FTRovog reigna totalni promasaj, tesko je poreci.



Jeste pmjetili kako sam vas slagao na pocetku da su stavili dosta vaznijih stvari na show samo da bi pricitali ovo. :mrgreen: :lol:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Ajzea ce vjerovatno imati broken gimmick.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Ma matt mora biti broken barem na kratko

a ako ne bude skarsgarda meč će flopat
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Gospodin Matt Hardy je uradio nemoguce. Ucinio je epizodu Rampage-a must watch show-om. Veceras sinematicno ludilo genijalnog wrestling uma:




slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Rampage may turn into what Dark and Dark Elevation were. in discussing Dark ending, Meltzer adds that he has no idea if this means roster cuts could happen.

PS: Matt mora dobiti taj meč, njegov prvi pravi poraz tamo mora biti značajan, da ima baš veliki impact
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17885
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Pogledao Firm Deletion ismijao se ko lud, nije razocaralo. Na kraju lijepa vinjeta sa Jeffom, očito mu je vjera pomogla u odvikavanju, krst mu je sad u logo-u.



slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Elite »

I ja maločas. Potpuna ludnica i genijalnost od meča :clap: :clap: :clap:
Ali ono sa decom najjače :lol:
Odgovori